ВИЗИ!!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
colimacon
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 4:11 pm

Мнение от colimacon »

Да и нашият статус се смени днес.... :beer: :beer: :beer:
Явно наистина са се разработили :lol: :lol: :lol: :lol:
colimacon
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 4:11 pm

Мнение от colimacon »

Някой няма ли да напише, че са им върнали паспортите с визите вече??? :roll: :roll: . Каква стана тя.... :nenam: :nenam:
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

Мнение от OTB0pk0T0 »

colimacon написа:Някой няма ли да напише, че са им върнали паспортите с визите вече??? :roll: :roll: . Каква стана тя.... :nenam: :nenam:
Бихме написали ако бяха върнали паспортите нашите мили симпатични приятели от Букурещ.... ама защо да ги връщат като чакането е толкова приятно?
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Вчера им писах и днес ми отговориха следното:
Dear Mrs. ,

The envelope with your passports and visas will be sent today by Transbalkan.

Regards,

Предполагам че няма да са само мойте така че очаквайте.
Изображение
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

Мнение от OTB0pk0T0 »

Хора, аз си пратих паспорта на 25.04, още няма ни вест ни кост от него. На 21.05 им писах да им припомня за себе си, отговориха ми че срокът да ми оправят документите изтичал на 26.05 според тях.Още нямам никаква пратка, има ли някой в моето положение?Съвсем се самозабравиха вече.Ами ако ми затрябва паспортът за да пътувам някъде?
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

Отворко, и аз съм като теб. Пратих паспорта на 24.04. Надявам се и нашите паспорти да са пратени с тизи на Кака Дора и утре да ги получим. :thumbsup:
Не крадете! Правителството не обича конкуренцията!
colimacon
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 4:11 pm

Мнение от colimacon »

Хм.... да не се надяваме значи :roll:
Ние сме седмица след вас....... :? :?
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

Мнение от OTB0pk0T0 »

colimacon написа:Хм.... да не се надяваме значи :roll:
Ние сме седмица след вас....... :? :?
А, вие пък къде сте тръгнали с голо дупе таралежи да мачкате? :D Иначе ми отговориха днес хубостниците че ДНЕС ще ми пратят паспорта и бумагите с ТрансБалкан... за пореден път, не си помръдват красивите пръстчета докато не ми се примолиш.Всяко нещо което трябваше да свършат в Букурещ беше свършено само и единствено след като им напомнях за себе си.Надали има друг такъв щастливец като мен :shock:
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
Аватар
Welder
Мнения: 396
Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 4:35 am
Местоположение: на запад от рая

Мнение от Welder »

ВИЗААААААААА! :dance:
С голямо удоволствие ви съобщавам, че днес и аз приключих процедурата по емиграция. След 1год 3м и 17 дни борба, днес получих виза.

Ето и малко дати: На 21.02.2008 имам ОК на медицинското, на 23.04.2008 получих покана за виза, изпратих паспорта си със Спиди на 24.04.2008 и е получени в посолството на 29.04.2008. От посолството са изпратили документите ми обратно на 28.05.2008 и днес ги получих.

Тук е мястото да кажа едно голямо благодаря на BgCanada за помощта и информацияка, която намерих тук!!! :thumbsup:

Успех на всички!
Днес ще се празнува! :haplio:
Последно промяна от Welder на Пет Май 30, 2008 3:11 pm, променено общо 2 пъти.
Не крадете! Правителството не обича конкуренцията!
kapitanovn
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 6:17 am
Местоположение: Mtl
Обратна връзка:

Мнение от kapitanovn »

Честито, Welder! :D
Успех по-нататък в наистина сложната част от емиграцията :beer: :beer:
Кое си требе, оно си сака!
THE_VANIO
Мнения: 61
Регистриран на: Нед Сеп 03, 2006 2:41 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

Мнение от THE_VANIO »

ЧЕСТИТО!!! И ВЕСЕЛО ПРАЗНУВАНЕ :beer2: :beer2:
док.-05.03.07
accusé-20.03.07
пок. за интервю-18.09.07
интервю- 11ч.-06.12.07
док.(Букурещ)-18.12.07
баркодове-12.02.08
пол.мед.-04.03.08
направени мед.-07.03.08
ok-21.03.08
покана-21.08.08
виза-18.09.08
arrive in Edmonton-25.10.08
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

Хайде и нашите визи дойдоха :D :D :D Току що ми се обадиха от Спийди :beer:
Благодарим на всички без чиито съвети и разкази на интервюта нямаше да успеем. Надявам се да мога да продължа да помагам и аз с каквото мога.
Малко статистика:
Интервю - 10.12.2007
Медицински - 20.03.2008
Покана за визи - 29.04.2008
Визи - 31.05.2008
Успех на всички, независимо кой на какъв етап се намира!!! :D :beer: [/b]
Изображение
OTB0pk0T0
Мнения: 102
Регистриран на: Нед Яну 07, 2007 9:49 am
Обратна връзка:

Мнение от OTB0pk0T0 »

Хайде и аз!След поредното натякване от моя страна си получих така дълго бленуваната виза.Сега почва следващата битка-интеграцията.При мен лично докато не пишех емайли, факсове и пр. от Букурещ не си помръднаха чевръстите пръстчета да направят нищо - два месеца си чаках баркода, после пак протакаха поканата за виза, два пъти им писах докато ми върнаха паспорта... супер ниска оценка им поставям, за мен това са банда некадърници които ги мързи да се помръднат за каквото и да е, и само чакат хората да почнат да реват и да ги умоляват, за да свършат това за което така или иначе трябва да свършат, и за което ние си плащаме солени такси.Както и да е, надявам се никога повече да не ми се налага да се разправям с тях.
Колкото повече имаш, толкова повече искаш. Колкото повече даваш, толкова повече получаваш.
colimacon
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 4:11 pm

Мнение от colimacon »

Днес и на нас ни доставиха паспортите с виза в тях. :beer: :beer: :lol: :D :D . Пратени на 29.05.2008 ама спиди ги забутали нанякъде и след доста разправий стигнаха до нас..
Важното е, че всичко приключи успешно с нашата кандидатура. Пожелавам на всички започнали или започващи процедурата по емиграция много търпение. Но да са сигурни , че накрая ще успеят!!!
g sabev
Мнения: 71
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 3:46 pm

Мнение от g sabev »

След година и един месец процедура днес получихме визите. Благодарим на всички съфорумци за ценните съвети, които ни даваха през изминалите месеци.

Успех на всички.
Публикувай отговор