Kandidatsvane bez kazarma?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
el_greco
Мнения: 42
Регистриран на: Съб Апр 15, 2006 9:24 am
Местоположение: Metz/FRANCE

Kandidatsvane bez kazarma?

Мнение от el_greco »

Zdraveyte, imam "posledno" pritesnenie predi zapo4vane na procedurata.
Pri men polojenieto e, 4e ne sam karal kazarma. Tova problem li e v hoda na kandidatstvaneto? Prosto dosega sam vinagi otlagan zaradi u4eneto.
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

мисля че няма никакво значение - в тази държава казармата е платена и мисля че те изобщо не се интересуват изпълнил ли си дълга към друга държава. аз лично съм НГВС и никога никай не ме е питал нищо по въпроса защо ми липсва този период от биографията - даже и на медицинските не ме питаха, което е парадокс ако ми знаят диагнозата на НГВС-то.......
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Казарма

Мнение от 7George »

Мисля, че нямаш проблем.
Казармата или ще я минеш докато чакаш процедурата, или след като имаш виза (срокът е 1 година, а казармата 6 месеца), или ще заминеш без да си ходил там.
Канадците нашата казарма не ги интересува, а в България май излезе закон да не се търсят тия дето са в чужбина за военна служба.
:rotate:
ress
Мнения: 112
Регистриран на: Вто Фев 08, 2005 4:49 pm
Местоположение: Bourgas
Обратна връзка:

Мнение от ress »

Няма проблем, че не си ходил в казарма. Аз също не съм бил и минах интервю без нито 1 въпрос относно казармата. Има нов закон в БГ - ако си над 27г си освободен от този си дълг... :beer: :beer: :beer:
Заключено