imam nujda spe6no dnes ot pomo6t!!!!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
mariana koleva
Мнения: 52
Регистриран на: Вто Ное 11, 2003 3:46 am
Местоположение: ruse

imam nujda spe6no dnes ot pomo6t!!!!

Мнение от mariana koleva »

moli va da mi kajete dali akta za brak i za rajdane imat niakakav srok 4e sme gi preveli dnes a te sa izkarani na 2.12 ili 28.10 edinia .she gi puskame do bukure6t ve4e utre. 6e predstavliava li problem taka s tezi dati.?i v sa6ata banka li triabva da se pusnat sumite .s platejno edno za trimata ni ili pootdelno?akam otgorora vi dnes dove4era nai uasno.ako moje i sega mi pomognete.mnogo sam vi blagodarna
Misty
Мнения: 101
Регистриран на: Пон Юли 12, 2004 3:49 pm
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Мнение от Misty »

не разбрах точно какно имаш предвид...ако питаш за копията на св за раждане и брак който се вадят за чужбина....мисля че нямат срок на "годност"...А иначе може да си направиш референция в една банка а да си пратиш таксата в друга която решиш лние таканаправихме..нямаше проблем...Важен е срока само на задграничните паспорти да не изтеча.
май нещо не съм разбрала....
сори
:oops:
...И макар, че от кал сме направени, Господи, аз не искам във кал да прекарам живота си. И не искам тъй ням да стоя край брега да очаквам промяна и все да мълча!
Аватар
pavlina
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:45 am
Местоположение: Toronto

Мнение от pavlina »

Датата на дубликатите на удостоверенията за раждане и брак
няма значение.
Таксите за обработка на документи и таксата за прибиваване(визи)
се плащат само в ЮНИОНБАНК ,защото Румънското посолство работи с тях.Служителите в банката си знаят работата относно попълването на вносната бележка.
Успех
Аватар
Леля Екимка
Диване
Мнения: 3297
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 12:38 pm
Местоположение: град Кралски хълм
Обратна връзка:

Мнение от Леля Екимка »

ai, taman shtiah da se pritesnia - vie ne poluchihte li edno pismo s ukazania, v koia banka da prevedete parite? Imashe daje i adresi na razlichnite klonove - i kakto predishnoto mnenie tvardi - samo UNIONBANK - da ne stane nekoia belia, che kofti...
Представителна извадка тип "паплач"
Изображение
Francheska
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 7:55 am
Местоположение: Варна

Мнение от Francheska »

Аз доколкото энам копието на свидетелството за брак е валидно 6 месеца, за раждане незнам. За таксите е без значение от коя банка е и се пускат с едно платежно, не забравяй да отбележеш че разходите са за твоя сметка което пък означава че в сметката от която ще ти удържат таксата трябва да има необходимата сума.
Ние пуснахме документи преди по-малко от месец и получихме потвръждение че са получили документите и парите и да се готвим за втората половина на 2005. Успех и на вас.
Аватар
pavlina
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:45 am
Местоположение: Toronto

Мнение от pavlina »

Става въпрос за документи за Румъния ( след успешно интервю),
а не за Виена
Аватар
petko100
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 9:04 am
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Мнение от petko100 »

direktno prevedenite dublikati na akta za brak i rajdane li se pra6tat ili se praviat kopia i te se pra6tat?
And she became one, not to be your business - remove, remove.
Аватар
pavlina
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2004 5:45 am
Местоположение: Toronto

Мнение от pavlina »

Да изпращат се дубликатите
Аватар
Dani§Ticho
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Окт 08, 2004 2:34 pm
Местоположение: Монреал
Обратна връзка:

Мнение от Dani§Ticho »

Пращат се нотариално заверени копия на дубликатите, извадени за чужбина - и на свидетелството за граждански брак и на удостоверенията за раждане - те трябва да са скрепени с превод на френски /английски/. И двата вида документи нямат срок на валидност, така че няма значение кога сте ги извадили. А за таксите - съфоромците са прави - трябва да се ползва Юнионбанк.
Заключено