Да Ви питам и Вас същото

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Съни що го вземаш толкова навътре,знам ,че избора който сте направили никак не е бил лек за вас и оценявам цента която сте си платили за фрийдъма ,обаче нещата са в развитие и никой не ви е виновен ,че докато го търсихте той ви изпревари и новите лица не се интерисуват от вашите фридъмни проблеми ,а си носят техните човешки такива на които вие поради горната причина не можете да бъдете адекватни и единственното ви успокоение е да разсмивате публиката.
Честно казано съжалявам за вас и за всичките ми приятели минали по пътя на нищото.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

CFS 801 написа:Не та познавам лично,ама мнението което съм си извадил е ,че не е ,но сте изкукали много отдавна откато сте се отделили от бъкгарската действителност и мненията ви макар дадени безкористно се четат едва ли не като подигравка.Твоето лично не ,но поради горната причина звучи доста неадвкватно.
За археоложката няма кво да говорим,тя си е кауза пердута и всякакъв коментар си е чисто загубено време. :lol:
Отделянето от тая действителност по онова време ставаше по убеждение.За мене тогавашната действителност и сегашната ги определя само една дума- ТЪЖНА-и ако не беше толкова тъжна,щеше всъщност да бъде много СМЕШНА :wink: ,ако разбираш от игра на думи.Аз лично отрязах "всички мостове назад" умишленно и мисля,че това е най доброто което съм сторил за себе си,ако пренебрегнеш хладилника :wink: :lol: Вашите всекидневни проблеми,т.е. "тангото"което танцувате със себе си, като постоянно се питате "две напред ,една назад" или може би и обратното как беше точно танца :wink: аз ги нямам и живея в мир със себе си.Господ и на теб мир да ти даде един ден,за да разбереш за какво говоря :beer: :lol:
silva_na
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 9:39 pm

Мнение от silva_na »

Sunny boy написа:
Щастието казват било процес :wink: хладилникът с пържолите също е част от процеса :wink: Душевността на "съвременния младеж и девойка",ако съдя по това което чета тука и в Българските интернет сайтове се продава за "две за лев" :wink: ,но инфлацията на душевността е повсеместна и няма да се учудя,ако вече е дузината за лев :wink: Тия които отдавна излязохме,освен пържолите преследвахме и други цели.По тия земи му окат FREEDOM :wink:
За невъзвращенци ни обявиха пазителите на родните обори :wink: от "улица Оборище...някакво си сборище" :wink: Тия които вчера излязоха,заедно с тебе са от "партията-за няколко долара повече" :wink: докато се напъват да ме убеждават,че и "не всичко е пари",вероятно са дошле тука да се борят "за Купата на съветската армия" :lol: Още казват,че щастието било да умееш да живееш "в мир със себе си" :wink: Гледам на тебе ти е трудно ,байно,ама всичко ти е трудничко в "Канадската ти авантюра" Време е да смениш вагона с по щастлиФ такъв :wink: :lol:
ЪЪЪ??? Чудя се на мнения, в които всички са под общ знаменател и унифицирани??! И то с единствен източник на инфо - нета?!?
Ами слава богу, че това ново поколение не се бори за freedom-a, който ти не си имал, не мислиш ли?! И емиграцията не е гурбетчийство, а планиран и обмислен ход - търсене на възможности, зад които не стоят само долари - щото ако беше така пари се правят в щатите, не тук.
На когото е дадено много, той ще си вземе повече сам.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

silva_na написа:
Sunny boy написа:
Щастието казват било процес :wink: хладилникът с пържолите също е част от процеса :wink: Душевността на "съвременния младеж и девойка",ако съдя по това което чета тука и в Българските интернет сайтове се продава за "две за лев" :wink: ,но инфлацията на душевността е повсеместна и няма да се учудя,ако вече е дузината за лев :wink: Тия които отдавна излязохме,освен пържолите преследвахме и други цели.По тия земи му окат FREEDOM :wink:
За невъзвращенци ни обявиха пазителите на родните обори :wink: от "улица Оборище...някакво си сборище" :wink: Тия които вчера излязоха,заедно с тебе са от "партията-за няколко долара повече" :wink: докато се напъват да ме убеждават,че и "не всичко е пари",вероятно са дошле тука да се борят "за Купата на съветската армия" :lol: Още казват,че щастието било да умееш да живееш "в мир със себе си" :wink: Гледам на тебе ти е трудно ,байно,ама всичко ти е трудничко в "Канадската ти авантюра" Време е да смениш вагона с по щастлиФ такъв :wink: :lol:
ЪЪЪ??? Чудя се на мнения, в които всички са под общ знаменател и унифицирани??! И то с единствен източник на инфо - нета?!?
Ами слава богу, че това ново поколение не се бори за freedom-a, който ти не си имал, не мислиш ли?! И емиграцията не е гурбетчийство, а планиран и обмислен ход - търсене на възможности, зад които не стоят само долари - щото ако беше така пари се правят в щатите, не тук.
Ъъъ,много начи благодарско за "съветите" кво е това "емиграцията" :lol: Познанията ти за парите са зашеметяващи :lol: Започвам да мисля дали не си оная дето ни сФетна,че парите се правили във FEDEXa :wink: щото и той е в щатите :lol:
silva_na
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Окт 10, 2008 9:39 pm

