оферта за работа в Канада -специално за хора извън Ка.

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

гледам и теб са те зкачили за ;хора;
щастието както казваш Джордже ,не е в парите ,щастието е в независимоста и свободата. количеството на парите е само инструмент ,необходимо платежно средство да си по незвависим и по свободен.
ако не си съгласен с мен значи си поредната шматка за която всичко което хвърчи се яде :wink:
Аватар
7George
Мнения: 9661
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

bateto написа: ... ако не си съгласен с мен значи си поредната шматка за която всичко което хвърчи се яде :wink:
Съгласен, бате, напълно; :beer: Дано постигнеш каквото си си наумил. Ние вървим по твойте стъпки... 8)

Кажи ся купи ли вече билета, щото цените се вдигат, лятото дойде. И двупосочния е по-евтин, нали знаеш... 8)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

не ми стигат кинтоците.тъкмо събрах 1000 та кинта и билета го вдигнали.ако мое да помагате помагайте,акъл не ми треа. :wink:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

може ли в кратце :wink:

Батето и Джорджа не искат да са милионери, само искат да живеят кат такива :shock:
на прав път ли съм или не :lol:
Аватар
7George
Мнения: 9661
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Мнение от 7George »

ninka83 написа:...
Батето и Джорджа не искат да са милионери, само искат да живеят кат такива :shock:
на прав път ли съм или не :lol:
Абсолютно - ти да не си милионерка... Ще правим каквото кажеш... :D
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

на прав път си.само ,че Джорджа си мисли да мине метър и някой друг да му плаща борчовете ,докато Батето е отговорен тип,демек/както казват по разградско/ имал си дал си,нямал си взел си :D
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

bateto написа:на прав път си.само ,че Джорджа си мисли да мине метър и някой друг да му плаща борчовете ,докато Батето е отговорен тип,демек/както казват по разградско/ имал си дал си,нямал си взел си :D
виждам, че батето разсъждава като милионер :P :beer:
а джорджа доде мисли за борчове и връщане си остава "пълен крепостен селянин" :wink: :beer: :beer:
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

батето, я кажи кво стана, къде паркира лимузините :lol:
или ги предаде на valet parking :wink: :beer:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

7George написа:
Ivan1007 написа::D :beer:
Е, сега вече се знаем малко повече, индиректно. :lol:

Винаги съм твърдял, че щастието не е в парите. Някои са щастливи само като стъпят на канадска земя, и за $1300 месечно, да не говорим за 30К. А някои като батето ще са нещастни и с 4 - 5 бона чисто, че и с повече... Ние сме лесни - ще си вземем каквото ни трябва на изплащане, накрая, я децата ще го изплащат, я застраховката ще го покрие, и нас да ни няма...

Да му мислят гурбетчиите - хем живота им минава в мъки и лишения, хем като си откарат пачките, други ядове ги чакат... :beer: :D
Верно не е в парите. :D
И за това искам да попитам батето като специалист в бранша да ми препоръча къде да ида на почивка по нашето Черноморие. Батето да гърби летото на тръстиката па ние ша подпогаме родния български туризъм, че да не западне съвсем докато се върне той за хотелчето. 8)
Адаш спрял съм се на едно от хотелчетата до шведския - Дeлфин. Кво ша кажеш? Не ща да го купувам - само за една седмица искам.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

къде го батето да ти каже, че от такива като теб отворковци, туризма най-много да западне :lol: ми теб за повече от една седмица ти не стиска. къде си тръгнал изобщо :roll: :lol:

до вчера от нефт, днеска от туризъм ли почна да отбираш бре :shock:
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

ninka83 написа:къде го батето да ти каже, че от такива като теб отворковци, туризма най-много да западне :lol: ми теб за повече от една седмица ти не стиска. къде си тръгнал изобщо :roll: :lol:

до вчера от нефт, днеска от туризъм ли почна да отбираш бре :shock:
Разбираш и ти от туризъм колкото прасе от кладенчова вода. Де го батето да ти каже ка става: капка по капка вир , левче по левче.. кажи и бате!
Аз не съм отворко бе малката и отварачка не съм. Ми нали некой требва и тук да се сдухва за социала на некои хора - нема гладни а ги остаиме.
8)
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

Тъй,тъй!
Аз като почна да режа сутрин, първо режа за другите, а за мен ако остане време! :lol:
овертайма! :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

Ivan1007 написа:
ninka83 написа:къде го батето да ти каже, че от такива като теб отворковци, туризма най-много да западне :lol: ми теб за повече от една седмица ти не стиска. къде си тръгнал изобщо :roll: :lol:

до вчера от нефт, днеска от туризъм ли почна да отбираш бре :shock:
Разбираш и ти от туризъм колкото прасе от кладенчова вода. Де го батето да ти каже ка става: капка по капка вир , левче по левче.. кажи и бате!
Аз не съм отворко бе малката и отварачка не съм. Ми нали некой требва и тук да се сдухва за социала на некои хора - нема гладни а ги остаиме.
8)
не си отворко, ама си се сдухал отвсякъде :lol: :beer: :beer: :beer:
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Мнение от troll »

И един важен секюрити въпрос!
Виждали ли сте го този тъдява, из форума? 8)
Изображение
Ако го види някой, да бяга и ако може да се обади на лични. :lol:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12464
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Мнение от Ivan1007 »

ninka83 написа:
не си отворко, ама си се сдухал отвсякъде :lol: :beer: :beer: :beer:
Верно си е! То не може да сме вечно млади, глупави и зелени като вас деца.
:D :beer:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Публикувай отговор