FREE polezni ezikowi sajtowe

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Plamen

Мнение от Plamen »

Аз имам една програма, но тя е доста по-сложна от обикновен преводач. Няма такова животно дето да ти превежда автоматично. Та тая програма проверява правописа и граматиката и ти казва НЕЙНИТЕ забележки и препоръки...ако си сагласен кликваш на ОК...ако не кесъл...много е готина и става и за двата езика...и много скъпа техната м..а. досега не съм намерил преводач заслужаващ внимание /е, тоя на Канук е супер, но невинаги и не за всеки е достъпен... :? /
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Plamen написа:Аз имам една програма, но тя е доста по-сложна от обикновен преводач. Няма такова животно дето да ти превежда автоматично. Та тая програма проверява правописа и граматиката и ти казва НЕЙНИТЕ забележки и препоръки...ако си сагласен кликваш на ОК...ако не кесъл...много е готина и става и за двата езика...и много скъпа техната м..а. досега не съм намерил преводач заслужаващ внимание /е, тоя на Канук е супер, но невинаги и не за всеки е достъпен... :? /
Пламене, може ли малко повече инфо за тази програма? И сайта и...
:D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
Plamen

Мнение от Plamen »

Иване, за тебе брато винаги...
http://www.camelot.ca/fr/article/171442 ... 63804d8cd9
:idea: :beer:
Заключено