ПОЩЕНСКИ КУТИИ под наем

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
MailBoxes_manager
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 4:02 pm
Местоположение: София, България

ПОЩЕНСКИ КУТИИ под наем

Мнение от MailBoxes_manager »

Треперили ли сте в очакване на важна кореспонденция до кутията във входа?.. няма нужда от повече обяснение..

Предлагаме ви лична ПОЩЕНСКА КУТИЯ с уведомяване при получаване и възможност за препращане на поща на символични цени! За разилка от Цетр. Поща, при нас все още има свободни кутии - побързайте!

ул. Стефан Караджа 12А, София /зад Центр. Поща/ тел. 02/ 981-7279
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

всичко е много хубаво. подкрепям частната инициатива. има само едно нещо, което не ми харесва и това е заблуждаващата информация. в Централна поща ИМА свободни кутии. наех такава преди 1 един месец и нямаше големи опашки :evil: . Вярно там не те уведомяват за получена поща и аз направих пътека от нас до там за да проверявам за писма от Букурещ. това като услуга звучи страхотно, но нека да е цялата истина. успех в начинанието :D
Canada-bound
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:53 am

A!?..

Мнение от Canada-bound »

Хммм.. странно.. аз ходих миналата седмица на централна поща да проверя за кутия. Едно на ръка че нямаше свободни, ами ония ми говореха някакви глупости да съм попълвал молба и да съм чакал към месец за разглеждането и - евентуално ако се освободила кутия можело да проверя пак, но имало списък от чакащи фирми.. демек - да чакаш от умрял писмо... тъпа държавна работа..
Да, един приятел също ми каза за тия Частни кутии под наем зад Пощата - имали добри услуги и си струвало.. ще ги навестя дано там имам повече късмет :wink:
Canada-bound
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:53 am

vupros

Мнение от Canada-bound »

kakvi dopalnitelni uslugi predlaga vashata firma za poshtenski kutii..
Аватар
IvHaydu
Хайдутин на годината
Хайдутин на годината
Мнения: 4829
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 4:52 pm
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от IvHaydu »

Може би руси дами, обучаващи на френска...лингвистика :D
Или пък по една студена вода в юлския пек... :D
Или пък препечени филийки с хайвер (зелен, че черния изглежда доста траурно) :D
А може би една студена :beer: !
:D
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си. И майната и на репутацията...
По-добре временни неуспехи, отколкото временни успехи!
MailBoxes_manager
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 4:02 pm
Местоположение: София, България

услуги

Мнение от MailBoxes_manager »

:) това беше забавен отговор, а сега по същество:

Към момента предлагаме следните услуги:
- Наем на пощенска кутия - стандартна
- Наем на пощенска кутия - голяма
- Клиентска справка по тел/GSM/e-mail (абонатът се обажда и проверява дали има поща)
- Уведомяване за получена поща по тел/GSM/-e-mial (Ние се свързваме с вас в max кратки срокове и ви уведомяваме за получена поща)
- Препращане на кореспонденция до посочен адрес в страната или чужбина (по куриер или препоръчано)

За повече информация заповядайте в офиса ни на
ул. Ст. Караджа 12А /зад Центр. Поща/ тел. 02/ 981-7279
Canada-bound
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:53 am

mersi

Мнение от Canada-bound »

:D mersi :lol:
Canada-bound
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:53 am

mersi

Мнение от Canada-bound »

:D mersi :lol:
Canada-bound
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:53 am

mersi

Мнение от Canada-bound »

:D mersi :lol:
Заключено