shte ni otlojat za ES no za kolko ??!!

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
RobinHood
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 9:35 am
Местоположение: GTA, Canada

Мнение от RobinHood »

Може би думата "асимилиран" не е най-правилната в случая, това което искам да кажа обаче е че ИСКАМ България да заприлича на една наистина ЕВРОПЕЙСКА страна, а не като сега - да е едва ли не не България,а БУЛГАРИСТАН! Надявам се че сега съм по-конкретен. Просто милея за тази страна и ми е гадно че вместо да вървим "на запад" , ние вървим "на изток".
Аватар
bbb
Мнения: 360
Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 12:55 am

Мнение от bbb »

RobinHood написа:"Мухахахахахахахахахахаха. Робин Худ, голям веселяк си, приятелю. "
Виж сега какво:

1. Мухата е друг. Аз сум RobinHood
"Мухахахахахахахахахахаха" ne e namek che si muhata.Tova e neshto kato "hahahaaaaaaaaa" na infantilen , pubertetski ezik. :D
Niakoi hora mnogo trudno izlizat ot taia vyzrast :D :D
Стойте далече от прожекторите.После ще е късно. :) :) :)
Аватар
RobinHood
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 9:35 am
Местоположение: GTA, Canada

Мнение от RobinHood »

Първо искам да ти кажа че жирафа ти е много як! Браво! :wink: :beer:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Bily T написа:Митето до този ти постинг имах доста високо мнение за теб но май съм се лъгал? няма да споря с теб само ще те питам в другите капиталистически държави (стари и нови членки на ЕС) няма ли милионери бе джанъм? има и май това са принципите на капитализма нали така? тия хора с парите т.нар. предприемачи са в основата на развитите икономики в целия свят не ревлъовците като тебе на които друг е виновен.
п.с. не защитавам тезата, че въпросните хора са натрупали състояния с пот на челото, но те са могли независимо как и са го направили т.е. били са по-оправни от нас явно.
Били, я да видими сега, според теб трябва да се прави евала на всеки който е станал милионер, без значение как ?!? В другите капиталистически държави, аркадаш, тези които направят милиони по незаконен начин ги наричат престъпници и се преследват от закона. Ти кво мислиш, наркобосовете и мафиотите в САЩ и други страни сигурно не са милионери и предприемачи ? Странно защо полицията ги преследва тези предприемчиви хора тогава :lol:
Въобще не ме интересува дали са направили милионите с пот на челото, аз също не се потя като работя, въпроса е дали по законен начин или не. Наистина хората с пари и предприемачите са в основата на развитите икономики, но това са хора като Доналд Тръмп, Бил Гейтс и т.н. а не твоите кумири - Доктора, Илия Павлов, Компира, Крушата, Маргина и прочее боклуци :D На еквивалента на твоите любимци на Запад, драги, се гледа с презрение и отвращение от нормалните хора.
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

miteto написа:а не твоите кумири - Доктора, Илия Павлов, Компира, Крушата, Маргина и прочее боклуци :D На еквивалента на твоите любимци на Запад, драги, се гледа с презрение и отвращение от нормалните хора.
....бих добавил и със страх, от европейците.Често по телевизиите повтарят ,че и Румъния е на същия хал, но поне няма показни убийства по улиците и на разни площади в Анстердам и т.н.
Всички искаме България да стане по-добро място за живот, но не вярвам ЕС да ни промени за няколко години...
...мразя мастика без айрян...
Аватар
myha
Мнения: 1248
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 9:15 am
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myha »

