Дава се под наем 3 1/2 с включено отопление

Купувам-Продавам.Обяви за работа. Квартири.
Публикувай отговор
kim3
Мнения: 170
Регистриран на: Вто Дек 05, 2006 10:18 pm
Местоположение: Montreal

Дава се под наем 3 1/2 с включено отопление

Мнение от kim3 »

Дава се под наем 3 1/2 с включено отопление,топла вода,печка и хладилник веднага или по късно.Наема е $550 без балкон,$560 с балкон.Блока е много тих,с разбрани наематели,някои от които са българи.Намира се много близо до Монтреал Centre Ville (6 мин.с кола,15 мин с транспорт) и близо до метро Vendоме.Напълно е отремонтиран,с под паркет,с интерkом,на втория етаге.В близост до много големи и малки магазини.За повече инфо моля обадете се на (514)813 1865.
Аватар
rolyd
Мнения: 299
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 2:20 am
Местоположение: Montréal

Re: Дава се под наем 3 1/2 с включено отопление

Мнение от rolyd »

kim3 написа:Дава се под наем 3 1/2 с включено отопление,топла вода,печка и хладилник веднага или по късно.Наема е $550 без балкон,$560 с балкон.Блока е много тих,с разбрани наематели,някои от които са българи.Намира се много близо до Монтреал Centre Ville (6 мин.с кола,15 мин с транспорт) и близо до метро Vendоме.Напълно е отремонтиран,с под паркет,с интерkом,на втория етаге.В близост до много големи и малки магазини.За повече инфо моля обадете се на (514)813 1865.
Препоръка :
- Kim3, вземи да пускаш и пощенските кодове на "жилищата" дето предлагаш пък остави хората да си преценят в кой квартал са, на колко минути и с какво могат да се придвижват, че имам някакъв смътен спомен, че в една тема те питах за пощенски код и за снимки и ти ме отсвири.
И каква е тази /екстра/ простотия "Наема е $550 без балкон, $560 с балкон." ........ това ми звучи по-скоро като подигравка с пристигащите, отколкото някакъв плюс.

ПС. КЪМ АДМИНИСТРАТОРИТЕ НА ФОРУМА :
Предлагам, когато се пускат обяви за наеми, преотдаване на жилища да има изисквания за самата обява /някаква форма, която да се попълва/ за да няма изненади и все пак е обява /написана черно на бяло/, ако някой иска да я използва там където трябва ако изобщо има смисъл :lol: . Ако на някой не му хареса защото просто е получил погрешна информация да си вдигне чукалата и да не му мисли много.
Мисля, че "hadministatora" беше предложил нещо подобно за отделяне на малките обяви
hadministratora написа: наистина трябва да има отделен раздел за жилища (под наем или за продан/покупка).
в една друга тема тук

Например :
1. Вид на апартамента или там каквото и да е /1 1/2, 2 1/2, 3 1/2 и т.н./
2. Задължително снимки
3. Град и точен адрес
4. Пощенски код
5. В дървен или бетонен блок, че какви апартаменти съм виждал ........
6. Състояние на апартамента
7. Цена и какво точно е включено в цената?
8. Възможност за гараж в блока, защото тук има голям проблем с паркирането на автомобилите
9. (По желание на предлагащия) Допълнителна-пояснителна информация /плюсове-минуси/ за това къде точно се намира жилището, има ли в близост магазини, хипермаркети, плаци, детски градини, паркове, басейни и т.н.
Early awoken chicken early sings (Рано пиле рано пее)
Изображение
Аватар
Koko
Мнения: 8033
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Дава се под наем 3 1/2 с включено отопление

Мнение от Koko »

rolyd написа:Препоръка :
- Kim3, вземи да пускаш и пощенските кодове на "жилищата" дето предлагаш пък остави хората да си преценят в кой квартал са, на колко минути и с какво могат да се придвижват, че имам някакъв смътен спомен, че в една тема те питах за пощенски код и за снимки и ти ме отсвири.
И каква е тази /екстра/ простотия "Наема е $550 без балкон, $560 с балкон." ........ това ми звучи по-скоро като подигравка с пристигащите, отколкото някакъв плюс.

