разгеле--- днес доиде плика с документите

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
kralimarko

разгеле--- днес доиде плика с документите

Мнение от kralimarko »

еееееееееее из4акахме се зна4и.......за skilled worker..14 месеца ни взе от на4ало до днес 16 юли doide ochakvanoto goliamo pismo ot Diado Mraz palno s pasporti i vizi ..... успех и късмет на вси4ки дето 4акат :lol: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

:partysmiley: весело празнуване :beer: и успех :thumbsup:
kralimarko

Мнение от kralimarko »

благодаря ,дано да е имало смисал това далго 4акане ,надяваме се много да се адаптираме добре в Канада .успех на вси4ки
Аватар
zaia
Мнения: 640
Регистриран на: Пет Фев 18, 2005 6:09 pm
Местоположение: Vancouver
Обратна връзка:

Мнение от zaia »

Снижете леко очакванията, оставете розовите очила за туристическите обиколки, и може да се изненадате приятно от Канада :)
Не знам наистина какво може да направи човек, за да се подготви за промяната. Определено помага да имате достатъчно пари, да следите сайтовете с обяви за работа още от Бг, да си изградите някаква предства къде са ви шансовете, за да може да се целите точно там като пристигнете. Проверете кои квартали са удобни за новодошли :) Такива работи. Смело напред, ако в Бг сте се справяли и в Канада ще се справите. Успех :)
anju
Мнения: 207
Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 3:41 pm

Мнение от anju »

А кога пристигате?
kralimarko

Мнение от kralimarko »

пристигаме след 30тина дни парво ж торонто после кам Windsor -ontario,благодариа за съветите и подкрепата ,аз сам се подготвил за много кофти обстановка и отвратително трудно на4ало и сам доста негативен кам живота в Канадата ,надявам се да се изненадам приатно след пристигането -не може да е 4ак пак толкоз ло6о :oops:
Аватар
Amental
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Апр 10, 2007 11:04 am
Обратна връзка:

Мнение от Amental »

Няма да се предаваш

and remember
"only dead fish swim with the stream"

Успех!
:beer:
DCS-15.03.08
Accuse - 10.04.08
Interview-16.06.08 ОК
Букурещ - 10.07.08
Баркодове - 04.08.08
Медицински - 21.08.08
OK - 18.09.08
Покани за виза - 20.10.08
06.11.08г. - ВИЗИ !!!Изображение
kralimarko

Мнение от kralimarko »

eeeeeee израза с рибата -изби рибата ---верно е
kli
Мнения: 96
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 6:22 am
Местоположение: Sofia

Мнение от kli »

Честито и от мен :beer: , а колко време ти отне цялата процедура по тази програма т.е. от подаването на първите документи и кога въобще разгледаха досието ти?
Dparo u TaHq

:)

Мнение от Dparo u TaHq »

Крали Марко много късмет ,но най вече много здраве Ви желаем и ще се бориш като "Крали Марко" пък ако трябва с 3 синджира "роби" :);)
Ще се видим там!
kralimarko

Мнение от kralimarko »

мерси ви много....взе ни 15-16 месеца .и на вас касмет
Натали
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 6:08 am
Местоположение: Toronto

Мнение от Натали »

Не се плаши толкова от Канадата,само си снижи очкванията си,имаш ли си работа нещата са добре.Е,честито и добре дошъл след време на Канадса земя.Искам да попитам как я намери работата си,че имам приятели и те се чудят как да стигнат до Канада,по официалните процедури не набират точките.
kralimarko

Мнение от kralimarko »

и аз не набирах то4ките но се ожених за правилният 4овек и така и аз се вредих :lol: :lol: :lol: :lol:
Натали
Мнения: 82
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 6:08 am
Местоположение: Toronto

Мнение от Натали »

Че нали за skilled worker си кандидатствал,за кого се ожени ако не е тайна,за чорбаджийката ли? :( :cry: :? има ли и други за женене,че имам познати и от двата пола. :shock:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

КралиМарко,честно казано разочароваш.Аз очаквах да се приземиш с директен полет Копакабана -Торонто.Ама разгеле някой ден преди да мина Моста на дружбата може да пием по една бира в макдоналдса на Чърч стрийт о Уиндзор. :wink:
Публикувай отговор