Ok ,samo se karame tyka !!!
az da ti kaja Mr geek vseki si sedi na zadnika i raboti ,no onezi ot gore sa golemi boklytci razbirash li?
Sytrin kato stanesh i pysnesh Tv i kato zapochnesh da gledash kakvi mytri sa i kak te praviat na glypak ,se chydish az v niakakav film li jiveia ili ?
Ne moga da poviarvam che vsichko tova stava ok?
depytat strelial po momche i posle laje ,Sofianski se smee i ne my pyka
Aide kaji mi Mr Geek kak da si sednat horata na zadnicite kato ne znaiat kakvo stava ??
A mi po selata ,yjas stavat s petlite i si liagat s Slavi trifonov sega novoto im zabavlenie e ,,Vip brother''
Taka im se iska na onezi v Sf da stoiat neshtata ,za da praviat kakvoto si iskat .
Te iskat samo parite ot Es, a mislite li che onezi hora ne go znaiat ??
Na edna vrata pishelo ''Ne razbivai, ne vlizai ,niama nishto za kradene '' a ot doly pishelo
'' nie sme dlajni da proverim '' !!!
Cherna Kosmata Raka se e spysnala nad foryma
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16502
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

myha написа:Ok ,samo se karame tyka !!!
az da ti kaja Mr geek vseki si sedi na zadnika i raboti ,no onezi ot gore sa golemi boklytci razbirash li?
Sytrin kato stanesh i pysnesh Tv i kato zapochnesh da gledash kakvi mytri sa i kak te praviat na glypak ,se chydish az v niakakav film li jiveia ili ?
Ne moga da poviarvam che vsichko tova stava ok?
depytat strelial po momche i posle laje ,Sofianski se smee i ne my pyka
Aide kaji mi Mr Geek kak da si sednat horata na zadnicite kato ne znaiat kakvo stava ??
A mi po selata ,yjas stavat s petlite i si liagat s Slavi trifonov sega novoto im zabavlenie e ,,Vip brother''
Taka im se iska na onezi v Sf da stoiat neshtata ,za da praviat kakvoto si iskat .
Te iskat samo parite ot Es, a mislite li che onezi hora ne go znaiat ??
Муха, ти хубаво си описал обстановката, но с какво влизането в ЕС ще промени точно този лайфстайл? ;) :lol: :beer: :beer: :beer:
AlexAA
Мнения: 431
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2003 2:41 pm

Мнение от AlexAA »

Дай да те питам и аз Муха,
Абе ти верно ли си мислиш, че като/ако България влезе в Европейския съюз, който даже не е и бледо копие на оригиналния БеНеЛюкс, Софиански ще спре да се хили нагло, циганите ще почнат да си плащат тока, ченгетата ще да вземат, Здравната каса ще спре геноцида върху изтерзания народ!!! Ти верно ли си ги мислиш тези неща, а брато?
Ти замислял ли си се какво всъщост представлява Европейския Съюз в наши дни. Ти мислил ли си как ще се отрази ЕВЕНТУАЛНОТО влизане на България в Съюза на обкновените хорица в Бг.
НАздраве
П.С. Ако бях релогиозен щях да се помоля за благополучието на България. Но понеже не съм, СТИСКАМ ПАЛЦИ НА БЪЛГАРИЯ.
Аватар
RobinHood
Мнения: 438
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 9:35 am
Местоположение: GTA, Canada

Мнение от RobinHood »

Вижте само какви хора са против ЕС :
Ти верно ли си ги мислиш тези неща, а брато?
..a също и :
Ти мислил ли си как ще се отрази ЕВЕНТУАЛНОТО влизане на България в Съюза на обкновените хорица в Бг.
И как ще се отрази на хората това влизане бе брато??
Аватар
totev
Мнения: 1431
Регистриран на: Нед Авг 03, 2003 5:31 am
Местоположение: Кралството

Мнение от totev »

спорим изцяло за глупости, все едно да спорим дали утре ще изгрее слънце/т.е.дали ще ни приематв ЕС/, а важния въпрос е като изгрее слънцето ,дали ще огрее кучия ***/т.е.България/.Ами за сега това е положението...
...мразя мастика без айрян...
Stoni

Мнение от Stoni »

То според мен слънце има, ама много бурен бе тотев,много.... та за това се е наложило да местя моите цветя на 7 000 км.та ако искат и могат да си греят задниците,но при равни условия с твоите цветя,ако ли не, живи и здрави :beer:
Аватар
Bily T
Мнения: 727
Регистриран на: Чет Окт 14, 2004 2:22 am
Местоположение: София екс жител на West Van

