Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Публикувай отговор
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от miteto »

def34 написа:
jovani написа:Ами радвайте се, разбира се :)
Колко ли още други заинтересовани са ви купили данните срещу скромна цена?
То щото да речем собствената ти банка не продава личните ти данни на някой и не ти се обаждат да те зарибяват със застраховки...
Банката няма право да ти продава личните данни. Обаждат ти се разни капути, които са телемаркетъри, наети от самата банка да ти пробутат още продукти на въпросната банка.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от roumensp »

John Smith написа:За сега резултатът е 1:0 за потребителя срещу Bell, което е важното. Последните си вкараха автогол, защото настроиха още хора срещу себе си. На dslreports има много мнения, в които хората казват, че прекъсват всякакви услуги от Bell. Аз лично съм допринесъл за 6 акаунта по-малко и продължавам да агитирам в тази насока. Каквото повикало, такова се обадило.
За съжаление не са само Бел. Telus, Rogers и Shaw са същите.

Джовани, това от Иги е просто отговор на емайлите, които му изпратихме. Те бяха персонално адресирани до няколко човека, единият от които е той. Разбира се, както и всеки друг политик, и той търси политически дивиденти от всяка възможна ситуация. Когато подписах петиция срещу HST в BC, NDP-то на BC ми заливаше Inbox-a със седмици, като че ли петицията беше тяхна заслуга. :D
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от IRA »

miteto написа:Джовани, никой не е купувал данни, стига конспирационни глупости. В първата версия на петицията, формата изпращаше и-мейли освен до министъра и до Игнатиеф и до няколко още получателя. След като либералите и НДП се обявиха официално против UBB, мейлите се пращат само до министъра и Жил Дюсеп от PQ.
А бе и аз се зачудих за какво му е да ги купува, като сме си ги пратили сами до него :rofl:
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от jovani »

IRA написа:
miteto написа:Джовани, никой не е купувал данни, стига конспирационни глупости. В първата версия на петицията, формата изпращаше и-мейли освен до министъра и до Игнатиеф и до няколко още получателя. След като либералите и НДП се обявиха официално против UBB, мейлите се пращат само до министъра и Жил Дюсеп от PQ.
А бе и аз се зачудих за какво му е да ги купува, като сме си ги пратили сами до него :rofl:
Е, значи даже и пари не е давал, ами тогава какво се радвате, че ви е изпратил писмата.
По-скоро благодарете на софтуера, който печата адресите ви от имейлите върху пликовете за писмата.
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от miteto »

jovani написа:Е, значи даже и пари не е давал, ами тогава какво се радвате, че ви е изпратил писмата.
По-скоро благодарете на софтуера, който печата адресите ви от имейлите върху пликовете за писмата.
Ти май не се усещаш кога да спреш да пишеш глупости :D
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от roumensp »

miteto написа:
jovani написа:Е, значи даже и пари не е давал, ами тогава какво се радвате, че ви е изпратил писмата.
По-скоро благодарете на софтуера, който печата адресите ви от имейлите върху пликовете за писмата.
Ти май не се усещаш кога да спреш да пишеш глупости :D
Така е. Ако беше подписал петицията щеше да знае за какво става дума, а не да си мисли, че получаваме пликове с писма. По-лесно е да се оплакваш постоянно от монополисти и лош сервиз, вместо да отделиш 2 минути от времето си, за да промениш нещата към по-добро. А някои балъци като мен дори правят донации.
jovani
Мнения: 4047
Регистриран на: Съб Ное 19, 2005 4:44 am

