Получени медицински ?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
AIOMY
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Апр 16, 2004 11:01 am
Местоположение: MONTREAL

Получени медицински ?

Мнение от AIOMY »

Някои от миналите интервю през юни да е получил медицински ?
Аватар
Valdi
Мнения: 569
Регистриран на: Съб Фев 07, 2004 7:48 am
Местоположение: Montreal - Laval

Мнение от Valdi »

Пусни си питането пак след месец! Тогава има по-голяма вероятност някой да ти отговори. :beer:
За да направиш прерия е нужно - пчела и детелина и една мечта голяма. Ако мечтата е достатъчно голяма, може и без пчела и детелина!
Аватар
atanas_f
Мнения: 95
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 4:31 am
Местоположение: Канада-Монтреал
Обратна връзка:

Мнение от atanas_f »

Здравей. :D Може би ще трябва да изчакаш - :wink: първо ние от април да ги получим . Въоражи се с търпение .(ГОЛЯМО) :lol:
neli78

Мнение от neli78 »

i az biah na interview june,no oshte ne sam polu4ila dori barkodove-dokumentitte v bukurest pratih na 1 July i na 4 july sa pristignali tam(polu4ih obratnata razpiska)дано скоро се придвижат нештата
ronni
Мнения: 810
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 11:04 am
Местоположение: back to small apple
Обратна връзка:

Мнение от ronni »

statusa w ineta se aktiwira 2 sedmici predi da iztece 3 mesecnia srok ot zawezdane na dosieto w Rumania a medicinski se polucawat sedmica sled towa pone pri nas ot aprilskata sesia e taka
"Chance favors the prepared mind" /"Le hasard ne favorise que des esprits préparés"
L. Pasteur, 1854
neli78

Мнение от neli78 »

i vse pak niamkoi ot junskata sesia da e polu4il pone pismo s barkodove? ili pak medicinski?
Аватар
Bubi
Мнения: 379
Регистриран на: Сря Окт 20, 2004 8:02 am
Местоположение: Montreal

Мнение от Bubi »

Ние получихме баркодовете. Подадохме си документите в Букурещ на 20 юни, досието ни е заведено на 22 юни, а баркодовете получихме на 29 юли. Все още не сме получили медицинските.
neli78

Мнение от neli78 »

na koi e-mail v bukurest da pitam kakvo stava s barkodovete mi?izglejda dosta sa se pozabavili s men...ima li osnovanie da se pritesniavam?ili da iz4akam oshte 10 dena i posle da gi pritesniavam?
neli78

Мнение от neli78 »

pisah e-mail do bukurest ,4e vse oshte niamam barkodove(dokumentite mi sa polu4eni na 4 IULI) i mi otgovoriha 4e do mesec nai-kasno triabva da polu4a barkodove i confirmation letter.za vsi4ki ,koito sa si pratili dokumentite iuni-iuli-da se uspokoiat:0moje bi vse pak e rano...ili pone te ne si davat mnogo zor...
wowbagger
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 5:08 am

Мнение от wowbagger »

Аз бях на интервю на 09.06, пуснах документите до Букурещ на 14.06, но и аз още чакам дори писмото с баркодовете. Казаха румънците - ще чакаш. Та какво друго остава...
AIOMY
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Апр 16, 2004 11:01 am
Местоположение: MONTREAL

все пак ....

Мнение от AIOMY »

Търпение все пак е август ......Бъдете готови за септември ! :)
Аватар
Danail
Мнения: 101
Регистриран на: Вто Мар 23, 2004 9:21 am
Местоположение: Vancouver, BC
Обратна връзка:

Мнение от Danail »

Ами, аз пратих документите в Букурещ още на 1 юни и са ги получили румънягите на 7 юни, (интервюто ни беше на 28 април - забавихме се малко, ама, нейсе) та още ни баркодове, ни .. нищо. Чакаме
Хайде със здраве... :beer:
Така че, споко другари.. пийте по една бира, сега му е времето
Бъди смел, а когато не си, преструвай се , че си, никой няма да усети разликата!
AIOMY
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Апр 16, 2004 11:01 am
Местоположение: MONTREAL

Баркодове

Мнение от AIOMY »

23.082005 получени баркодовете !

15.06 интервю
08.07 изпратени документи

За сега това :D
neli78

Мнение от neli78 »

niakoi drug da se pohvali s barkodove?
wowbagger
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 5:08 am

Мнение от wowbagger »

Моите баркодове дойдоха на 26.08. Но доколкото разрах и да не пристигнат не е проблем.
Заключено