Компания за 22.05 с British Airways

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
hobby
Мнения: 54
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 9:43 am
Местоположение: София

Компания за 22.05 с British Airways

Мнение от hobby »

Има ли пътуващи за Монреал на 22.05.2005 с British Airways? Ще пътвам сам и си търся компания по време на пътуването.
Аватар
Mani
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 3:35 am
Местоположение: Varna-Montreal
Обратна връзка:

Смятам да пътувам на 15.06.2005

Мнение от Mani »

Чувам че има проблеми на летището в Лондон ако имаш еднопосочен билет.Имаш ли информация по въпроса?
ivannn
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Фев 21, 2004 9:09 am
Местоположение: bourgas

Мнение от ivannn »

Kakva e cenata na bileta i koga si napravil rezervaciqta?
ivannn
hobby
Мнения: 54
Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 9:43 am
Местоположение: София

Мнение от hobby »

Не съм чувал за никакви проблеми, а и мисля , че с кандската виза не би трябвало да се заяждат.
Що се отнася за цената на билета- 369 евро + 50 летищни такси.
Аватар
Mani
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 3:35 am
Местоположение: Varna-Montreal
Обратна връзка:

Цена

Мнение от Mani »

И аз имам такова ценово предложение.Изгодно е и затова питам дали някой е пътувал наскоро през Лондон.Знаете сега какво е отношението на британците към бизнес визите за българи.
inn
Мнения: 53
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2003 2:21 am

Мнение от inn »

a kolko vreme predvaritelno triabva da se rezervira bileta , i az si misleh za British , ama da vidim . inache ti ot kade si ?
Аватар
Mani
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 3:35 am
Местоположение: Varna-Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Местожителство Варна.От 01.04.2005 се вдигат цените на Бритиш а и на другите компании.Трябва да се резервира до тогава и да се платят
Jewel
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Май 03, 2004 6:58 am
Местоположение: Waterloo, ON
Обратна връзка:

Мнение от Jewel »

Hey Hobby iamm vapros otnosno cenata na bileta koyato si citiral - 365 EURO + 50 leti6tni taxi. Na nas ni predlojiha v Astral Holidays cena na British Airways za 07.05.2005 ot 434 EURO s vklu4eni leti6tni taksi.
Ti kum koya aviokompania si polu4il tazi cena?
Аватар
Mani
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 3:35 am
Местоположение: Varna-Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Poleti.com
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

.

Мнение от tochica »

проблема , за който може би говорите , е че изискването за бг паспорт пътуващ за Канада , независимо от типа виза , е да има , двупосочен билет , тоест , ако ви откажат влизане в канада , да имате веднага алтернатива за връщане . това обикновено не се случва , но е залегнало като изискване в митническия контрол и е въпрос на решение на авиокомпанията дали да пренебрегне изискването . както това беше преди при олимпик - доста хора им се наложи да си купят билет за връщане в атина , защото визата за канада е с еднократно влизане , независимо , че нямат намерение да се прибират .
както и факта , че за Великобритания си трябва виза , ако се престоява повече от 24 часа , транзитно не е необходима .
тъй като Бритиш има само един полет на ден от Лондон за Монреал , ако този полет е отложен , ще се наложи да чакате на летището ,тоест нямате право да излизате , защото имате нужда от виза .
но това са само крайни случаи , пожелавам ви успех .
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
D&N&D
Мнения: 66
Регистриран на: Съб Дек 13, 2003 11:07 am
Местоположение: Burgas

Мнение от D&N&D »

Ima li problemi v London ili ne, zashtoto nie shte patuvame s malko dete?
Zashto togava predlagat ot poleti.com BritishAirways i to s ednoposochen bilet?
Аватар
Mani
Мнения: 360
Регистриран на: Пет Юли 02, 2004 3:35 am
Местоположение: Varna-Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Mani »

Престоят в Лондон е около 2 часа и понеже е през лятото и аз съм с две деца и мисля да пътувам с Бритиш.Да се надявам че няма да има проблем.
tochica
Мнения: 1081
Регистриран на: Чет Авг 07, 2003 10:09 am
Местоположение: Mtl

.

Мнение от tochica »

аз просто дадох информация .
полети.ком е пътническа агенция , както и на останалите агенции задачата им е да ви продаде билет , а не да ви провери документите , просто е добре да бъдете осведомени .
би трябвало в пътн.агенция да ви погледнат паспортите , валидността , визата и тогава да ви издадат билет , често това не се случва , защото не са задължени , отговорността е на пътника .
както ви написах , досега за еднопосочните билети съм чувала само за Олимпик и Гърция миналата година , но ако трябва една авиокомпания да бъде стриктна и да спази всички изисквания , може да потърси и билета за връщане .
аз също съм пътувала с еднопосочен билет , но през Европейския съюз , и допълнително реших да избегна Атина , заради изискванията на Олимпик за билет за връщане , които когато пътувах бяха доста зачестили .
:)
"искам да ми е интересно , иначе няма да играя "
карлсон , който живее на покрива .
Аватар
c200
Мнения: 2095
Регистриран на: Сря Юли 30, 2003 8:35 am

Мнение от c200 »

изобщо не издават еднопосочен билет ако нямаш виза.Искат копие от паспорта и визата и едва тогава.
Аватар
Blue Passion
Расист-ново поколение
Мнения: 809
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 3:36 am

Мнение от Blue Passion »

c200 написа:изобщо не издават еднопосочен билет ако нямаш виза.Искат копие от паспорта и визата и едва тогава.
Правилото найстина е такова,но правят и изключения :wink: Ние също си купихме еднопосочни билети,без да сме показвали визите :)
Заключено