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от jovani »

roumensp написа:
miteto написа:
jovani написа:Е, значи даже и пари не е давал, ами тогава какво се радвате, че ви е изпратил писмата.
По-скоро благодарете на софтуера, който печата адресите ви от имейлите върху пликовете за писмата.
Ти май не се усещаш кога да спреш да пишеш глупости :D
Така е. Ако беше подписал петицията щеше да знае за какво става дума, а не да си мисли, че получаваме пликове с писма. По-лесно е да се оплакваш постоянно от монополисти и лош сервиз, вместо да отделиш 2 минути от времето си, за да промениш нещата към по-добро. А някои балъци като мен дори правят донации.
Нима не виждаш, че и аз се опитвам да променям нещата - оплаквам се от застрахователи и билдъри.
Ако имаше петиция по тези въпроси щях да се включа моментално - интернета го оставих на вас, че иначе щяхте да ме обявите за мрънкало.
:)
Глупавите хора си повтарят грешките, умните не, а мъдрите се учат от чуждите такива.
Някои хора се нагаждат към околната среда, други променят средата според себе си.
Има три вида хора: такива, които могат да броят и такива, които не могат...
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от optics »

По повод подписите, пак се сетих една любима българска ми история разказана ми от приятел на име Гошо.

на някакво гише
-- Подпишете тук.
бизнесменът Гошо:
-- Нищо не подписвам! Само новогодишни картички и то с име Тошо !

:rofl:
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от roumensp »

jovani написа:Нима не виждаш, че и аз се опитвам да променям нещата - оплаквам се от застрахователи и билдъри.
Не се оплаквай, а направи петиция или пиши до вестник. ;)
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от miteto »

jovani написа:че иначе щяхте да ме обявите за мрънкало.:)
Със сигурност не оставяш усещане за обратното в хората, при положение че мрънкаш за глупости в тема, без да те интересува и без да знаеш за какво става въпрос. Мрън-мрън, крадът ви данните, мрън-мрън какво се радвате на пликовете с писмо пък той даже не е платил за адресите ви :D
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от ivanko13 »

anxeli написа:И какво ти пише, Ванка :clap: ?
He DID came back for you ?! :lol:
Ахахахахаха :rock:
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
def34
Мнения: 435
Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 9:28 am
Местоположение: Toronto

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от def34 »

Ето как се прави бизнес по канадски, май ще кажем сбогом на Wind mobile и ще се останем при Бел/Роджърс/Телъс...
http://www.cbc.ca/money/story/2011/02/0 ... arper.html" :@

Сигурно това очаква и ограниченията на интернета...
Аватар
ivanko13
Модератор
Мнения: 3602
Регистриран на: Сря Юни 29, 2005 5:02 pm
Местоположение: Toronto

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от ivanko13 »

def34 написа:Ето как се прави бизнес по канадски, май ще кажем сбогом на Wind mobile и ще се останем при Бел/Роджърс/Телъс...
http://www.cbc.ca/money/story/2011/02/0 ... arper.html" :@

Сигурно това очаква и ограниченията на интернета...
Аз не знам вече да се смея ли да рева ли :D И тези нещастници Public Mobile потриват ръчички от радост .... Оууууу майкоооуууу....
"Нищо велико на този свят не е постигнато без страст"
Георг Вилхелм Фридрих Хегел
Аватар
IRA
Съсел
Мнения: 7532
Регистриран на: Пон Дек 22, 2003 8:53 pm
Местоположение: MONTREAL

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от IRA »

`Че кой се радва? Шегуваме се. Никой не си мисли, че писмото е пратено лично от него и че написано лично от Игнатиеф. :)
Простакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, вездесъщ
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.

Радой Ралин
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Re: Готови ли сте да плащате интернет на GB?

Мнение от anxeli »

Ейй, жалки нещасничета тези Пъблик Мобайл, като махнат Уинд като че ли всички при тях ще отидат ... Сигурно си мечтаят да пораснат още малко че да ги купят Роджърс за повече парички, ако не са ги и създали те :?: ... Ами Жил Дюсеп да прави петиция, да се подписваме :rofl: ...
Нещо египетско ми се прави, точно срещу светещия надпис на хедофиса нa Роджърс живея мамка му, така ги мразя а все ги гледам :lol:, ще излеза на терасата да метна една празна бутилка вино, да видим какво ще остане - OGERS, R GERS, RO ERS, ROG RS или ROGER :party: ...
Циганите - на Сатурн !
Публикувай отговор