Остров Perrot

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Публикувай отговор
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

bibco написа:Аз обаче съм човеч изследовател и затова пак ви питам - има ли българи /или руснаци/ в остров Перо и как те живеят там?
А за какво тоЧно ти е необходимо да има българи или руснаци? В градЧето, в което живеем няма джан-джун имигрант, да не говорим за българи или руснаци (с изклЮЧение на нас де), но тъй като гледам, хората си живеят нормално и спокойно, нищо не липсва, ето и ние веЧе колко време направихме там...Супер местенце е. Комшиите са готини. Не знам защо трябва да търсиш мнението на българи или руснаци като критерий за наЧин на живот някъде си. Преценяваш +овете и -сите и си решаваш сам за себе си. Зависи какъв наЧин на живот ти допада.
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

ела ми на гости да ти покажа най-добре :beer:
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Мнение от ivanko13 »

THC написа:ела ми на гости да ти покажа най-добре :beer:
С кеф ти приемам поканата ама първо трябва да прекося океана. :D Обещал съм ти и богата бодибилдинг колекция от десетки гигабайти :wink: И моите колена нещо не ми харесват и аз затова избягвам тежките клекове пък и редовно карам колело по 20-40 минути и от там се товари ставата също. А преден клек не съм правил сигурно от 3 години. Ще взема да си го включа в програмката. Иначе голямо упражнение това чистото клякане бе мааму стара... Запотява здраво стъклата :)
Много е добре че машинката ти става и за лег преси и определено си струва парата. Тук само лег пресата е 1000 лева, хакена и той толкова... Произведени в село Медово, Поморийско.
http://www.bodys-sport.com/catalog/defa ... =40&page=3
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Еееей , бичета :lol: къде откарахте темата бе , момчето пита за островна урбанизация , вие я докарахте до Медово железарията :wink:
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

...така де - хайде да се върнем на въпроса за Perrot. .
Мария, аз не държа там да има българи или руснаци, а търся мнението им за острова. Въпреки, че ако тях ги има там би било по-весело - ще има с кого да обсъждам красотата на местния SAQ:)
Ето един нов въпрос - Някой да знае друг квартал наоколо където новите къщи да не са само на 2 метра растояние помежду си?
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Maria написа:
А за какво тоЧно ти е необходимо да има българи или руснаци? В градЧето, в което живеем няма джан-джун имигрант, да не говорим за българи или руснаци
Ако на St. Julie му викаш градче??? Хм.????? задния двор на Boucherville.......и не се изказвай толкова категорично, все едно цялото село познаваш и те тебе и ти се радват като на малко маче (разбирай коте) щото си екзотика из чаршията.За да се успокоиш ,ще те разочаровам......не сте сами
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

bibco, ти само от нови касхти ли се интересуваш? Не се ли интересуваш от някоя построена преди 5-10-20 години, поне всичко ще и е направено, лендскейп, бейзмънти, дърветата ще са пораснали, кварталът ще е оправен и т.н.
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

Дякон Игнатий написа:
Maria написа:
А за какво тоЧно ти е необходимо да има българи или руснаци? В градЧето, в което живеем няма джан-джун имигрант, да не говорим за българи или руснаци
Ако на St. Julie му викаш градче??? Хм.????? задния двор на Boucherville.......и не се изказвай толкова категорично, все едно цялото село познаваш и те тебе и ти се радват като на малко маче (разбирай коте) щото си екзотика из чаршията.За да се успокоиш ,ще те разочаровам......не сте сами
Ти пък кой си, Че да ме разоЧароваш???
Както и да го нареЧеш Ste-Julie, не ми преЧи!
И заден двор да е, ами не се оплаквам...Задният ми двор от над 700кв.м. е в полите на Mont St-Bruno, хвала на такива задни дворове!
А Чаршиите останаха далеЧе, далеЧе назад! От Longueuil нататък....
Аватар
Maria
Мнения: 347
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 1:45 am
Местоположение: Sainte-Julie/Варна

Мнение от Maria »

bibco написа:Въпреки, че ако тях ги има там би било по-весело - ще има с кого да обсъждам красотата на местния SAQ:)
Това ми хареса :lol:

Между другото Л­юбо е прав - по-старите къщи (не разбирай някоя съборетина) наистина са за предпоЧитане поради приЧините, изтъкнати от него, а и доколкото знам са и по-добре направени от новите...
Аватар
THC
СЕКСИ ПИЧ
Мнения: 3055
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 2:34 pm

Мнение от THC »

bibco написа:...така де - хайде да се върнем на въпроса за Perrot. .
темата я изчерпах с първия постинг :)
после викам нещо весело да зафана...изфинявай
Пари на заем - само взимаме.

http://www.thc-ministry.net/untoldstory/#INDEX
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Дяконе , по-скоро твоят полис е заден двор на Бушервил , като се има пред вид разположение , начин на живот .....
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Любо, благодаря ти за деловия въпрос. Естественно, че ме интересуват такива къщи - до 10-15 години. Аз и в Перо съм гледал именно такива, а не абсолютно нови. Не ме блазни переспективата да живея една-две години на строителна площадка. Вече съм на години, нямам време за губене :)...Ако имаш някакви идеи - ще ти бъда благодарен!
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Според мен къщата трябва да е строена минимум преди 10 години, ако е преди 20, още по-добре. Къщите, стоени седемдесетте години са много добри, поне тук, за разлика от новите, които имат доста голям процент на дефекти. А и каквото е имало да се пука, пропада, чупи, вече е станало. Лично мнение.
Let it go...
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ама ти кога и от къщи започна да разбираш вече. :lol: експертке. :D
Аватар
some
Мнения: 1380
Регистриран на: Пет Апр 23, 2004 7:33 am
Местоположение: Harmanli

Мнение от some »

Ъ кво кат са дървени гредите па са на 50 години
Публикувай отговор