Концерт АС ДС

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Концерт АС ДС

Мнение от kapitan »

Страхотен концерт беше вчера в Монреал!Невероятен купон!
Ето малко от атмосферата:
http://www.youtube.com/watch?v=H8CgfzON5hI
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Концерт АС ДС

Мнение от mwanza »

Даа супер беше. Много се накефих. Аз бех долу на 30на метра от сцената жлиажо от моста. Още ми кънти кратуната ...иееее :)
denzel
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Re: Концерт АС ДС

Мнение от denzel »

Беше невероятно,наистина!.........а солото на Ангъс........малиииииииииииииииии! :beer: :beer: :beer: Велик!
Dum spiro spero!
kapitan
Мнения: 380
Регистриран на: Пон Окт 27, 2008 2:10 am
Местоположение: Монреал

Re: Концерт АС ДС

Мнение от kapitan »

а,така.....супер си беше!не знам за вас,ама ми се видя много зле озвучаването.четох и в един квебекарски форум за този феномен скапано озвучаване на Олимпийския стадион.явно самата зала е построена така или пък не става за концерти.един квебекар в този форум казва,че в сравнение с др.концерти на този стадион,сега звука бил относително добре.
през 1992 Гънс ен Роузес,точно на 08 август са имали тогава концерт на Олимпийския стадион.Имало е също проблеми със звука и озвучаването,обаче онзи Аксел след 30 мин. шоу им е казал да си е... майката и че няма да седят и си тръгват.
после изпочупват феновете стадиона,имайки в предвид,че са чакали групата над 2 часа и след толкова бира и др.дроги....направо разбиват стадиона.заради това,в Монреал,ГНР скоро няма да свирят,а те са ми любими и много искам да ги видя на живо.
:wink: :beer:
delisted_2
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 11:23 pm

Re: Концерт АС ДС

Мнение от delisted_2 »

Гледал съм видео записи от много концерти на ди-си обаче досега не бях виждал толкова дълго и инензивно соло от Ангъс. Като добавим че е около 60 годишен това направо си изглежда като за Гинес рекорд. Все още съм изумен. Най-добрият рок концерт който съм гледал в Монреал, а те не са никак малко. Звукът беше сносен за Олимпийския като се има предвид че това е най-лошото възможно място за подобен концерт. Следва Металика - мисля че няма да отстъпва по качество.
Публикувай отговор