Imam nuzda ot pismo ot priatel v Quebec

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
dino55
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Ное 12, 2003 12:47 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Imam nuzda ot pismo ot priatel v Quebec

Мнение от dino55 »

na 17.02 imam data za interviu.v momenta se podgotviam.moze li nikoi,koito e tam da ni pomogne.
vlado55@mail.bg[/i]
Аватар
Bydi
Мнения: 162
Регистриран на: Чет Сеп 25, 2003 5:52 pm
Местоположение: Vancouver, BC
Обратна връзка:

Имам нужда от писмо от приятел от Квебек

Мнение от Bydi »

Извинявай,но не стана ясно кога си си изпратил вторите документи?
Всъщност,при попълването на вторите документи не си ли посочил име,адрес и телефон за връзка с твой приятел от Квебек (поне така се подразбира, и търсиш такъв за пред интервюто) ? Ако не си посочил такъв,има ли смисъл да обясняваш,че за времето от пускането на формуляра си се запознал с такъв и този приятел е готов да ти помогне?Ако е така,не знам дали ще прозвучи правдоподобно такова обяснение на интервюиращия...Може би щеше да е по-убедително,ако този приятел фигурираше поне във вторите документи.Иначе като идея си струва,разбира се! Късмет с приятеля от Квебек!Стискам ти палци,защото се печем на един и същ огън...
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

Aide patriotite da se predlojat de!!! Nali uj se obichame...Az oshte ne sam tam!!!
Ne se pritesnivai dino55...moje i bez priateli!!!
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
Botzo

Мнение от Botzo »

gez написа: ... Aide patriotite da se predlojat de!!! Nali uj se obichame...
Гец, забрави. Патриоти сме само когато ни отърва и искаме да се заяждаме. Иначе за помощ българина си е българин, пък дали го пише с главна или малка буква, това няма никакво значение.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Ey lud ne umalyava kazva naroda ,pak ne se mina bez nashite dvama priyateli da ne si nacheshat ezicite.Ako KPDto vi na smislenno svarshena rabota beshe kato na tova da davchete edna i sashta davka po nyakolko pati na den sigurno cena nyamashe da imate,ama ayde vie si znaete .Samo kogato ne vi vzemat na seriozno ,da ne kaga na maytap ne se sardete na okolnite ,poglednete v sebe si .Osobenno polezno kachestvo za ocelyavaneto na imigranta e samokritichnosta i otgovornostta kam sebe si.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Tam pishe PRIATEL ,a ne ot BULGARIN taka 4e koito niama priateli v Quebec ne populva nishto. Nemoge da otgovariash za niakoi koito dori ne mu znaesh imeto.
Аватар
miloto
Мнения: 426
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 7:58 am
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Обратна връзка:

"priatel"

Мнение от miloto »

Гец, забрави. Патриоти сме само когато ни отърва и искаме да се заяждаме. Иначе за помощ българина си е българин, пък дали го пише с главна или малка буква, това няма никакво значение.

Ha, ha. Vij sega moito momche, az sam si davala adresat na niakolko choveka. I pak shte go dam, no ne na kogoto mi popadne ili na niakoi se setil se v poslednia moment, che mu triabva adres.
A I tova ot sorta-Priateli, triabva mi adres!!! niakak si zvuchi stranno, ne e redno ei taka da se poiaviavat hora i izvednaj da iskat adres ot "priatel".

Moje niakoi da sme patrioti, ama drugi sme zagubeniatci.
On a quelquefois assez souffert pour avoir le droit de ne jamais dire:"Je suis trop heureux"!!!
Аватар
gez
Мнения: 750
Регистриран на: Пет Авг 01, 2003 8:38 am
Местоположение: TORONTO; CANADA
Обратна връзка:

