Nemam dumi (nerwi)

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
boriss
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 1:34 pm
Местоположение: Mississauga

Nemam dumi (nerwi)

Мнение от boriss »

И това доживяхме. След чакане от близо 3 месеца от медицинските и отправени запитвания до Букурещ, накрая ми сервираха ето това:
"Получихме потвърждение за вашите медицински, но тъй като броя на издаваните визи за календарната година е ограничен, не можем да ви ги издадем по-рано от началото на 2006. Ние ще се свържем с вас да изпратите паспортите си до края на 2005 година."
Който се уредил с виза се уредил, другите догодина.
Sorry
Аватар
galin
Мнения: 263
Регистриран на: Вто Сеп 21, 2004 4:35 am
Местоположение: LaSalle,QC
Обратна връзка:

Визи

Мнение от galin »

Много неприятно нещо!!!! не,това неможе да бъде истина!!!!! Има толкова много хора,които се надявахме до края на тая година да получим визите!!!! :nenam: :confused2: :madgo: :sleep:
Аватар
SAVANNA
Мнения: 150
Регистриран на: Пет Апр 08, 2005 8:39 am
Местоположение: някъде из Montreal
Обратна връзка:

Мнение от SAVANNA »

Много сажелявам да го чуя. Наистина е доста несправедливо :( . Вие едва ли сте били подготвени за подобен вариант. Аз също нямах представа че визите са им "под бройка".
Но както се казва, нова година- нов късмет! :lol:
neli78

Мнение от neli78 »

koga vi beshe interviewto i koga minahte medicinski.tova za parvi pat go 4uvam-zvu4i glupavo,no moje i da sa si pravi.... az se nadiavah 4e ste imam visa noemvri-dekemvri-a oste medicinski ne sam polu4ila,no iavno 4e nova godina-nov kasmet:)zdrave da e-1 mesec po-rano ili po-kasno-vse taia.a i kakvo ste pravim v kanada posred luita zima na -40??
boriss
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 1:34 pm
Местоположение: Mississauga

Мнение от boriss »

Правя уточнение, че съм по федералната и интервюто ми беше началото на юни а медицинските края на юни. Но все пак визите са едни и същи.
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Е,к'во да се прави..........Първо вдигнаха таксите,сега пък им се свършиха визите??? :shock: :shock: :shock: Нещо май мене лично не ми се вярва за тая работа ,ама да видим...............
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
CaD
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Дек 26, 2004 7:28 am
Местоположение: Montreal

Мнение от CaD »

Е т'ва не мога да го повяряам....
vnenovbg
Мнения: 170
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2004 2:17 am
Местоположение: Montreal , Qc
Обратна връзка:

Мнение от vnenovbg »

Сигурно това е шега ! Това да не са банани ! Ама то вече и банани има - когато си поискаш .... Пък и сте си ги платили . Направо се съмнявам .....
Всеки прави , каквото може !
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Бoрисе.........чадо..........току що подразбрах некой нещица за твоята особа и стува ми се ,че ако се окаже казаното от тебе някакъв вид шега или нещо недоразбрано ще проклиняш деня в който си ме срещнал :twisted: :twisted: :twisted: ( а той може да е скоро......)
Последно промяна от Дякон Игнатий на Чет Сеп 15, 2005 9:42 am, променено общо 1 път.
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
Dani§Ticho
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Окт 08, 2004 2:34 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Dani§Ticho »

Стига бе Дяконе - успокой топката. Той просто споделя новина - да не би да иска да ни шашка. Остава само да се молим това да не е истина. :roll:
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Dani§Ticho написа:Стига бе Дяконе - успокой топката. Той просто споделя новина - да не би да иска да ни шашка. Остава само да се молим това да не е истина. :roll:
Да ,ама като споделяш новина требе да е или проверена или от достоверен източник,както се изразяват журналистите..................
ще проклиняш деня в който си ме срещнал( а той може да е скоро......)
е в случай ,че ни шашка,щото с тия работи шега не бива ,мисля си аз........ :roll:
Ако иска Борис може да се шашави,че му е пораснал 13-ти птъст на дванадесетопръсника.....но с тия работи шега не бива,чадо........
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

:D Казаното от Борис, разбира се, не може да е вярно!
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

foxxbatter написа::D Казаното от Борис, разбира се, не може да е вярно!
Добре.
А по какво се разбира?
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Аватар
Dani§Ticho
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Окт 08, 2004 2:34 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Dani§Ticho »

НАИСТИНА Е ДОБРЕ, НО И АЗ ИСКАМ ДА ЗНАМ - ПО КАКВО СЕ РАЗБИРА
foxxbatter

Мнение от foxxbatter »

:D Логика на добре работещата бюрокрация. Имиграционните знаят колко хора са в процес, колко хора с направени медицински, и т.н сечения на данните. Знае се че медицинските важат 1 година и хората бързат. Имиграцията не е командировка в чужбина и служителите в посолствата не са чак такива дебили.

Забавяне на издаването на визи от Букурещ стана заради федералния одит заради румънските стриптизорки и неиздадените визи тогава ще се използват сега. Ако е имало проблем с квотата то не биха ви пратили на медицински. :wink:

:idea: Друг е въпроса, че аз на никой не препоръчвам да идва след Септември в Монтреал и поне докато не свърши зимата :D
Заключено