ПРОВОКИРАНО: Роден за Канада!.....-пълни глупости!

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Кан Тангра написа:

Код за потвърждение: Избери целия код

така е ...
в Канада е друго, няма кражби на радиокасетофони и на джанти.
Е, тук таме някой шоколад се краде, ама и за него не е ясно дали е станало в Канада, или на бг територия ...

Жесток коментар.:)
И аз не знам къде точно е бил изяден. Предпочитам да е на Бг територия или в самолета над Атлантическия океан за да не плюем че Канада е виновна,:)

Муха много съм поласкан че си търсил инфо за моята личност в БГ.:)
Ама имай в предвид че на хората които са ти отговаряли им е пресъхнал информациония извор.
Самостоятелното жилище на Хълман още си седи празно в София, даже и под наем не се дава нищо че Хълман изпуска 5000 -6000 Евро на година, за да може като си иде Хълман в БГ да има пак къде да прави купони и да не пречи на родителите си.:)
Снимки със студентки в и около колата ( които показват каква кола е карал Хълман като студент също се намират ).

А ако допуснем това твърдение за вярно: "Хълман нямал фианансови средства в БГ" тогава имиджа на Хълман в Канада ижглежда още по добре и ще звучи така:
Дошъл Хълман от БГ в Канада без една стотинка, записал се на колеж като беден студент и 20 дни след като завършил колежа взел че отворил собствен бизнес който изисква доста голям основен ( за предпочитане собствен ) капитал. :lol:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

:lol: Чикенман кажи как си "обединяваща" фигура във въпросното дружество :shock: Остави "капитала" в неделя да почива :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Хълка.

Мани снимките с колите които си карал а дай тия с девиците които си разпрал ...

:beer: :beer: :beer:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Kan_Tangra написа:така е ...
в Канада е друго, няма кражби на радиокасетофони и на джанти.
Е, тук таме някой шоколад се краде, ама и за него не е ясно дали е станало в Канада, или на бг територия ...
:lol:
Не е верно, на мене ми разбиха колата и ми гепиха сфирката на стойност 800$ от колата.
:beer: :beer: :beer:
danielle

Мнение от danielle »

Sunny boy написа:
Виж ко пиле шарено :lol: Не се опитвам да убеждавам никого за нищо :wink: Преди човек да опита да си върне нещо, което са му отнели,трябва да е узрял за тая работа :wink: Аз си кютам ОК,както си е. :lol:
Виж ти какво Sunny boy. Първо, пиле шареко, росна китке и прочие фрази ще ги казваш на жена си, а не на мен. Вече дадох да се разбере на една особа, която е фенка на един игнориращ бутон, че аз не съм и съпруга под налъм, зa да ме третира като такава. Това се отнася и дo теб. Имам си ник name и държа с него да започваш, ако се обръщаш към мен. Разбрано? И второ, през оная ми работа е дали се опитваш или не да убедиш когото и да е във форума. Мен няма и за какво да ме убеждаваш. Както преди това казaх, човек сам си избира какъв гражданин да е и колко пaспорта да има. Никoй не може да му отнеме това право, освен ако не си сгазил законa ;що се отнася до това колко литра кръв даваш на година - отново си е твой ЛИЧЕН избор, а не "партиотизъм".
Айде остани си със здраве. Лек и ползотворен ден в "под шипките", къде най-добре пишеш. Армен-дюдюкaщата тема най ти приляга! :beer:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

danielle написа:
Sunny boy написа:
Виж ко пиле шарено :lol: Не се опитвам да убеждавам никого за нищо :wink: Преди човек да опита да си върне нещо, което са му отнели,трябва да е узрял за тая работа :wink: Аз си кютам ОК,както си е. :lol:
Виж ти какво Sunny boy. Първо, пиле шареко, росна китке и прочие фрази ще ги казваш на жена си, а не на мен. Вече дадох да се разбере на една особа, която е фенка на един игнориращ бутон, че аз не съм и съпруга под налъм, зa да ме третира като такава. Това се отнася и дo теб. Имам си ник name и държа с него да започваш, ако се обръщаш към мен. Разбрано? И второ, през оная ми работа е дали се опитваш или не да убедиш когото и да е във форума. Мен няма и за какво да ме убеждаваш. Както преди това казaх, човек сам си избира какъв гражданин да е и колко пaспорта да има. Никoй не може да му отнеме това право, освен ако не си сгазил законa ;що се отнася до това колко литра кръв даваш на година - отново си е твой ЛИЧЕН избор, а не "партиотизъм".
Айде остани си със здраве. Лек и ползотворен ден в "под шипките", къде най-добре пишеш. Армен-дюдюкaщата тема най ти приляга! :beer:

"Дамите" от кога ползват тоя лаф :lol: :lol: :lol:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Много искам да съм им през "оная работа" на дамите :-)
:beer: :beer: :beer:
danielle

Мнение от danielle »

Marginal39 написа:Много искам да съм им през "оная работа" на дамите :-)
:beer: :beer: :beer:
за теб...винаги...когато кажеш :wink: :beer2:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

danielle написа:
Marginal39 написа:Много искам да съм им през "оная работа" на дамите :-)
:beer: :beer: :beer:
за теб...винаги...когато кажеш :wink: :beer2:
Казвам ВЕДНАГА !!!
:beer: :beer: :beer:
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Re: ПРОВОКИРАНО: Роден за Канада!.....-пълни глупости!

