Не ходете в AGFA-FOTO на Раковски,112

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Не ходете в AGFA-FOTO на Раковски,112

Мнение от c200 »

не ходете там!!! - София, Раковски, 112 - до спирката на тролей 9 - близо до площад "Славейков".
канадските изисквания за снимки са малко странни - бял фон, 35х45 мм, лицето да е с големина между 25 и 35 мм. Сканирах си паспортни снимки на мен, жена ми и дъщеря ми, смених фона с бял и ги направих според изискванията в 3 JPEG-a. първия път ценителите във фотото ги омазаха и станаха снимки с 90% лице - около 42 мм при 45 мм височина. това за 15 лв. ходих да се карам, занесох им нови файлове с висока резолюция, доплатих още 6 лв. за "обработка". вторият опит е снимки с точен размер, постигнат с 5 мм бяло по края. напсувах ги по телефона, трети път няма да рискувам, макар че предложиха безплатен опит. машини имат, ама работниците им са пълни бастуни.
пробвайте си късмета в друго фото и не ги оставяйте да се обясняват че не става - с цифров формат може всичко, само трябва разбирател насреща :)
успех на всички, само това да ви е проблема :wink:
MechoPuh

Re: Не ходете в AGFA-FOTO на Раковски,112

Мнение от MechoPuh »

c200 написа:не ходете там!!! - София, Раковски, 112 - до спирката на тролей 9 - близо до площад "Славейков".
Obeshtavam da ne hodia...ne za drugo...mnogo mi e daleko, za edni snimki ot Laval do Rakovski...leleee shte vliaza v Guiness. :shock:
Аватар
titi
Мнения: 467
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 2:15 pm
Обратна връзка:

Мнение от titi »

Когато трябваше да правим снимки за Букурещ, имахме същия проблем с по-големите фото студия в този бранш - Kodak Express i Fuji film. Съвсем случайно в едно малко фото студио в центъра на София ни направиха наистина прекрасни снимки, отговарящи изцяло на изискванията за формат, фон и размери. Цената също беше добра. Най-важното за нас беше професионалното изпълнение с дигитален цифров фотоапарат на снимките ни. Накрая ни дадоха на дискета и файловете с направените снимки.
:lol: :lol: :lol:
Заключено