Rakiq

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Аватар
Denis
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 6:02 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Rakiq

Мнение от Denis »

Zdravejte. :D Tuka sporim s edni priqtel4eta,kolko rakiika e pozvoleno da si vzemem?Znam,4e se razre6ava po 1l na 4ovek,oba4e decata broqt li se :lol:V pvc ili v originalnata butilka s banderol4eto...i t.n.Izvinqvam se za latinicata,no ne6to se precaka sistemata.
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

Всичко е индивидуално и зависи от това дали някой ще реши да ти проверява багажа! И като те попитат носиш ли алкохол да умееш твърдо да кажеш НЕ (вместо нье) :lol: :beer:
Онзи ден синът на моята приятелка - дете невръстно и невинно, донесе толкова ракия, че направо ми стана жал за него! Предполагам не е знаело какво носи :wink:
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Аватар
Denis
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 6:02 am
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Denis »

M...da.Nqma otgovor,to i az piq osnovno bira,oba4e priqtelite v Ca 6te gi 4erpq s r-q,pak samo 2l za koi po napred :lol: Aide 4ao otivam da spq.
Godis
Мнения: 1661
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 2:22 am
Местоположение: Montreal, Pointe Claire

Мнение от Godis »

Децата не се броят.
valval
Мнения: 71
Регистриран на: Пон Май 30, 2005 9:59 am
Местоположение: bg

rakiq

Мнение от valval »

priqteli,az skoro doidox tuk (canada)i mnogo se pritesnqvax za tazi napitka,koqto i az prenasqx.daje vi bqx pitala nqkoi neshto znae li.. ta az samata domuknax sigurno 6l ,razpredelena v edna dvulitrova but, i vs .ostanala v polobinlitrovi ot mineralna voda,razprusnata v bagaja,i nai-ve4e v ru4niq i v damskata 4anta)))nikoi ne me proveri nikude! na viena na leti6teto ,puskaiki ru4niq bagaj na skenera,kato si vidqx butil4izite,i mi prizlq)vikam si ,ami ako sega mi kajat,kakvo e tova ,madam? ta q premestix togava i v damskata, ta v samoleta malko si kusvax))kato dadoxa kartite za populvane ,na vuprosa ALKOXOL- az napisax NE.CIGARI 2 STEKA, A TE BQXA 3.NA LETI6TETO na toronto edna 4ernilka me popita:NQKAKUV ALKOXOL? az otgovorix:tvurdoNE!! i taka...nosete si,,,imashe 2 brat4eta ,koito putuvaxa sami za nasam, i te muknexa, az gi pitax ,no ne deklarirat))taka, 4e tuk se kotira rakiqta))))nazdarve!
Аватар
janyz
Мнения: 719
Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 11:32 am
Местоположение: Montreal

Мнение от janyz »

Razresheno e da prenesesh 1.3 litra( kilo i trista) na chovek-za dete ne vazi !!!!! Rakijata trjabva da e oficialno proizvedena v orginalnata si botilka !! Tova sa oficialnite razporedbi !!
"По -добре да пренапишем живота си,отколкото да се мьчим да го слепим"
Svilko
Мнения: 252
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 11:21 am
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Svilko »

Мисля че това го пише в митническата декларация, и количеството беше 1.14 л. на човек. А дали за децата се полага не помня, там си пише, можеш да погледнеш.
Аватар
Doktora
Мнения: 3385
Регистриран на: Вто Май 03, 2005 6:55 am

Мнение от Doktora »

Elia написа:Всичко е индивидуално и зависи от това дали някой ще реши да ти проверява багажа! И като те попитат носиш ли алкохол да умееш твърдо да кажеш НЕ (вместо нье) :lol: :beer:
Онзи ден синът на моята приятелка - дете невръстно и невинно, донесе толкова ракия, че направо ми стана жал за него! Предполагам не е знаело какво носи :wink:
Права е Елия!
На кастъмс ериа лъжех смело и безотговорно и прекарах 4 бутилки ракия и 5 стека цигари :oops: .
Ама и окото не ми мигна.Айде де!
В интерес на истината ни вкараха в митническия контрол,даже и едната митничарка*едно пълничко гадже.......точно по моя вкус* си сложи ръкавици от латекс за еднократна употреба за проверката ама явно съм бил много убедителен та тя се отказа да ни тараши.Но едни китайци до нас ги скъсаха.
Е сега нека пак Боцо говори,че съм престъпник и мошенник.
Много ми е кеф и от това ми става още по-хубаво.
Законът е само за...........айде да не казвам.
Държа да ви предупредя,че тоя номер минава само първият път на влизане.И то ако сте покерджии като мен и не се притеснявате да лъжете смело.Иначе ще изгаснете като манастирско кандило!!!
Док............. :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer: 8) 8) 8) :smokin:
TROUBLEMAKER
Заключено