Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
KASTA7372
Мнения: 286
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 12:13 pm
Местоположение: Montreal, Canada

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от KASTA7372 »

Аз също ще помоля milla за една табличка, ако е удобно, а относно поканите, ние сме с дипломи за висше не от последните 5г., но пък сме с трудов стаж и имаме две деца, освен това моята диплома като водещ кандидат не е от листата на търсените професии, хващаме добри точки от двете деца, от образование, но само като висше, от стаж, а относно възрастта сме на границата 35г., трябва да покажем добър френски и се надявам да успеем. Мое лично мнение е, че сега получават покани хора които като нас са подали в първото полугодие на годината, а има и такива които са подали Септември и вече имат покана, но мисля че те са от списъка с търсените професии...те могат да потвърдят. Друго мое мнение е, че тази сесия ще е малка- 30.11. до 11.12. 2009, дори не знам има ли някой покани за 10, 11.12, те и миналата сесия обявиха, че ще е 4 седмици, а беше само три, и ние се надявахме, че ще бъдем поканени за миналата сесия, но уви- получилите покани по е-mail от миналата сесия, са хора, които запълват дупки, на други, които са се отказали от интервю тогава.
09.02.09 DSC
28.02.09 accuse
02.10.09 получена покана
01.12.09 13:30ч интервю
Chovek e tolkova golqm kolkoto sa golemi mechtite mu!
frankofon
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 2:06 pm
Местоположение: България

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от frankofon »

anibani написа:frankofon, как така стига с поканите за интервю. Ама ха. Ами ние усилено се готвим за интервю в края на годината. А ти край с поканите.
Аз искрено се надявам до края на седмицата да бъдем поканени на интервю всички чакащи.
anibani, не ме разбирай погрешно, аз също искам да получиме покана, но така както аз го виждам просто не се изпращат покани вече. Ако греша и получим покана, ще съм много щастлив.
Казаното от мен е само една констатация, базирана на личните ми разсъждения. Ако зависеше от мен всички щяхме да сме с покани.
Аватар
m.m.
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Ное 03, 2008 6:11 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от m.m. »

стига паника, всички ще получим покани рано или късно :)))
а като гледам до момента получават покани хората, които са били "забравени" на миналата сесия, с малки изключения са с подадени докс февруари, март...

всички останали чакаме :)
07.07.2009 FedEx
15.07.2009 Accusé
25.11.2009 Entrevue de sélection à Vienne
anibani
Мнения: 159
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 5:39 pm

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от anibani »

frankofon, на мен ми иде да литна до Виена и да напиша на всички чакащи покани за интервюта. Ама не зависи нито от мен, нито от теб..
Силно ме притеснява факта, че нито вчера, нито днес някой се е похвалил с дата. Но ще чакаме...
----------------------------------
документи Виена-03.07.2009
Визи - 23.12.2010
Полет - 23.01.2011
frankofon
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 2:06 pm
Местоположение: България

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от frankofon »

anibani, аз направо щях да пратя визи на всички... "но млъкни сърце", както е казал /написал/ поетът.
Аватар
montrelcho
Мнения: 104
Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 10:38 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от montrelcho »

и днес ли няма покани ? :-( :o :cry: :oops: лоша работа
anibani
Мнения: 159
Регистриран на: Пет Юли 03, 2009 5:39 pm

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от anibani »

montrelcho, йок покани. Аз имам едно питане, което може да ви се стори смешно. Има ли някой от получилите покани, чието акюзе е подписано от Irene Blechner? Просто вече си мисля разни работи, но ме интересува този въпрос. Приятелката, която чака и тя дата за интервю е направила следната статистика - до момента поканите са за осем работни дни. Всеки ден ще бъдат интервюирани 2 семейства преди обяд и по 3 следобяд, т.е. общо 40 семейства за момента. А до сега само 10 от форума са се похвалили с дати за интервю. Е не знаем , колко са поканените, които не са се регистрирали в този форум, или са се регистрирали, но не са се похвалили. Но си мисля, че трябва да има още покани. Просто е въпрос на време да ни ги напишат и пуснат. Аз силно се надявам това да стане тази седмица.
frankofon, ако се нуждаеш от помощ за визите идвам веднага.
:D
----------------------------------
документи Виена-03.07.2009
Визи - 23.12.2010
Полет - 23.01.2011
marti2008
Мнения: 44
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 6:48 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от marti2008 »

Привет на всички!
Нямахме възможност до сега да се похвалим,но вече може да ни включите в списъка на щастливците получили покана за интервю .Стискаме палци на всички!


----------------------------------------------------------------------------------------------
документи Виена-06.03.2009
акюзе-31.03
искане на доп.документи-10.06
доп.документи Виена-01.08
покана за интервю-08.10
дата за интервю-10.12.2009 - 10ч
sisi78
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Авг 28, 2009 7:16 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от sisi78 »

Здравейте и от нас. И ние всеки ден тръпнем в очакване ама пощенската кутия си е все празна. :cry: Не трябва ли всички да получим отговор до датите за интервю? Ето какво прочетох в официялният сайт:
"If you have submitted an application for immigration before this date and your file is complete, you should have been called for a selection interview."
Друго освен да чакаме не ни остава. Успех на всички получили покани и на всички чакащи :beer:

Accusé: 11.06.2009
javor234
Мнения: 24
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 4:02 am

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от javor234 »

здравейте,
мисля че не всички които са получили покани споделят радостта си във форума. хубавата българска душичка много обича да получава / информация/, а да не помага /споделя/ с околните. така че сметките за това колко хора са получили покани не е много вярна.
всички се надяваме да бъдем поканени час по-скоро. най-искренно го пожелавам на всеки от вас и финала на интервюто да бъде положителен за всички.
до скоро
frankofon
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 2:06 pm
Местоположение: България

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от frankofon »

anibani, идвай направо :D ; четири ръце са повече от две, две глави повече от една, тъй че помощ няма да е излишна - толкова хора чакат и се надяват.
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от Phill »

javor234 написа:здравейте,
мисля че не всички които са получили покани споделят радостта си във форума. хубавата българска душичка много обича да получава / информация/, а да не помага /споделя/ с околните. така че сметките за това колко хора са получили покани не е много вярна.
за съжаление си адски прав, ама то пустия му нрав егоистичен ... и утре същите тия хора ще бъдат канадци, които са "скъсали" с черното си минало и балканския манталитет :lol:
Да живей!
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от milla »

Много скоро ще направя таблицата. Ако искате да променя нещо или да добавя нещо в нея, пишете ми.

Успех на всички на интервюто!!! :beer: :beer: :beer:

canss, имаш ли нещо против да поставя таблицата в твоя постинг, защото е първи?
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
Аватар
milla
Модератор
Мнения: 1115
Регистриран на: Чет Фев 19, 2004 3:09 pm
Местоположение: BG, Пловдив, вече в Монреал

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от milla »

Табличката е готова. Ще я сложа засега тук, а като ми отговори canss, ще я преместя в неговото мнение и ще "закача" темата най-отгоре.

Моля тези от вас, на които липсват данни в таблицата да ги напишат, за да допопълня липсващите полета в таблица.
Мечтите се постигат, когато се потрудиш за тях, така както вятърът гони облаците, докато се покаже слънцето!
mak_741
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Авг 16, 2009 3:24 pm

Re: Покана за интервю за края на ноември 2009 ...

Мнение от mak_741 »

За табличката
10.06.09 - докоменти до Виена
19.07.09 - Accuse
Публикувай отговор