Vapros za Canadskite rabotodateli i dogovori

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Аватар
Stef
Мнения: 191
Регистриран на: Сря Авг 13, 2003 3:12 am
Местоположение: MTL

Vapros za Canadskite rabotodateli i dogovori

Мнение от Stef »

Privet na vsichki i kasmet,
dokolkoto znam za da ti priznayat dogovor za rabota v kanada tryabva da ima razreshenie ot tyhnoto buro po zaetosta ili neshto takova.
ta vaprosa mi e na kakvi usloviya tryabva da otgovarya kanadskiya rabotodatel za da mu dadat razreshenie za da mi izprati dogovor za rabota, znam che shansoveta sa minimalni no tryabva da se opita :D
blagodarya vi i uspeh v nachinanieto
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Hi!

Cyalo ministerstvo izdava razreshitelni za rabota, narecheno:
Human Resources Development Canada www.hrdc-drhc.gc.ca Tova im e sayta. Za da te naeme kanadski rabotodatel, tryabva da e obyavil publichno poziciyata, razbiray obyavi razni, i da se okaje, che nyama kanadec ili permanent resident, koyto ne moje da zaeme rabotnoto myasto. Tova e slojna rabota, osven ako ne poznavash lichno rabotodatelya i toy en izmisli nyakakv fokus. Inache oficialno se trsyt samo detegledachki i bolnogledachi, za details vij taya programa, narechena Live-in-caregivers na www.cic.gc.ca ili www.soscanada.ca
Zavidi kakva ti e profesiyata, no sashto ako se razrovish po saytove na Yukon, NWT ili Nunavut, tam moje da si namerish nyakoy da se navie da te naeme, no te preduprejdavam, che studa e brutalen tam. Inache, ako iskash, shte ti izkopaya malko sites i za teya mesta! Good luck. :lol:
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
Stef
Мнения: 191
Регистриран на: Сря Авг 13, 2003 3:12 am
Местоположение: MTL

Мнение от Stef »

blagodarya ti mnogo
imam poznat koito e v CA i veche ima Canadski pasport, ama kato gledam e pochti nevazmojno inache sam zavarshil reklama.
Badi jiv i zdrav :D
Villi
Мнения: 101
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 11:27 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Villi »

Zdravei! li4no az si namerih rabota 4rez internet bez da poznavam rabotodatelia si i ne sum prebivavala v Kanada predi. 4ak nevuzmojno ne e. zavisi kakva to4no rabota si tursi6 - az sum v Hospitality Industry i rabota ima.
Kusmet
не е важно хлябът да е бял, важно е хайверът да е черен
TT
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 3:16 am

Мнение от TT »

Villi написа:li4no az si namerih rabota 4rez internet bez da poznavam rabotodatelia si i ne sum prebivavala v Kanada predi. 4ak nevuzmojno ne e.
Kusmet
Дай малко повече инфо как си си намерил работа чрез Интернет. Не мога да повярвам, че ще успея от тук да накарам някой, който не ме познава, да си вдигне задника и да мине през всичката бюрокрация и да ме изчака 1-2 год. да започна работа при него. Може и на ICQ-то, ако ти е по-удобно.
Заключено