За какво дойдохме в Канада.....

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Fireman

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Fireman »

thebull значи и ти като мен.....боли ме за Таня ,че тя е с образованието и езика...
.... и това ще мине.Успех и на вас thebull,поздрави на Рорчо :beer:

п.с. krimon ,последно време явно си на сухо и не ти се отразява добре.Вместо да се занимаваш с мен,купи едни свещи и едно винце,та тази вечер да се гушнете с мъжа :wink:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от myhata II »

:lol:
Айде изкриви се темата ,отиде коня в ряката... :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Жени »

myhata II написа:Забележки няма ,дадох му пример просто и че не е срамно и до социала да прибегне ,а дали си била или си кандидатствала си е твоя работа ,така беше споменато в една тема ,даже и цитати вадиха от преди години :beer:
myhata II, аз по-горе в темата споменах, че някои съфорумци просто "забравят" началото или поне така им се иска! :lol:
Fireman

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Fireman »

Дааа,някой забравят началото ,а други не знаят къде е края :),но края не е в Рая,там започва началото :lol:
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Linko »

Муха, ти не разбра ли, че тук аз съм социаладжията бе, пич? Вземах, вземам го и ще го вземам до края на дните си щото така ми е кеф и туй то. Няма да им работим на тия загубени канадци за жълти стинки след кат имам н-айсе тапии от училища и академии от българско и френско за началник и отгоре, ама ха. :) :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от krimon »

Преуспял написа:krimon:Твойте лапета не престават да ме удивяват. То не бяха езици, музикални инструменти, ненамкоси... сега плувци-маратонци. То само и половината да беше вярно, пак се притеснявам за тях. Много ме е страх от свръхамбициозни родители.
е, мога да кажа, че имаш добра памет за 39 поста във форума :lol: :lol:
Факт, децата плуват, а дъщеря ми за 4 поредни години избива всичко живо в Мтл. Трябва да се види на живо - и българска агитка, и кебекуа, и всичко останало вика за нея 8)
Fireman написа:thebull значи и ти като мен.....боли ме за Таня ,че тя е с образованието и езика...
откъде- накъде ти хрумна да те боли на 2-та седмица! баси глупостта!
Fireman написа:п.с. krimon ,последно време явно си на сухо и не ти се отразява добре.Вместо да се занимаваш с мен,купи едни свещи и едно винце,та тази вечер да се гушнете с мъжа :wink:
не се безпокой, той се урежда без проблеми винаги :wink:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Fireman

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Fireman »

ей това да се чува krimon :wink:,моля те най-любезно -бъркаш ме с някого другиго.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от myhata II »

Linko написа:Муха, ти не разбра ли, че тук аз съм социаладжията бе, пич? Вземах, вземам го и ще го вземам до края на дните си щото така ми е кеф и туй то. Няма да им работим на тия загубени канадци за жълти стинки след кат имам н-айсе тапии от училища и академии от българско и френско за началник и отгоре, ама ха. :) :)
Кой за каквото е дошъл в Канада,Линко :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Жени
Мнения: 1120
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 5:11 pm
Местоположение: Торонто

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Жени »

Fireman написа:.....боли ме за Таня ,че тя е с образованието и езика....
Fireman, всичко, което преживявате в момента е временно! Отново ви пожелавам търпение! :wink:

Няма смисъл да повтаряме, че всяко нещо е с времето си и успехът идва бавно -стъпка по стъпка!

Имаше съвети да избягвате българите. Аз пък бих посъветвала обратното - търсете контакти с българи - свестни хора има много. Макар да ви е трудно да създавате приятелства в момента, бъдете общителни и внимателни кам новите си познати и каквото повикало, такова се обадило! :wink: Познанствата ви може и да се превърнат в приятелства и да получите много помощ от хора, които са минали по вашия път и със сигурност ще разберат проблемите ви!
Fireman

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Fireman »

Ето я биричката,не че съм привърженик.....Изображение
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Omega3 »

Ако някой дьлго време не може да си отговори на вьпроса защо е дошьл в Канада, му препорьчвам да гледа кебекската телевизия В, бившата ТеКюеС, кьдело след полунощ има едни гадатели, които срещу 3$ на минута отговарят на всякакви вьпроси. Сигурен сьм, че подобна дилема защо еди кой си е дошьл в Канада няма да ги затрудни много, много. Та, за 30, 40$ хората ще дадат отговор на мьчителният вьпрос. Предполагам, че и другите провинций имат подобни предавания. :lol: :lol: :lol:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от myhata II »

Пожарна ,сега на место да си играеш да снимаш бирички,можеше да извъртиш некаде една чиния в некой ресторант,като за начало е ок ,хем и некоя кинта щеше да трупнеш, и мисли за книжката сериозно,тук един наш съфорумец каза нещо много верно
"В Канада може и без обувки да си ,но без кола не " :beer:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Fireman

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Fireman »

да ,сега действам по въпроса за книжката.
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от Linko »

myhata II написа:Кой за каквото е дошъл в Канада,Линко :lol:
Точно така, мухата. Аз за социала, ти за да напълниш чекемеджето със сертификати и да се върнеш после у Бг-то да се фукаш с тях пред родата и познати. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: За какво дойдохме в Канада.....

Мнение от myhata II »

Ей ,Линко,не ти ли мина вече,аз вече забравих,да се фукам хубаво ,ама на кого и за какво бе човек ? :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор