Toronto ili Mississauga ?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
sshilev
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Окт 31, 2004 11:23 am
Местоположение: GTA

Toronto ili Mississauga ?

Мнение от sshilev »

Prosto pitam kade e po dobre za hora na koito teparva im pretstoi da patuvat. Po tochno se interisuvam kade sa po evtini kvartirite ili da recheme kade chovek po lesno shte si nameri rabota ... kade se sabira balgarskata opshnost ... kakvo shte mi preporachate za napret ... :D
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

квартирите са по-евтини в Мисисага, ама пиши каква ти е професията че да можем да ти дадем съвет за работата ? Все едно да питам: къде се намира по-лесно работа - в Младост 3 или в Надежда :wink: Иначе в Мисисага май има повече фабрики... Имай предвид че в Торонто може да се мине и без кола на първо време, докато в Мисисага е почти невъзможно.
potrebitel
Мнения: 471
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:14 pm
Местоположение: Торонто
Обратна връзка:

Мнение от potrebitel »

Az ziveja vav Toronto,ama si mislia che e po dobre vav Mississauga :D
kakвото потърсило,такова намерило
Gesh
Мнения: 252
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 3:38 pm
Местоположение: Mississauga

Re: Toronto ili Mississauga ?

Мнение от Gesh »

sshilev написа:Prosto pitam kade e po dobre za hora na koito teparva im pretstoi da patuvat. Po tochno se interisuvam kade sa po evtini kvartirite ili da recheme kade chovek po lesno shte si nameri rabota ... kade se sabira balgarskata opshnost ... kakvo shte mi preporachate za napret ... :D
Естествено че на село е по-хубаво :lol: .
Квартирите са по-евтини също на село.
Колкото по-далече си от българската общоност - толкова по-добре :wink: .
Работа каква да е има навсякъде, но ако в началото ще търсиш каква да е, то в мисисага е по-добре.
Ако пък можеш да си позволиш да живееш няколко месеца до няколко години, преди да започнеш работа, то няма голяма разлика.
Ако си търсиш определена тясно специализирана работа, най-добре да проучиш къде има повече потенциални работодатели и да се заселиш близо до тях, защото времето прекарано в пътуване тук може да бъде значително, ако работата ти е далеч или ако трябва да се придвижваш в тарфик.
За напред - късмет и успех в намирането на подходяща работа, като не забравяш, че късмета помага на добре подготвените. :beer:
pantata
Мнения: 547
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 10:33 pm
Местоположение: Oakville, Canada

Мнение от pantata »

ами ако си сам, нямаш кола - торонто.. ако си с кола, семейство - мисисага..
но по пинцип най-добре да си там, където ти е работата..

м-у другото "селото" мисисага е 7-ми големина град в Канада.
(http://www.answers.com/topic/list-of-th ... population)
Everyone should believe in something -
I believe I'll have another drink.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

miteto написа:къде се намира по-лесно работа - в Младост 3 или в Надежда :wink:
в Надежда! щото тама близо е Илиянци и ще връткаш алъш-вериш с китайците :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: Toronto ili Mississauga ?

Мнение от JoroF »

sshilev написа:Prosto pitam kade e po dobre za hora na koito teparva im pretstoi da patuvat. Po tochno se interisuvam kade sa po evtini kvartirite ili da recheme kade chovek po lesno shte si nameri rabota ... kade se sabira balgarskata opshnost ... kakvo shte mi preporachate za napret ... :D
da be spodelil kakva po tochno rabota tarsish za da mogat horata da te oriantirat po-dobre.a che kvartirite sa po evtini v Miss. neeesam mnogo saglasen.
THE LAST LINE OF DEFENSE
Заключено