какво ни чака в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

Hullman написа:Пепон написа:
видях и поживях в Канада
Къде поживя и какво видя Пепон? Не лошо да уточниш.
Щото ако си поживиял добдре в Канада не вярвам да беше напиравил този избор.
Виж ако си поживял в Код де Неж, видял си плацата с шриланковците, видял си някоя поточна линия във фабрика за 8.50 на час според мен не си видял нищо и хич не си поживял.
Кажи отиде ли до Ванкувър, отиде ли до Уистлър, отдите ли Лейк Луиз на ваканция за 2 седмици с някоя засукана мадама?

Сега да ви каже Хълман какво ви чака в Канада.
Ако не сте заблудени овце, отваряте си очите добре, разбирате езика Канада е пълна с възможности.
Ако не виждате такива тогава се обаждате на Хълман изкарвате професионално образователния курс при него и ви чакат следните възможности
- Висок доход
- Собствен имот на престижно място ( срещу къщата на П.М. примерно с невероятна гледка )
- Фирмени глезотии като чисто нова служебна кола, бизнес вечери на свещи с изискани дами с аристократични обноски ( дъщери на дипломати, депутати, интелектуалци )
- Две - Три ваканции на година на екзотични места по света
Ако това не ви харесва Хълман съжелява че няма да може да ви бъде от полза:)
:shock: :shock: :shock: :shock:

Брех какво сьм изтьрвал,ако някой от Бг то те чете ,ще си кажи
"Е баси там само идиоти ли има ?" :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

:) , само дето е забравил да спомене Хъл, че кандидатът трябва да е и над 40-годишен изкукал ерген, мразещ децата и семейството. :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Хъл аз от другите работи не се интересувам, но
вечери на свещи с изискани дами
ей такъв курс съм готов да изкарам.
ще идвам за упражненията и практическите уроци само
:lol:
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Линко написа:
само дето е забравил да спомене Хъл, че кандидатът трябва да е и над 40-годишен изкукал ерген, мразещ децата и семейството
Ако не ви харесва стратегията на Хълман може да ползвате тази на Линко.
Тя все още не е изпитана дали води към успех за разлика от тази на Хълман но вие може да опитате.

Идвате в Канада на 55 години, записвате се в програма за:
- "Как да се адаптираме в Канада" заедно с необразовани и неграмотни шриланковци. Там ще ви учат как да си намерите работа и квартира и от нея ще ви дават държавно подаяние да кажем 400 $ на месец.
- Пускате социала от там взимате още 600 $ на месец.
- Бързо и здраво работите по въпроса да имате бебе за да взимате покрай него и детски помощи от държавата нищо че още нямате професия, стабилна работа и собствен дом.

Никога не казвате във форума какво точно работите ако изобщо работите. За ваканиця извън Канада и дума не може да става защото не може хем социал хем ваканция на Карибте или в БГ. ( Питайте го Линко кога и къде за последно беше на ваканция).
Е вие сега кажете коя стратегия избирате. Тая на Хълман или тази на Линко.
П.С. За любопитните когато Хълман дойде в Канада беше на около 30 години точно в разцвета на силите си и след като имаше достатъчно опит и стаж за да е уверен в това което прави. 8)
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Ха, ха,...Хъл, ами то хората имат акъл в главата си и ще се сетят, че който е тръгнал на 55 г. за Канада не гони успеха т.е. парите, имотите, колите, девиците и т.н., а е тръгнал за друго нещо. Ама за теб е сложно да го разбереш.
Гледай да не изпуснеш поредната девица и да си тръгне пак като девица. ;) :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Те хората които имат акъл в главата си ясно виждат че този на 55 години е тръгнал за Канада единственно с намерението да плюска от баницата за която други са платили, умесили и изпекли а преди това е плюскал от една друга държавна баница в БГ.

Така също хората с акъл в главата лесно биха преценили кой заслужава повече уважение Хълман или Линко и от кого биха научили повече полезни неща за Канада.
Гарантирам че 90 % от хората с акъл в главата не биха избрали стратегията на Линко за развитие в Канада и не са тръгнали за да преживяват плюскайки от баница за която с нищо не са допринесли и малко е вероятно да допринесат с нещо и в бъдеще.

Също гарантирам че биха искали да имат професия, да се реализират, да си купят собствен имот, нова кола, и да могат да ходят по ваканции.

Линко,
Хълман е в такава възраст че като иде в Бг или другаде хора на неговата възраст го питат следното:

Абе там в Канада изкарвате ли кинти?
Хълман казва: Изкарваме.

Ходите ло по ваканции?
Ходиме.

Имате ли си собствени домове
Имаме

Таковате ли Канадките?
Хълман казва: Такова ме ги.:)


Интересно е какво ще отговори Линко на тези въпроси или ще лъже :lol:

Виж твоите набори може да те питат
Смучете ли от социала?
Сигурен съм че гордо ще отговориш:
Смучеме го.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

Хъл напоследък явно си правиш клизма с кафе.
енергичен си направо избухваш :D
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Hullman написа:Таковате ли Канадките?
Хълман казва: Такова ме ги.
Ти и твоите познати връстници какво разбирате под "таковаме" канадките? :)
На мен този въпрос не ми го задават защото знаят, че съм женен и отдавна не гледам звездите, корабчета по реката или задния двор на някой ПМ с девици. Не че някога изобщо съм го правил де. ;) :)
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

ми ,ако живееш във френска канада ,френска любов бе линко,кво по естественно от това :D
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

Изобщо и не вярвам на тези цифри. Това лято, повечето икономисти бяха сьгласни, че до края на годината 2008, берал петрол ще струва 200$.
Преди месец, думата дефицит за канада, изобщо не се и споненаваше за 2009 и 2010.
Кризата не била голяма в канада. Като гледам как затварят фабрики всекидневно, не мирише на добре.
Тия икономически специалисти са като метеоролозите.
Публикувай отговор