Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от milla »

Благодаря, mak_741! Попълних липсващите графи срещу твоя ник. Успех на интервюто!
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Аватар
montrelcho
Мнения: 104
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 10:38 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от montrelcho »

досега имало ли е такава малка група за интервю миналите години
Аватар
bttm
Мнения: 298
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 4:04 pm
Местоположение: Montreal

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от bttm »

Да ли има възможност да се изпрати запитване до Виена за дата за интервю, при положение, че поканата може да се е загубила?
02-10-2009 г.Документи до Виена
17-09-2010 г.ВИЗИ
sisi78
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Авг 28, 2009 7:16 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от sisi78 »

bttm написа:Да ли има възможност да се изпрати запитване до Виена за дата за интервю, при положение, че поканата може да се е загубила?
bttm и ние се чудим дали да не им пишем, но се страхуваме да не ги ядасаме и да не си кажат:" Тези щом толко напират я да чакат до другата сесия"
А пък ми хрумна и налудничавата мисъл дали може да им кажем че сме съгласни и да Виена да отидем за интервю. Очевидно е че май приключиха с поканите за тази сесия, а като си представя че другата ще е чак след 6 месеца лошо ми става
Аватар
m.m.
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 6:11 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от m.m. »

bttm написа:Да ли има възможност да се изпрати запитване до Виена за дата за интервю, при положение, че поканата може да се е загубила?
и ние се чудим... Български пощи са доста зле, а предполагам от Виена вече си го знаят
07.07.2009 FedEx
15.07.2009 Accusé
25.11.2009 Entrevue de sélection à Vienne
Аватар
canss
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 11:21 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от canss »

Привет!

Разбира се, че нямаме нищо против, дори ще се радваме.

Успех на всички!
==============
Документи за Виена: 05.03.2009
Акюзе: 28.03.2009
Покана за интервю: 02.10.2009
Интервю: 30.11.2009 от 13:30 - Успешно!
Документи Букурещ: 27.01.2010
Баркодове: 23.02.2010
==============
Philip1747
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 6:19 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от Philip1747 »

bttm искам да ти кажа че след като си подал документи толкова скоро със сигурност няма да си на интервю сорри за искренността и деректността но това е жестоката истина нямакак да си подал докс 02.10 и да искаш да си на интервю декември сори.

Sisi78 надявам се да сте подали докс поне преди 5 месеца за да имате шанс за покана иначе няма смисъл да се надявате ако изпратите запитвания до букурещ само ще си отежните положението,все пак ако жеалете да изпращате запитвания издирете маила на лиза шраибер тя ни беше от голяма полза.

M.M Същото мисля че ще стане с вас доста скоро сте подали докс но все пак надеждата умира последна

Казвам всичко това защото ние имамхме невероятният късмет някои да се откаже и поради тази причина нас да ни извикат на интервю иначе щяхме да чакаме доста дълго време за поканата,А нашите документи бяха подадени поне 4 месеца преди самото интервю.За това така говоря.Всичко което ви казвам е според моите наблюдения за това как протичат нещата
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от Ninushevi »

Така като гледам, всичко е доста относително с поканите. Има хора, подали докс в начакото на септември и вече имат покана на интервю, а други, подали преди няколко месеца, нямат. Може би колкото си по близко до критериите им, толкова по-скоро те викат на интервю. Но мисля, че няма място за притеснение-според мен няма да има пропуснати хора. Просто ще трябва малко повечко търпение. Нали знаете, че хубавите работи бавно стават! ;) Поздрави!
DCS- Виена - 12.10.2009 г.
ПОЛЕТ-София-Мюнхен–Монреал-25.03.2012г.
KASTA7372
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 12:13 pm
Местоположение: Montreal, Canada

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от KASTA7372 »

Благодаря ти milla за табличката, подадени док. Виена- 09.02.2009, accuse 28.02.2009
Chovek e tolkova golqm kolkoto sa golemi mechtite mu!
Аватар
bttm
Мнения: 298
Регистриран на: Нед Юли 19, 2009 4:04 pm
Местоположение: Montreal

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от bttm »

Philip1747 написа:bttm искам да ти кажа че след като си подал документи толкова скоро със сигурност няма да си на интервю сорри за искренността и деректността но това е жестоката истина нямакак да си подал докс 02.10 и да искаш да си на интервю декември сори.

