Vremeto

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
Аватар
N a n a
Мнения: 167
Регистриран на: Пет Окт 15, 2004 11:25 am
Местоположение: BG, Varna - Montreal

Vremeto

Мнение от N a n a »

Zdraveite na vsi4ki!
V Montreal nastava stud! Ne znam k'f e vqtara, no uj e 3 gradusa, a e feels like -3! Kak 6te q karame, ne znam :lol:
Pozdravi na vsi4ki varnenci! Te pone trupat opit s varnenskiq vqtur :) No tuk ulicite sa praaaavi i si duuuuha ot krai do krai :)
Mai 6te ni trqbva kola :wink:
Всеки от нас може да излъчва любов, стига да си го позволи.
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Ох, не ми говори. Днеска ми изпопадаха ушите от студ, докато се замъкна до метрото. А снощи беше топличко!
Обаче на катериците хич не им пука, че е студ - търчат като подивели :lol: :lol:
Искам да съм катерицааааа
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Стига бе! Днес един се разхождаше по тениска навън! А и вие на това студ ли му викате! Едва 4 ноември сме... :twisted:
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Хехе, аз миналата седмица (големия студ) видях един дядка по къси гащи и потник да си разхожда кучето. А аз с блуза, пуловер, дебелото пАлто и шапка (кога аз съм носила шапка!)

А вие ако продължавате така да ми приказвате, по-добре да си взема шапката и да се изнасям в България. Там поне през зимата шапка не ми трябва :wink:
Аватар
Jane
Мнения: 1781
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 9:15 pm
Местоположение: Mtl, QC

Мнение от Jane »

Въпреки, че днес времето е преобладаващо, бих казала, че е един много добър ден за романтиката в косите ни, ветреят се някак си по канадски (искам и ветровете да сравним ако е възможно, Муха, къде си да пуснеш такава тема :mrgreen: )
Запасявайте се с шапки и дядови ръкавички, докато още не са дошли белите мечки!
Добре си е времето днес, какво беше иначе- като се разваля, че не се спря. Абе вие от Ванкувър да не сте ни направили магия за дъжд ? Да вземем да ви спретнем една за студ ли? :D
Аватар
hankroum
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Юни 06, 2004 9:27 am
Местоположение: CANADA
Обратна връзка:

Мнение от hankroum »

вие тези не ги гледайте те местните са си башка луди. ако искат и голи могат да тръгнат. На мен също ми е студено ама ко да правя стискам зъби и вървя щото знам че като се прибера в квартирата ми е 26°С. А в България цял ден обикаляш на студено и като се прибереш в квартирата пак студено!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
АЗ СЕ ГОРДЕЯ ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!!!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ОТ КЪДЕ ИДВАТЕ!!!
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Independent написа:Хехе, аз миналата седмица (големия студ) видях един дядка по къси гащи и потник да си разхожда кучето. А аз с блуза, пуловер, дебелото пАлто и шапка (кога аз съм носила шапка!)

А вие ако продължавате така да ми приказвате, по-добре да си взема шапката и да се изнасям в България. Там поне през зимата шапка не ми трябва :wink:
Аз ли съм единствената луда, която не носи шапка и пуловер!!! Не мога бе хора - много ми е жега в транспорта! Как издържате! И стига сте се гевезили! Краят на годината е - не може вечно да е лято!!! Голем праз -3 градуса! А когато сняг запръска...?
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Elia написа:...А когато сняг запръска...?
Shto shte chinim niy zimyska? Sram ne sram pak shte litnem kam Florida s aeroplan! :P
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
Ivet
Мнения: 3362
Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 10:15 pm
Местоположение: Нангилима
Обратна връзка:

Мнение от Ivet »

Аз още чорапи не съм обувала, вие за палта и шапки ми говорите :nenam: Ма много сте зиморничави :lol:
Let it go...
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Ivet написа:Аз още чорапи не съм обувала, вие за палта и шапки ми говорите :nenam: Ма много сте зиморничави :lol:
Не бе, новобранци са :)
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Canuck написа:
Elia написа:...А когато сняг запръска...?
Shto shte chinim niy zimyska? Sram ne sram pak shte litnem kam Florida s aeroplan! :P
:haplio:

Аз, таковата, минавам само да попитам... То у Флорида много хубаво, че е топло, ама знам че има много комари. И блата. За урагани да не приказваме. Та в техния климат дали виреят катерички? Щот' аз, ако няма катерички, никъде не отивам. Ту-ка! При катеричките! С шапка, ако трябва.
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Spoki, Independent, ti nyama da hodish v blatata i pri komarite. :lol: A, i uragani nyama sled noemvri. A, tozi link e specialno za tebe da vidish dali shte ti haresat katerichkite vav Florida. :beer:
http://www.floridanature.org/species.as ... rolinensis
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Мнение от IRA »

Elia написа:....
Аз ли съм единствената луда, която не носи шапка и пуловер!!! Не мога бе хора - много ми е жега в транспорта! Как издържате! И стига сте се гевезили! Краят на годината е - не може вечно да е лято!!! Голем праз -3 градуса! А когато сняг запръска...?
Не само ти. И на мен днес не ми беше студено :roll: .Е по студено беше от вчера, ама чак -31 :shock: :lol: :lol: . Ама не е било
-3 :roll: , по топло беше :roll: .
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Elia написа:Аз ли съм единствената луда, която не носи шапка и пуловер!!! Не мога бе хора - много ми е жега в транспорта! Как издържате! И стига сте се гевезили! Краят на годината е - не може вечно да е лято!!! Голем праз -3 градуса! А когато сняг запръска...?
Ми то в транспорта хубаво е топличко. Ама си вътре за има-няма половин час. А после кат' седна пред компютъра по 10 часа на ден на едно място... И отвсякъде кат' духат таковата, климатици, не пуловер, ами два пуловера ми иде да си навлека. Ей-на, ръцете ми пак на ледени бучки.
Аватар
Independent
Мнения: 1723
Регистриран на: Пет Сеп 24, 2004 8:03 am
Местоположение: Montreal, QC

Мнение от Independent »

Канак, ша ма прощаваш, обаче тия хилави плешиви създания катерици ли им викате? Грозилчовци. Друго са си кат' нашенските - дебели, пуфкави и нагли.
Заключено