Мнение от gez »

bateto написа:Ey lud ne umalyava kazva naroda ,pak ne se mina bez nashite dvama priyateli da ne si nacheshat ezicite.Ako KPDto vi na smislenno svarshena rabota beshe kato na tova da davchete edna i sashta davka po nyakolko pati na den sigurno cena nyamashe da imate,ama ayde vie si znaete .Samo kogato ne vi vzemat na seriozno ,da ne kaga na maytap ne se sardete na okolnite ,poglednete v sebe si .Osobenno polezno kachestvo za ocelyavaneto na imigranta e samokritichnosta i otgovornostta kam sebe si.
Ne vidiah da si napisal na choveka adresa i telefona si s gotovnost ako se obadiat da potvardish, nali??? Taka che ne mi govori vreli-nekipeli...
Gez
Мисли за най-лошото, за да стане най-хубавото
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Nyama i da go vidish v publichnoto prostranstvo,tiya neshta prosto ne se pravyat taka .Imash mnogo da uchish ,losho nyama vaprosa e dali imsh naglasa za tova ,v lichno saobshtenie ti obyasnih ,che sas izyavite si samo budite neseriozno otnoshenie ot strana na okolnite ,da ne kaga ,che vi priemat s nasmeshka i davate povod meko kazano auditoriyata da se sheguva s vas .V toya smisal mi beshe i po gornata replika,fakt e obache ,che se vzemate na seriozno ,az samo iskah da pomogna .
Plamen

Мнение от Plamen »

Нещо не ми е ясно как така всички дето са в България се бият в гърдите как ще дават адреси и ще помагат, а като дойдат тука забравят и във форума да пишат...
Боцо, Гец, незнам какво ви става на последък, но за ваша скромна информация искам да ви кажа, че ние тука помагаме и то немалко...просто никой не тръби и не се бие в гърдите като Кинг-Конг колко е велик. Опитайте /като дойдете/ и тогава пак ще си говорим. А на тоя юнак, дето търси "приятели" ще му кажа, че приятели се намират, но не така. И освен това като не съм му приятел никога и при никакви обстоятелства няма да напиша противното...поне така е в Канада. Ако веднъж те хванат че лъжеш- жална ти майка.
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

Kum kazanoto ot Plamen shte dobavia, che i na men mi se e sluchvalo da pomogna s neshto na niakoi hora, no ne iskam da paradiram s tova.
Syshto moga da kaja, che imam dosta priateli i v BG i tuk, v Montreal.

Specialno za Botzo, ako si spomnia dobre shte kaja, che v nachaloto, kogato pisheshe vuv foruma mu napisah email i mu predlojih da mu pomogna s adres, suvet i t.n. - Taka li e Botzo?

Poslednite izkazvania obache promeniha mnenieto mi za tozi chovek. A az sum otkrit i chesten chovek i si kazvam vsichko v ochite - sega ne bih pomognal na Botzo. Niamam nishto protiv nego. Prosto ne mi haresva nachina mu na komunikacia s drugite hora i postoiannoto dokazvane.
Ne iskam da se obzalagam, no 99% Botzo i Gez kato doidete v Canada nadali shte pochnete da razdavate adresite naliavo i nadiasno. Nai-veroiatno shte se pokriete... Tova si e lichno moe mnenie i ne iskam da se zaiajdam s vas i da vlizam v izlishni sporove.

I za 100-en put povtariam, che ne bih dal adresa si na chovek, chieto 1-vo i edinstveno izkazvane vuv foruma e "Daite adres na priatel..."
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

edited
Последно промяна от HisShadow на Пон Яну 19, 2004 11:57 pm, променено общо 1 път.
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Znachi kakto pisax pishehs adres na priatel a ne na 4ovek koito dori ne poznavash,otozi na4in zapo4vash da lugesh oshte predi da si doshuli tova imax predvit.a puk tova 4e bulgarite ne si pomagat go otri4am zashtoto na men sa mi pogali to4no bulgari,a ne niakavi drugi.puk i tazi 1 to4ka ne mislia 4e tolkova vagna za kandidaturata .
Keeper of the 7 keys
Мнения: 334
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:14 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Мнение от Keeper of the 7 keys »

HisShadow,

Veche naistina prekali.
Dano tova zaradva bednata ti dushichka
HisShadow
Мнения: 354
Регистриран на: Съб Юли 10, 2004 3:21 am

Мнение от HisShadow »

edited ...


Ssttoo, ne znaia kak totshno go postigash, no vinagi uspiavash da me respektirash
Последно промяна от HisShadow на Пон Яну 19, 2004 11:58 pm, променено общо 1 път.
Заключено