Мнение от silva_na »

Sunny boy написа:
Ъъъ,много начи благодарско за "съветите" кво е това "емиграцията" :lol: Познанията ти за парите са зашеметяващи :lol: Започвам да мисля дали не си оная дето ни сФетна,че парите се правили във FEDEXa :wink: щото и той е в щатите :lol:
Съвет не съм и давала - виж за мнение може. С тоя самодоволен сарказъм се чудя дали наистина ти става поне малко гот?
Ако е така - продължи сам ...
На когото е дадено много, той ще си вземе повече сам.
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

silva_na написа:
Sunny boy написа:
Ъъъ,много начи благодарско за "съветите" кво е това "емиграцията" :lol: Познанията ти за парите са зашеметяващи :lol: Започвам да мисля дали не си оная дето ни сФетна,че парите се правили във FEDEXa :wink: щото и той е в щатите :lol:
Съвет не съм и давала - виж за мнение може. С тоя самодоволен сарказъм се чудя дали наистина ти става поне малко гот?
Ако е така - продължи сам ...
Всъщност "умението" ти да боравиш със словото е още по умопомрачително от това за парите.Сарказъм,ако има такъФ,никога не е "самодоволен" :wink: :beer:
danielle

Мнение от danielle »

Оле Sunny-tyyy, пак си нещо самотен в тази съботна вечер.:wink:
danielle

Мнение от danielle »

Sunny boy написа:чакаща бебе и опитваща се да ги убедиш,че е "тяхно",а не "людско":
Sunny-tyy, абе кво има да ги убеждава булчето? ДНА-тест и готово - тaтенцето е от ясно по-ясно :lol:
daisy_32

Мнение от daisy_32 »

Sunny boy написа:
Marginal39 написа:Ми съветите бе слънчо ...
Ми тя няма нужда от съвети :shock: Гледам,че не е откликнала позитивно на нито един от тях,даже и негативно.Аз мисля,че тя има нужда от събеседници повече, отколкото помощ и съвети :wink:
нещо като "Cry baby,cry" :wink:
Здравей Sanny boy,
Много се колебах дали да ти отговоря, нo все пак се реших. Знаеш ли, не ми е нужно твойто съжаление и след като си доста скептично настроен към цялата история около мен, най-добре е да се въздържаш от по-нататъшни коментари и най-вече oт разпалванe нa конфлик м/у съфоруците - прочетох какво става м/у теб и silva_na и това никак не ти подхожда, след като претендираш да си мъж от класа, а не махленски тип. И знаеш ли, аз най-добре мога да преценя дали имам нужда от съвет, от подкрепа или от разтуха. Виждам, че и ти добре си уплътняваш времето стоейки пред компютъра и пишейки във форума, боравeйки добре думите, но това е твоя проблем,a не моя. Аз имам за какво да мисля, да живея и да отдавам любовта си - нещо , което при теб сигурно липсва от много време насам. Незнам кой е по-самотен. Ти или аз?, но във всеки случай не и аз. Това, че в момента изживявам личен проблем не знaчи, че ще си остана самотна млада жена, плачеща за съжаление. Не и след 4 месеца. Ще си имам моето малко слънчице, а ти, ти може би ще си останеш същия форумен заядливец и "добре" пишещ скептик. Пожелавам ти приятен неделен ден, който да споделиш с любимите ти хора, на вместо да седиш отново пред компютъра и да се правиш на "загрижения" и "доброжелателен" господин. Поздрави от мен, Daisy :wave:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