Мнение от Omega3 »

army написа:Винаги съм готов на ‘майтап’- обаче на гол *** си е живо .....!
От къде да започна- не ми е ясно, но ще се опитам.
Ние, българите, се оказваме големи овци-клонинги- що’т най-добре живеем във стадо от вълци????.....и се оправяме /между впрочем/ доста добре
- обаче....?-!ПОЕДЕНИЧНО!
Рядка порода –тъй да се каже....
Пазарна икономика, ще каже „Хъл”!
Манталитет на нацията, си мисля –аз!
Ние ,българите, от векове сме си чергарско племе и сме закърмени-генетично да внасяме раздори и след което да се опитаме да завладеем.
-Няма значение кой ни управлява - защото това е вид подтисничество;
-Не ми стигат парите – управляващите са виновни;
‘Произволна’: Парите ми стигат -ама искам още;
-Нямам к’во да ям!-б.х мамицата на тая държавност;
-Не съм съгласен с управлението- ще се махна:
-Гонят ме- ще бягам;
Оказва се ,че ни е много трудно-почти невъзможно, да се борим и да изградим това, което имаме...
Страх, отчаяние или Спасение.....е това ,че бягаме от България?
-Някои го правят ‘първосигнално’........,но
Думата ми е за нас – осъзнатите!??
Над 1 милион българи/в трудоспособна възраст/ са напуснали България- по оф.данни???- в Германия, Испания,Англия, USA, Канада............и т.н.т.
Страхливци ли сте?
Или
Спасявате себе си?
или
Ако сте отчаяни- значи сте се борили /с държавата/ и сте загубили.
-Аз съм от „отчаяните”!
Но, въпреки това, винаги ще си остана българин.
Най-лошото от всичко,казано до сега, е:
,че голяма част от българите в Канада се самоопределят като канадци???
-в Германия- като германци???
....................
.....и т. н. т.........
И голяма част от потребителите в този форум го потвърждават??????
- НИЕ С ВАС НЕ СМЕ „ЕДИН ЗА ДРУГ”
По простата причина , че ние НЕ сме „овце-клонинги” - БЕЗ ИСТОРИЯ !
А ТИ/съфорумецо/ КАКЪВ СИ?

Какво то4но зна4и да си останеш бьлгарин? А от от4аян бьлгарин? Има много такива дето се бият в гьрдите 4е са бьлгари, а пьк са доста вредни за Бьлгария. Кьде са тези тези бьлгари дето твьрдят 4е са германци или канадци преди да са бьлгари?
А и да има такива, те пак си остават бьлгари, независимо от това дето твьрдят. Индивид най-малкото израснал в Бьлгария, както и да се извьрта, все ще си запаси голяма 4аст от балканските 4ерти.
От4аянието, ли4но аз, не го намиран като типи4на балканска 4ерта.
не сьм от4аян, не се бия в гьрдите 4е сьм Бьлгарин, но смятам 4е сьс поведението си, поне малко, допринасям за положителноте мнение на някои канадци кьм Бьлгария.
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

'Омега 3':
Какво то4но зна4и да си останеш бьлгарин?
На този въпрос няма еднозначен отговор :roll:
,спокойно можеш да пуснеш тема с този въпрос и ......ще видиш!
"Отчаян"- значи отчаян!!!!
пример: Ако си загубил всичките /или част/ роднини и ако си се борил поне за частична справедливост в съда, и.........си загубил!, а в същото време държавата им прави паметни плочи......-Какво е това?
Ако денонощно си се борил, съвестно, за насъщния и те гонят, щото не си от родата...... бориш се и ........губиш!-естествено, тогава Какъв си?
-Много примери мога да ти посоча за "отчаян", .....просто ме мързи да пиша :roll: "СОРИ",за това.

*******
А На 'Слънчевото момче", дето все не му е ясно.........
Въпрос за патриотизъм - не съм повдигал, но ти реши да се прикриваш с него :roll:
, пък и мнението ми е , че даряването на кръв е нещо много хуманно, но няма нищо общо с патриотизма......така, че
Кво да ти кажа и какъв 'жокер' да ти дам? :nenam:
Щото ние просто не сме от една 'порода'
КАПИШЕ! :wink:
:beer: :beer: :beer:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
Omega3
Мнения: 1811
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 3:14 pm
Местоположение: Bois des Filion

Мнение от Omega3 »

army написа:'Омега 3':
Какво то4но зна4и да си останеш бьлгарин?
На този въпрос няма еднозначен отговор :roll:
,спокойно можеш да пуснеш тема с този въпрос и ......ще видиш!
"Отчаян"- значи отчаян!!!!
пример: Ако си загубил всичките /или част/ роднини и ако си се борил поне за частична справедливост в съда, и.........си загубил!, а в същото време държавата им прави паметни плочи......-Какво е това?
Ако денонощно си се борил, съвестно, за насъщния и те гонят, щото не си от родата...... бориш се и ........губиш!-естествено, тогава Какъв си?
-Много примери мога да ти посоча за "отчаян", .....просто ме мързи да пиша :roll: "СОРИ",за това.