Мнение от Bily T »

miteto написа:Били, я да видими сега, според теб трябва да се прави евала на всеки който е станал милионер, без значение как ?!? В другите капиталистически държави, аркадаш, тези които направят милиони по незаконен начин ги наричат престъпници и се преследват от закона. Ти кво мислиш, наркобосовете и мафиотите в САЩ и други страни сигурно не са милионери и предприемачи ? Странно защо полицията ги преследва тези предприемчиви хора тогава :lol:
Въобще не ме интересува дали са направили милионите с пот на челото, аз също не се потя като работя, въпроса е дали по законен начин или не. Наистина хората с пари и предприемачите са в основата на развитите икономики, но това са хора като Доналд Тръмп, Бил Гейтс и т.н. а не твоите кумири - Доктора, Илия Павлов, Компира, Крушата, Маргина и прочее боклуци :D На еквивалента на твоите любимци на Запад, драги, се гледа с презрение и отвращение от нормалните хора.
Митето имаш някакви заченки на мислене но трябва още да я потренираш тая дисциплина още ти куца нещо. Искам да питам къде в мои мнения видя че защитавам престъпници, наркобосове и мафиоти?
Как реши кои са ми любимци и ги защитавам?
Просто имах предвид че и у нас има "честно" или нормално (за капитализма) забогатели хора и предприемачи. В твоя постинг навсякъде се обобщава и всичко се слага под един знаменател което не е коректно и е наивно да се говори така по принцип за нещата без да се дават примери и да се анализира конкретно някакъв случаи. така говорят нашите политици по принцип без да кажат нищо конкретно.
Другото което искам да ти напомня е, че ти не си в позиция да определяш кой е престъпник, кои мошенник и кои мафиот - в целия свят това се счита за клевета ако не е доказано пред съответната инстанция - тук границата е много тънка и условна - нали знаеш че няма човек натрупал състояние само по честен начин. Кажи ми според теб не е ли мошенник Бил Гейтс, който е откраднал и уиндоуса и мишката и какво ли не от бедни честни хора които са били по умни, но по-непредприемчиви от него?
NO PAIN NO GAIN
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

Били не знам що се правиш на луд или просто толкова ти е умствения капацитет. Ти си този който обобщава всички които се оплакват от мафиотите и престъпниците като "ревльовци" и "пролетарии". Що според теб държавата е на това дередже ? Заради нормалните предприемачи и бизнесмени или заради мафиотите и лъжливите политици ? Естествено че има и забогатяли по честен път предприемачи в БГ ама хората не се оплакват от тях ами от другите - вече ти ги изброих + всичките боклуци от управляващите партии. Не знам ти като какъв се изживяваш че ми напомняш аз в каква позиция съм и в каква не съм, но по твоята логика да ти напомня и аз че "пролетарии от всички страни съединявайте се" сигурно е много як лаф ако си в осми клас, ама за някой с твоите претенции...
А Бил Гейтс ако е откраднал нещо по твоята логика трябва да са го осъдили вече 100 пъти, щом си толкова светнат колко строго преследват клеветите на Запад, начи на Гейтс трябва да са му тръснали поне 20 години затвор за такива кражби :wink:
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

miteto написа: Що според теб държавата е на това дередже ? Заради нормалните предприемачи и бизнесмени или заради мафиотите и лъжливите политици ?
Според мен заради комунистите и заради хората, които им вярват.
Аватар
kurta007
Мнения: 1121
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 7:48 am
Местоположение: Белия Свят

Мнение от kurta007 »

И по-точно заради бившата ДС създала борци и тем подобни групировки с цел препиране на тея 10 милярд $ дълг откраднат от тях преди падането на комунизма :) .Ако продължим в тоя ред на мисли защо е на тва дередже, виновно е и геополитическото разположение на българия /попадаме в оста на влияние на ссср / след 2 световна,оттам комунизъм --> ДС и т.н. ,съвсем друго щеше да е примерно географски да бяхме малко по на запад. :wink: И още едно лично мнение защо сме на тва дередже --> ами изключително прост народ в тва число не изключвам и моята скромна личност :)
Заключено