Възможно ли е българин да стане полицай в провинция Квебек

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
tahumba
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Дек 04, 2008 5:58 am
Местоположение: Перник, България
Обратна връзка:

Възможно ли е българин да стане полицай в провинция Квебек

Мнение от tahumba »

Възможно ли е бивш български полицай да стане полицай в провинция Квебек, и по специялно в Мнтреал?
Аз и семейството ми искаме да емигрираме за Квебек, Канада. Аз съм на 40г., имам 22г. трудов стаж до момента. Интересно какви са ни шансовете за емиграция, и мога ли да започна работа като полицай в Канада.
Petrova_bs
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 7:12 am

Мнение от Petrova_bs »

Изображение
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

На този свят всичко е възможно...
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Не виждам що да е невъзможно, даже може да стане по лесно ако не е тукашен, а още по лесно ако е българка а не българин.
:beer: :beer: :beer:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

много наскоро, съвсем наскоро направо по телефон, а след това с официално писмо беше отказано на момче - руснак да се кандидатира за полицай (независимо от димпломи, опит и тн..). по късно от върешен източник каза , че заради Грузия не набирали именно руснаци...
българи тук полицаи не познавам, но защо не :beer: разбира се че ако има кандидат полицайка, нея ще предпочат. а ако е пък и сингл мам направо са я назначили :wink:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

бял, при това мъж - като теглиш една черта , направо под чертата се нарежда :wink:

това е положението Маргинал, сори :wink:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

зависи ква му е сексуалната ориентация.има едни с меките хрущяли дето веднага ще ги върже. :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Тва за сексуалната ориентация е верно ...
:beer: :beer: :beer:
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

що да не може? само требе да приказва квебекарски, и както се казва, ако е жена направо е станала.
точно така мисля по въпроса:)
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

За песимисти нищо не е възможно.
За оптимисти всичко е възможно.
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Amanda
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:48 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Amanda »

Наскоро имахме консултация с полицай, които преди 30 години е пристигнал в Канада. Разказа ни накратко че за да кандидатстваш за полицай, трябва да си канадски гражданин, да знаеш френски (за Квебек) на ниво колеж и да минеш псих. тест. Няма изискване за възраст. После обучението е около 1 г. Заплатата, осигуровките, отпуските са на добро ниво, като първата нараства същественно с годините на работата.
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Е как па няма изискване за възраст?
50 годишен въркулак може ли да стане кука ???
:beer: :beer: :beer:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

Smart Dust написа:За песимисти нищо не е възможно.
За оптимисти всичко е възможно.
тоя пак се е изцепил нещо.ама откъде тия максими ги извъди бе смисловния. кви ли са възможнистите само :lol: :lol: :lol:
tahumba
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Дек 04, 2008 5:58 am
Местоположение: Перник, България
Обратна връзка:

Възможно ли е бивш български полицай да стане полицай в пров

Мнение от tahumba »

Здравейте, благодаря Ви за отговорите и коментарите, но трябва да Ви кажа, че въобще нямам намерение нито да си сменям пола, нито сексуалната ориентация. Със съпругата ми водим нормален сексуален живот вече 10 години, а и имам две деца на 8 и 10 г. Именно заради тях ми се иска да емигрирам, и евентуално да продържа професията си на полицай в някой град на провинция Квебек. Имам 15г. трудов стаж като младши полицейски инспектор. Започнал съм процедурата по емиграция. Брат ми е от 7г. в Колорадо Спрингс, вече е аверикански гражданин, и лятото на тази година си беше в БГ. Каза ми, че може да станеш полицай в щатите дори и със статут на постоянно пребиваващ, доколкото разбира дори и да не си ситизен. В момента е имало търсене на полицаи там. Искам да помоля всички Ви ако е възможно да внесете по голяма яснота по въпроса.
Аз и семейството ми искаме да емигрираме за Квебек, Канада. Аз съм на 40г., имам 22г. трудов стаж до момента. Интересно какви са ни шансовете за емиграция, и мога ли да започна работа като полицай в Канада.
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Мнение от Kan_Tangra »

ами в Канада не е така.
Особено пък в Квебек.
От това по-ясно, здраве!
:lol:
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Публикувай отговор