ПС. КЪМ АДМИНИСТРАТОРИТЕ НА ФОРУМА :
Предлагам, когато се пускат обяви за наеми, преотдаване на жилища да има изисквания за самата обява /някаква форма, която да се попълва/ за да няма изненади и все пак е обява /написана черно на бяло/, ако някой иска да я използва там където трябва ако изобщо има смисъл :lol: . Ако на някой не му хареса защото просто е получил погрешна информация да си вдигне чукалата и да не му мисли много.
Мисля, че "hadministatora" беше предложил нещо подобно за отделяне на малките обяви
hadministratora написа: наистина трябва да има отделен раздел за жилища (под наем или за продан/покупка).
в една друга тема тук

Например :
1. Вид на апартамента или там каквото и да е /1 1/2, 2 1/2, 3 1/2 и т.н./
2. Задължително снимки
3. Град и точен адрес
4. Пощенски код
5. В дървен или бетонен блок, че какви апартаменти съм виждал ........
6. Състояние на апартамента
7. Цена и какво точно е включено в цената?
8. Възможност за гараж в блока, защото тук има голям проблем с паркирането на автомобилите
9. (По желание на предлагащия) Допълнителна-пояснителна информация /плюсове-минуси/ за това къде точно се намира жилището, има ли в близост магазини, хипермаркети, плаци, детски градини, паркове, басейни и т.н.
Малките обяви бяха създадени точно с тази цел - да включват личните обяви за търсене/предлагане на квартири под наем, а в основата на идеята да се отделят в отделен форум бизнес обявите е за да е ясно за кого това е бизнес и за кого е наистина лична обява.
Предложението да се въведе форма която да се попълва не виждам как ще проработи напрактика - какво следва ако някой не е изполвал формата, обявата трябва да се изтрие? Дори сайтовете като Крейг лист или Кижижи нямат специална форма, а всеки публикува там толкова информация, колкото счете за нужно. Съответно и риска да има разлика между информацията публикувана в нета и това какво представлява и къде се намира апартамента от обявата съществува винаги, колкото и да е подробна обявата, а от този който си търси квартира зависи да провери как стоят нещата в действителност.

kim3/Красимир ще го помоля оттук нататък да пуска обявите си в долния под-форум.
Be yourself - no one else is more qualified.

"Accountant" - Someone who does precision guesswork based on unreliable data provided by those of questionable knowledge. (See also: Wizard, Magician)
Аватар
rolyd
Мнения: 299
Регистриран на: Пет Апр 10, 2009 2:20 am
Местоположение: Montréal

Re: Дава се под наем 3 1/2 с включено отопление

Мнение от rolyd »

Koko написа: Малките обяви бяха създадени точно с тази цел - да включват личните обяви за търсене/предлагане на квартири под наем, а в основата на идеята да се отделят в отделен форум бизнес обявите е за да е ясно за кого това е бизнес и за кого е наистина лична обява.
Предложението да се въведе форма която да се попълва не виждам как ще проработи напрактика - какво следва ако някой не е изполвал формата, обявата трябва да се изтрие?
Дори сайтовете като Крейг лист или Кижижи нямат специална форма, а всеки публикува там толкова информация, колкото счете за нужно. Съответно и риска да има разлика между информацията публикувана в нета и това какво представлява и къде се намира апартамента от обявата съществува винаги, колкото и да е подробна обявата, а от този който си търси квартира зависи да провери как стоят нещата в действителност.

kim3/Красимир ще го помоля оттук нататък да пуска обявите си в долния под-форум.
Нали този форум е създаден все пак да помага с информация на хората /предимно съграждани/, които са решили да емигрират в Канада. Счетох, че ако има една форма, която да бъде попълнена от наемодаващия ще говори много повече за района и жилището на хора, които просто нямат възможност някой да им проверява жилището на място или няма как да разберат дали е истина и да изпаднат в кофти положение след това. Никой не визирам просто хипотеза .... А и ще има някакви задължителни полета, които да попълва за повече инфо, която ще бъде от полза на интересуващия се. На мен например това няма да ми пречи да направя две-три снимки и да си напиша точния адрес на жилището ако искам да го преотдам. Предполагам, че много хора ще го подкрепят а и обявите за жилища ще изглеждат по-прилично и ще са в отделен подраздел на малките обяви.
Защо е нужно да се прави сравнение с други сайтове или форуми. Ако има хора, които подвеждат с информация просто трябва да бъдат включвани в някаква листа на некоректни потребители подвеждащи с невярна информация ..... ако става въпрос за други форуми това го има във всички, в които пиша и има хора които държат на това. Не гледат с безразличие. Риск винаги има от невярна информация ..... далеч съм от мисълта, че всички ще въвеждат съвсем точни данни ама ще се пресяват непочтенните........ Това е според моята гледна точка разбира се.
Тук си има администратори, които подържат сайта, както и взимат решения и подобрения. Аз дадох само съвет, никой не е длъжен да се съобразява с мен. :beer:
Early awoken chicken early sings (Рано пиле рано пее)
Изображение
Публикувай отговор