Sisi78 надявам се да сте подали докс поне преди 5 месеца за да имате шанс за покана иначе няма смисъл да се надявате ако изпратите запитвания до букурещ само ще си отежните положението,все пак ако жеалете да изпращате запитвания издирете маила на лиза шраибер тя ни беше от голяма полза.

M.M Същото мисля че ще стане с вас доста скоро сте подали докс но все пак надеждата умира последна

Казвам всичко това защото ние имамхме невероятният късмет някои да се откаже и поради тази причина нас да ни извикат на интервю иначе щяхме да чакаме доста дълго време за поканата,А нашите документи бяха подадени поне 4 месеца преди самото интервю.За това така говоря.Всичко което ви казвам е според моите наблюдения за това как протичат нещата
Знам че няма да сме на интервю. (френския тепърва трябва да го до усъвършенствам)Просто съчувствам на тези които чакат и търся с тях вариант, как могат допълнително да разберат, дали са на интервю. Все пак за зелена карта пуснаха и възможност за потвърждение по Интернет, би трябвало и тук да направят нещо такова. Не можеш да разчиташ на някой пиян пощаджия да ти решава бъдещето :lol:
02-10-2009 г.Документи до Виена
17-09-2010 г.ВИЗИ
Аватар
kikolilokiko
Мнения: 997
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от kikolilokiko »

до сега почти не е имало проблем с пощите, което за бг е очудващо разбира се
тези, които бързо са получили покана за интервю може би са с професии, даващи предимство
прави впечатление малкия брой поканени и сравнително по-ускорените срокове

поздрави на линко, който добре се е справил с триенето на постовете ми
emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
DISHEVA KATERINA
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 13, 2009 11:33 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от DISHEVA KATERINA »

Здравейте!

Чакането изнервя нали?! Аз съм оптимист все още, вярвам, че ще има още поканени да ни зарадват за Коледа с едно успешно интервю :) .

Като чета коментарите на миналите предната сесия още повече се обнадеждавам, защото повечето са получили покани един месец предварително т.е. през Май за Юни, даже някои са нямали и пълен месец да отговорят. Така че смятам, че сега нарочно ни изнервят, да не очакжате случайно да е лесно...
    Успех на всички и спокойно!

    Accuse de reception: 01.09.2009
    Аватар
    kikolilokiko
    Мнения: 997
    Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 4:31 pm

    Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

    Мнение от kikolilokiko »

    вярно е, че тази година някои получиха покани по-рано от обичайното и е възможно да има още - миналата сесия идваха около месец преди интервюто, така че има надежда до края на октомври според мен

    едно е сигурно - емиграционите служители не биха бавили, за да изнервят кандидатите! не знам как въобще ви хрумна такава идея...
    emilcho написа:Хубаво е, че и в тази тема цари дух на приятелство, толерантност и взаимно уважение
    Аватар
    milla
    Модератор
    Мнения: 1115
    Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
    Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

    Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

    Мнение от milla »

    KASTA7372, благодаря, попълних данните.

    mimsan, чакам да кажеш в колко часа ви е интервюто?
    Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
    Аватар
    mimsan
    Мнения: 71
    Регистриран на: Съб Авг 01, 2009 10:38 am
    Местоположение: Montréal, Québec

    Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

    Мнение от mimsan »

    Направих промяна, не не сте я видели. Интервюто ни е от 10.00 часа.
    Дано всички преминем успешно!


    ------------------
    изпратени док. - 11.08.09
    аccusé de réception - 20.08.09
    получена покана за интервю - 08.10.09
    Интервю - 08.12.09 от 10.00 часа.
    Публикувай отговор