*******
А На 'Слънчевото момче", дето все не му е ясно.........
Въпрос за патриотизъм - не съм повдигал, но ти реши да се прикриваш с него :roll:
, пък и мнението ми е , че даряването на кръв е нещо много хуманно, но няма нищо общо с патриотизма......така, че
Кво да ти кажа и какъв 'жокер' да ти дам? :nenam:
Щото ние просто не сме от една 'порода'
КАПИШЕ! :wink:
:beer: :beer: :beer:

Напьлно те разбирам, и аз сьм имал доста неприятни изживавания. Но по скоро бях яростен, а може да сьм бил и от4аян. Сега ми мина, но понякога си припомням като говоря с роднини.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

army написа:'Омега 3':
Какво то4но зна4и да си останеш бьлгарин?
На този въпрос няма еднозначен отговор :roll:
,спокойно можеш да пуснеш тема с този въпрос и ......ще видиш!
"Отчаян"- значи отчаян!!!!
пример: Ако си загубил всичките /или част/ роднини и ако си се борил поне за частична справедливост в съда, и.........си загубил!, а в същото време държавата им прави паметни плочи......-Какво е това?
Ако денонощно си се борил, съвестно, за насъщния и те гонят, щото не си от родата...... бориш се и ........губиш!-естествено, тогава Какъв си?
-Много примери мога да ти посоча за "отчаян", .....просто ме мързи да пиша :roll: "СОРИ",за това.

*******
А На 'Слънчевото момче", дето все не му е ясно.........
Въпрос за патриотизъм - не съм повдигал, но ти реши да се прикриваш с него :roll:
, пък и мнението ми е , че даряването на кръв е нещо много хуманно, но няма нищо общо с патриотизма......така, че
Кво да ти кажа и какъв 'жокер' да ти дам? :nenam:
Щото ние просто не сме от една 'порода'КАПИШЕ! :wink:
:beer: :beer: :beer:
ПраФ си бе :lol: всеки не мое да се издигне на високо като жираф :lol:
army
Мнения: 950
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2005 10:23 am

Мнение от army »

Жираф, ама глейш ли как намига :lol: :beer:
Човек е голям, колкото са големи мечтите му
http://www.youtube.com/watch?v=8QnN4Ob_CPE" onclick="window.open(this.href);return false;
JBD30

Мнение от JBD30 »

Малко БГ история:
......
И така,първата група са иранци,едновремешните хети,бели високи и слаби,брадичи,тъмни балкански субекти ,особенно като се избръснат са сини.Особенно горделив,непреклонен,нечуващ народ,криви отвсякаде.За тях друго мнение не съществува.Малко до средно разпространени в БГ.Втората група е в пловдивско изключително и региона - финикийци-египтяни,това са ориенталски тип търчи-лъжи,лиже-маже,любезни но работа не вършат-изключително мързеливи.Приличат на прародителите си араби(които тогава не са били още мюсюлмани),тези са така наречените траки отпреди 4000-5000 години.Третата група са евреи,тези са добре разпръснати и размесени,явни от тях няма,явните са отдавна на друго място.Тези няма смисъл да ги коментираме,защото тези са хазарите(или по-точно козарите,защото те са били козари,името им е изкривена транскрипция).Те винаги са си били по нашите земи,изглежда са отпреди много-много години там.Четвъртата група са пакистанци дошли от Хиндукуш,е тези са върха на простотията,крадат,лъжат,мързели ,завистливи,отмъстителни,с една дума скрапта на света.Те и сега са си такива там на тяхното място,а у нас са под европейска кожа,явно не са били много и са се умесили малко.Циганите са това да не се объркаш.Петата група са татарите,и те дошли от Азия, ама по отгоре от Пакистан.Тия крадат , колят и убиват,никога не работят,много дребни,жестоки и дребнави,завистливи и отмъстителни.Унгария е съставена само от такива,у нас има също немалко и ти виждаш какво им се случва на държавите в които има такива.Шестата група са славяните,те са с големи сърца,но с особенно дълбоко вкоренено чувство за безредие,равни нямат по анархията.С тях организация не става,създали са някога ,защото са били принудени от големия си брой,много са се плодили,това изглежда им е голямото предимство,но в днешно време те са и голямата утайка на цивилизацията,пияници,наркомани,хора без души,защото някой им ги е отнел,сигурно има защо.До тук съм успял да отсея само тези,сигурно има още поне толкова,но тях още не им знам чалъмите,за да мога да ти кажа по-подробно.Съжалявам,че е точно така,но не е зависело от нас когато са го правили,.....но какво да се прави,това е твоя и моя народ,хубав-лош,крадлив такъв е.И другите не са по-стока.Те всички народи от едно място са тръгнали и всички са еднакви.Ще се нагаждаме някак.

------------------------------------------------

Сега обяснихте ли си някои работи?
Публикувай отговор