Банкова референция

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Заключено
Francheska
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 7:55 am
Местоположение: Варна

Банкова референция

Мнение от Francheska »

Днес ходихме до банката да вадим референцията, но на молбата която ни дадоха от банката да попълним имаше ред, в които трябва да се попълни за пред кого ще послужи референцията и за какво е необходима.
Референцията е необходима за канадско посолство, но за какво точно-за визи ли да пишем? Това да ли ще бъде отбелязано на самата референция?
Благодаря ви!
Marchela
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 2:56 am
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Мнение от Marchela »

И при мен имаше такова поле - аз попълних: " Да послужи пред посолството на Канада" - мисля че не е грешно и е съвсем достатъчно - все пак, ако искаш изчакай и други отговори. Успех!
Linko
Напуснал форума
Мнения: 4846
Регистриран на: Вто Яну 13, 2004 3:36 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Мнение от Linko »

Текстът - "Да послужи пред властите на Канада" е най-всеобхватен.
Аз само него съм ползвал навсякъде, където се налагаше да вадя какъвто и да е официален документ, включително и за банковите референции.
Il vaut mieux vivre avec des remords qu'avec des regrets!!
Аватар
stur4o
Мнения: 70
Регистриран на: Съб Фев 05, 2005 3:57 pm
Местоположение: Toronto
Обратна връзка:

Мнение от stur4o »

Да не забравите, че някои банки(ако не и всички) могат да издадат референцията на английски или френски :)
Аватар
Дякон Игнатий
Мнения: 1520
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:47 am
Местоположение: DIX30,QC,CANADA

Мнение от Дякон Игнатий »

Linko написа:Текстът - "Да послужи пред властите на Канада" е най-всеобхватен.
Както винаги в 10-ката братле,това е и текста за свидетелсво за съдимост като му дойде времето....
НАПРАВИ НЕЩО ЗА РОДИНАТА-ЕМИГРИРАЙ
Francheska
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Мар 01, 2004 7:55 am
Местоположение: Варна

Мнение от Francheska »

Благодаря Ви много-изготвихме референцията и всичко е ок :D Другата седмица пращаме документите и дано имаме късмет и успеем!
Заключено