Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
KASTA7372
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 12:13 pm
Местоположение: Montreal, Canada

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от KASTA7372 »

Не се настройвайте негативно,втори медицински се правят, но това е рядкост- според мен трябва досието да е хипер сложно, да изисква много време за проверка на документи, дипломи и т.н. че да трае толкова дълго . Освен това имате още 5 месеца докато ви изтекът първите медицински, горе главата и не спирайте да им пишете. :y:
Chovek e tolkova golqm kolkoto sa golemi mechtite mu!
anibani
Мнения: 159
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 5:39 pm

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от anibani »

canss,
един съвет и от мен - ако някъде някакъв срок е изтекъл - изтъкнете им го. Те на мен все ми отговарят, че срока е 9 месеца, считано от ..... Доколкото имам спомен и някой друг по назад във форума, беше споменал, че като им е писал за изтекъл срок - веднага са му отговорили.
Пожавам ви от сърце да получите покана за виза в най - скоро време. :y:
----------------------------------
документи Виена-03.07.2009
Визи - 23.12.2010
Полет - 23.01.2011
irenavi
Мнения: 25
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 2:23 am

Re: Документи БУКУРЕЩ. Зимна сесия'2009.

Мнение от irenavi »

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ свърши се тая процедура. След 17 работни дни пристигнаха многозаветните паспорти с визи!!!Много съм доволна от Спиди, не защото ми дойдоха паспортите, а защото имаха търпение да ме траят през цялото време като ги притеснявах! Късмет и търпение на чакащите! Anibani твой ред е ще те чакам с нетърпение и ще те посрещна на червен килим, защото ми е кеф :angel: :party:
Публикувай отговор