daisy_32 написа:
Sunny boy написа:
Marginal39 написа:Ми съветите бе слънчо ...
Ми тя няма нужда от съвети :shock: Гледам,че не е откликнала позитивно на нито един от тях,даже и негативно.Аз мисля,че тя има нужда от събеседници повече, отколкото помощ и съвети :wink:
нещо като "Cry baby,cry" :wink:
Здравей Sanny boy,
Много се колебах дали да ти отговоря, нo все пак се реших. Знаеш ли, не ми е нужно твойто съжаление и след като си доста скептично настроен към цялата история около мен, най-добре е да се въздържаш от по-нататъшни коментари и най-вече oт разпалванe нa конфлик м/у съфоруците - прочетох какво става м/у теб и silva_na и това никак не ти подхожда, след като претендираш да си мъж от класа, а не махленски тип. И знаеш ли, аз най-добре мога да преценя дали имам нужда от съвет, от подкрепа или от разтуха. Виждам, че и ти добре си уплътняваш времето стоейки пред компютъра и пишейки във форума, боравeйки добре думите, но това е твоя проблем,a не моя. Аз имам за какво да мисля, да живея и да отдавам любовта си - нещо , което при теб сигурно липсва от много време насам. Незнам кой е по-самотен. Ти или аз?, но във всеки случай не и аз. Това, че в момента изживявам личен проблем не знaчи, че ще си остана самотна млада жена, плачеща за съжаление. Не и след 4 месеца. Ще си имам моето малко слънчице, а ти, ти може би ще си останеш същия форумен заядливец и "добре" пишещ скептик. Пожелавам ти приятен неделен ден, който да споделиш с любимите ти хора, на вместо да седиш отново пред компютъра и да се правиш на "загрижения" и "доброжелателен" господин. Поздрави от мен, Daisy :wave:

А бе ти с това сльнчице в Канада сама ,бая ще го яДеШ ама ней се ,как ще си плащаш наемите и разходите ??!!
Ако смяташ да живееш в 15 век без телефон, кабелна и интернет си е твоя работа !!!
УСПЕХ !!!!
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

муха, как не ти заяде клавиатурата да напишеш такава гадост! Незнам мъжка ли си, конска ли си, обаче си супер противен! Това "УСПЕХ!", което си написал/а какво иде да каже - подигравка най-вероятно
:evil:

Да си самотна майка е хиляди пъти за предпочитане, отколкото да се живее с някой за да ти плаща наема, интернет, кабелна и телефон! Това ли е живота ти - мултимедийно виртуално пространство :evil:

И е несравнимо да си самотна майка в България и в Канада - тъй че изборът на дейзи е реален :thumbsup:

А ти ходи да си сереш мухешките лайна някъде другаде - на кабелната телевизия например :lol:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

krimon написа:
И е несравнимо да си самотна майка в България и в Канада - :thumbsup:
:lol:
Ми точно това казвам ,ти с мозька ли си или ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Тези двете ти ли си ги написал/а:
myhata II написа:А бе ти с това сльнчице в Канада сама ,бая ще го яДеШ ама ней се ,как ще си плащаш наемите и разходите ??!!
Ако смяташ да живееш в 15 век без телефон, кабелна и интернет си е твоя работа !!!
УСПЕХ !!!!
Ако не можеш да сравняваш, има огромно противоречие между тях!
myhata II написа:
krimon написа:
И е несравнимо да си самотна майка в България и в Канада - :thumbsup:
:lol:
Ми точно това казвам ,ти с мозька ли си или ?
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Мнение от myhata II »

krimon написа:Тези двете ти ли си ги написал/а:
myhata II написа:А бе ти с това сльнчице в Канада сама ,бая ще го яДеШ ама ней се ,как ще си плащаш наемите и разходите ??!!
Ако смяташ да живееш в 15 век без телефон, кабелна и интернет си е твоя работа !!!
УСПЕХ !!!!
Ако не можеш да сравняваш, има огромно противоречие между тях!
myhata II написа:
krimon написа:
И е несравнимо да си самотна майка в България и в Канада - :thumbsup:
:lol:
Ми точно това казвам ,ти с мозька ли си или ?
Ми като си толкова ербаб да я подкокоросваш да ражда тука и да се мьчи,НЕ СЛУЧАЙНО НАПИСА ,ЧЕ Е НОВ ИМИГРАНТ И МЬЖА И Е ЗАБЕГНАЛ
Вземи да и помогнеш нещо я парички я парт тайм джоб или ако искаш ШАЛТЕР ,а не да ВЛИЗАШ В тази тема тука през 5 мин и да пишеш глупости !
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Изключително тъпо и злобно изказване, поредно ...

Девойката е останала тук вече 5 месеца след като мъжа й се е прибрал в България, значи сигурно си плаща наема или някой й го плаща :lol: Не е казала, че е безработна и има нужда от "шалтер", а по-скоро от съвет - не как да гледа детето си и дали ще има необходимите средства, а дали е необходимо биологичният му баща да разбере за неговото съществуване. Капиш :wink:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Заключено