Евро 2008 онлайн

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
ndimitrov73
Мнения: 93
Регистриран на: Чет Май 27, 2004 1:31 pm
Местоположение: Монреал

Евро 2008 онлайн

Мнение от ndimitrov73 »

http://velqn.com/?p=2718

за сега ползвам

http://www.onlinetv.inbulgaria.info/

приятно гледане :D :beer:
"Всички знаят, че нещо е невъзможно, един не знае и го прави"
A. Айнщайн
pop
Мнения: 103
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 11:40 am
Местоположение: митарстващ

espn360.com

Мнение от pop »

espn360.com - ima vsichkite machove free - mojesh da gi sledash direktno ili sled tova on demand. Az gledam s US IP, ima niakakvi ogranichenija za providerite no ima hack. Kachestvoto e mnogo prilichno :D
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

Инсталирате си SopCast, пускате си канал #38858, Австрийската нац. телевизия, и си ги гледате с доста прилично качество без да насича, онлайн и с доста малко закъснение
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

alkaponbg написа:Инсталирате си SopCast, пускате си канал #38858, Австрийската нац. телевизия, и си ги гледате с доста прилично качество без да насича, онлайн и с доста малко закъснение
ти знаеш ли откаде мога да намеря всеки номер на коя програма отговаря. Че така е много дразнещо, записал съм си ги във фаворитите, а не знам коя коя е, всеки път чакам да тръгне за да видя. Виж на TWu програмите ги пишат , ама тук не.
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

мисля че единствено в сайтовете, където има директни линкове към стриймовете можеш да намериш такова инфо, както и в самата програма, на таба където са всички канали... е ти искаш да ти е като Видеотрон, на харизан кон зъбите не се гледат :)
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
pop
Мнения: 103
Регистриран на: Пон Ное 29, 2004 11:40 am
Местоположение: митарстващ

Мнение от pop »

alkaponbg написа:мисля че единствено в сайтовете, където има директни линкове към стриймовете можеш да намериш такова инфо, както и в самата програма, на таба където са всички канали... е ти искаш да ти е като Видеотрон, на харизан кон зъбите не се гледат :)
абе хора, идете си на espn360.com и си гледайте с качество определено по-добре от (не-HD) телевизор. Feed-a си е за Щатите и е free. BTW, предаванията от Щатите (като US Open Golf който върви в момента са даже и high definition). Качеството е абсолютен трепач. Освен това има и всички стари мачове, можете да си връщате и да използвате пауза - абе въобще за какво говорим - ESPN e без никаква конкуренция за излъчване на спортни предавания (както на живо така и on demand).
Аз гледах Roland Garros на ESPN360 като имаше на живо от 4 корта едновременно - които можех да гледам едновременно също...
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

pop написа:
alkaponbg написа:мисля че единствено в сайтовете, където има директни линкове към стриймовете можеш да намериш такова инфо, както и в самата програма, на таба където са всички канали... е ти искаш да ти е като Видеотрон, на харизан кон зъбите не се гледат :)
абе хора, идете си на espn360.com и си гледайте с качество определено по-добре от (не-HD) телевизор. Feed-a си е за Щатите и е free. BTW, предаванията от Щатите (като US Open Golf който върви в момента са даже и high definition). Качеството е абсолютен трепач. Освен това има и всички стари мачове, можете да си връщате и да използвате пауза - абе въобще за какво говорим - ESPN e без никаква конкуренция за излъчване на спортни предавания (както на живо така и on demand).
Аз гледах Roland Garros на ESPN360 като имаше на живо от 4 корта едновременно - които можех да гледам едновременно също...
на мен ми иска да съм на американски провайдър
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

широко му е около врата с американско IP...
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от mwanza »

alkaponbg на мен все ми излиза съобщение ,че телевизията е офлайн (Австрийската )
Аватар
BaDkO
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 9:12 am

Мнение от BaDkO »

При мен си върви без проблеми... да не бъркаш номера на канала нещо?
38858
mwanza
Мнения: 1008
Регистриран на: Пон Апр 24, 2006 12:17 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от mwanza »

Логнал съм се като анонимус сигурно е затова, иначе пиша това горе 38858
Всякакаъв друг вариант дава the sop address is not valid
Немога да се регистрирам нещо сайта им не се отваря.

Аз гледам мача от китайски стрийм просто ми стана интересно да пробвам с австрийците.
Аватар
BaDkO
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 9:12 am

Мнение от BaDkO »

и аз съм анонимен :D
вместо 38858 напиши това:
sop://broker.sopcast.com:3912/38858
alkaponbg
Мнения: 795
Регистриран на: Пон Апр 03, 2006 6:07 am
Местоположение: Montreal

Мнение от alkaponbg »

да, и така става, иначе от вчера гледам и на български, в TVANTS има стрийм на Диема+ с 500кбит/с----върви си екстра... :) enjoy
Ако не опиташ, винаги ще съжаляваш...
И сега съжалавам...че не го направих по-рано :)
Аватар
Igor
Мнения: 423
Регистриран на: Пет Окт 24, 2003 2:19 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Igor »

alkaponbg написа:да, и така става, иначе от вчера гледам и на български, в TVANTS има стрийм на Диема+ с 500кбит/с----върви си екстра... :) enjoy
Един линк да беше пуснал, щеше да е екстра. :wink: :beer:
Забравихте как изглежда България? Тя е красива - http://nigor.myphotoalbum.com/
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

http://www.myp2p.eu/competition.php?com ... e=football
Диема е най-отдолу, обаче нещо мъчно се свързвам, засега комбинацията True Vision + SopCast най-бива
«Хотели как лучше, а получилось как всегда» - Виктор Степанович Черномырдин
Публикувай отговор