Относно 'Original and Up-to-date letters of referencе'

Федералната процедура за имиграция, спонсориране, студентски, работни и посетителски визи, програмите за имиграция на останалите провинции.
Публикувай отговор
Milenita la Bonita
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:18 am
Местоположение: Burgas,Bulgaria

Относно 'Original and Up-to-date letters of referencе'

Мнение от Milenita la Bonita »

Здравейте отново на всички. :) Искам да попитам тези,които вече са изпратили вторитя комплект документи дали препопъките от бившите работодатели задължително тябва да са с актуална дата.Тaка пише в указанията на Visa Office Specific Instructions-'Original and Up-to-date letters of reference from your past and current employers' -'Updated record of employment for principal applicant (workbook and/or work contracts)' :?: Какво сте изпратили вие?
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Относно 'Original and Up-to-date letters of referencе'

Мнение от kill_u »

Аз изпратих само reference letter и contracts. Трудова книжка не съм пращал. Друг е проблема как ще вземеш препоръчително писмо. Но мисля че и то трябва да са със текуща дата.

Може ли да ми пратиш линк към тия указания? Защото аз много се зверих но не можах да намеря да искат трудова книжка :oops:
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Re: Относно 'Original and Up-to-date letters of referencе'

Мнение от hadministratora »

То не е задължително. Там пише "and/or" - т.е. както ти е удобно. Не знам дали го има в нета, но го имаше в имейла, с който ми поискаха въпросните документи.
Milenita la Bonita
Мнения: 25
Регистриран на: Чет Авг 06, 2009 9:18 am
Местоположение: Burgas,Bulgaria

Re: Относно 'Original and Up-to-date letters of referencе'

Мнение от Milenita la Bonita »

Аз все още не съм подала първите формуляри,но дали мога да си извадя препоръки от бивш работодател сега,със сегашна дата и да ги приложа на по-късен етап(дано ми ги поискат,де! :D )??? kill_u,аз черпя инфо от VISA OFFICE SPECIFIC INSTRUCTIONS, точка 7.Work Experience http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/guides/E37106.pdf
kill_u
Напуснал форума
Мнения: 1513
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:22 am
Местоположение: Канадистан...
Обратна връзка:

Re: Относно 'Original and Up-to-date letters of referencе'

Мнение от kill_u »

E там никъде не пише думата workbook [трудова книжка], та затова питах да не би да има промяна нещо....
Публикувай отговор