Концерт на Кичка Бодурова

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.

Бихте ли отишли на концерт на Кичка Бодурова в Канада?

Да
14
27%
Не
37
73%
 
Общо гласове: 51
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

JoroF написа:абе Хьли като толко искаш да блеснеш де беше плати половината цена от билетите и щеше да има по голям интерес ,мангизите ще си ги приспаднеш от данаците и тогава хората щеха да си ги купуват през твоя офис .аз сьм твьрдо не.
това значи подкрепяне на българската музика и общност. все пак става въпрос за 250 $, коити за човека с 6 цифрените чекове, не би трябвало да са проблем, а и сигурно знаеш начин да си ги приспаднеш от данъците ( може и в Кебек и в Онтарио ;) )
можеш да вземеш пример от някой от Монреал, който ни води на избори през 2005 и плати поне половината автобус......

PS. и не е излизал под прожекторите
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

Кичка е страхотна. Ако не беше идиотския Монреал където никога за нищо нямам време, бих отишла с удоволствие. Искам да кажа, че тези пари ще ги дам за концерт в Зала 1, не и за някоя дупка в Монреал. :lol:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

poumpy написа:
JoroF написа:абе Хьли като толко искаш да блеснеш де беше плати половината цена от билетите и щеше да има по голям интерес ,мангизите ще си ги приспаднеш от данаците и тогава хората щеха да си ги купуват през твоя офис .аз сьм твьрдо не.
това значи подкрепяне на българската музика и общност. все пак става въпрос за 250 $, коити за човека с 6 цифрените чекове, не би трябвало да са проблем, а и сигурно знаеш начин да си ги приспаднеш от данъците ( може и в Кебек и в Онтарио ;) )
можеш да вземеш пример от някой от Монреал, който ни води на избори през 2005 и плати поне половината автобус......

PS. и не е излизал под прожекторите
Е единия оставя делата да говорят вместо него, другия е "певица" дето сънува прожектори :lol: Ти кво очакваш :shock:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Joy написа:Кичка е страхотна. Ако не беше идиотския Монреал където никога за нищо нямам време, бих отишла с удоволствие. Искам да кажа, че тези пари ще ги дам за концерт в Зала 1, не и за някоя дупка в Монреал. :lol:
а, ще ти се билетите в НДК-то в зала 1 да са само 25 долара :lol:
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

krimon написа:
Joy написа:Кичка е страхотна. Ако не беше идиотския Монреал където никога за нищо нямам време, бих отишла с удоволствие. Искам да кажа, че тези пари ще ги дам за концерт в Зала 1, не и за някоя дупка в Монреал. :lol:
а, ще ти се билетите в НДК-то в зала 1 да са само 25 долара :lol:
Е ти пък! Нямам спомени там да е струвало повече. Била съм там и на безплатни концерти (вярно че тогава отнесоха входната врата на НДК-то :lol: :lol: ). Не вярвам цените да са се вдигнали чак пък толкова... Но ще я проверим тази работа. :D
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

e добре, някой знае ли на колко години е таз Кичка? Аз се сещам, че я гледах още в годините на мойта бурна младост :D
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

sasho71 написа:e добре, някой знае ли на колко години е таз Кичка? Аз се сещам, че я гледах още в годините на мойта бурна младост :D
по-млада е от Лили Иванова, но то не е и трудно :lol:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

poumpy написа:
sasho71 написа:e добре, някой знае ли на колко години е таз Кичка? Аз се сещам, че я гледах още в годините на мойта бурна младост :D
по-млада е от Лили Иванова, но то не е и трудно :lol:
Според википедиятята, Кичка е 1955г и живее в Лас Вегас в момента и има над 20 албума. Също така според Википедията Лили Иванова е 1939г и забележете, внимание, според самата нея имала продадени 100 МИЛИОНА АЛБУМА :rotfl: :rotfl: :rotfl: Почти чупи световните рекорди на Майкъл Джексън и Марая Кери :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Името ми е познато, но не я връзвам с образ и картина, нито мога да се сетя нейна песен. Не съм млада обаче, просто ги бъркам певиците от онова време. Само баба Лили се откроява, ама не с песните си , a с вечната си младост. :lol:
Обаче защо концерта трябва да е в Отава, аз не мисля ,че там има достатъчно пенсионери , които да отидат .
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

Абе кой нормален (като изключим Джой) ще отиде на концерт на Кичка!!!! Направо ще ме разбиете... вземете поканете Бичето например... Или изпълнителката на Кен Ли :)
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

Lub0 написа:Абе кой нормален (като изключим Джой)
в това изречение има несъответствие :lol:
Hullman
Мнения: 649
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от Hullman »

Резултатите от анкетата не са обнадеждаващи но Хълман ще рискува както много пъти и ще предплати залата.
Най много Кичка да остане без хонорар и Бг общноста да се наложи да си търси нов финансист.:)
Ще пратим по 2 е-маила и пролетна картичка на всички над 55 год. в Оттава ще им обещам безплатно кафе и кросани на входа и мисля че ще ги активизираме.:)
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

Lub0 написа:Абе кой нормален (като изключим Джой) ще отиде на концерт на Кичка!!!! Направо ще ме разбиете... вземете поканете Бичето например... Или изпълнителката на Кен Ли :)
Любо, в ръководството на дружеството от 7 човека 5 са над 50 годишни. Т.е. те имат болшинство при вземането на решения и затова си канят изпълнители от сорта на Кичка.

Ама като гледам Хълмен вече има план, дано да намери 100 пенсионера в Отава
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

Hullman написа:Резултатите от анкетата не са обнадеждаващи но Хълман ще рискува както много пъти и ще предплати залата.
Най много Кичка да остане без хонорар и Бг общноста да се наложи да си търси нов финансист.:)
Ще пратим по 2 е-маила и пролетна картичка на всички над 55 год. в Оттава ще им обещам безплатно кафе и кросани на входа и мисля че ще ги активизираме.:)
хълчо ще предплати, ама ... с парите на дружеството :shock:
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Joy
Мнения: 4013
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:30 pm

Мнение от Joy »

IRA написа:Името ми е познато, но не я връзвам с образ и картина, нито мога да се сетя нейна песен. Не съм млада обаче, просто ги бъркам певиците от онова време. Само баба Лили се откроява, ама не с песните си , a с вечната си младост. :lol:
Обаче защо концерта трябва да е в Отава, аз не мисля ,че там има достатъчно пенсионери , които да отидат .
Кичка Бодурова напуска България когато най-вероятно си била още много малка и дълги години в България беше персона нон грата. Името и изобщо не се споменаваше, като че ли никога не е съществувала. Върна се когато най-вероятно ти вече си била напуснала.
Знам Кичка още от най-ранните си детски години. Винаги когато попитах майка си коя и е любимата певица, отговаряше това непознато име. Така че от любопитство попивах и най-малката информация за "бегълката". Малко преди да замина за Канада по медиите се беше появила информация че са и обрали апартамента в София докато е била в Щатите. Още не се беше върнала да пее у нас.

Не мисля че песните и са за пенсионери. Репертуара и е много съвременен, има страхотен глас и визия.
Публикувай отговор