Неуспешно интервю-или една подигравка насред София

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
DOLPH

Мнение от DOLPH »

Аз лично ако можех да си позволя повече от едно кандидатстване нямаше да се опитвам напусна България.
Stiga be hora 700 $ sa vi polovin mese4na zaplata primerno v canada ili USA 4e i po-malko!!!Mislq 4e si struva 4ovek da se probva .Dosta hora sa minali ot vtoriq pat.Az li4no sasto se probvam za vtori pat i smqtam 4e si zasluzava. :wink:
joshua tree
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:03 pm

Мнение от joshua tree »

Разбира се че си заслужава!
А защо само 700? Толкова ли губи едно семейство при отказ и последващо евентуално одобрение? (при повторно кандидатстване)
:)
На теб защо ти отказаха?
Ако всички които минават интервю даваха подробно описание тук във форума, който по всяка вероятност същите са ползвали многократно, очевидните грешки биха могли да се избегнат от бъдещите кандидати.
Хаха 100 подробни интервюта и резултата ще е кристална стратегиа:).
Тия хиени, между другото биха могли да черпят инфо оттук по същия начин както нас...
ilka
Мнения: 799
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 7:30 am

Мнение от ilka »

a zashto si mislish che ne go pravjat :twisted: :redghost: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
пак сме тук :-)
DOLPH

Мнение от DOLPH »

Na men mi otkazaha zastoto ne mozah da im predstavq trudova knizka 4e sam rabotil po specialnostta.Po-to4no imah no tam pisese 4e sam rabotil kato Prodava4 za da si spestqt razhodi za osigurovki 6efovete!! :twisted: Koi go e griza 4e sam rabotil kato s4etovoditel...Ina4e sam s frenska gimnaziq i se spravih dobre s frenskiq .A togava bqh i na 22 toku sto bqh zavarsil i trudoviq staz savpadase s vremeto na u4ene i vapreki tova La Rue mi kaza 4e ste si pomisli-za sazalenie ne bese polozitelen otgovora....Tova e!
chili
Мнения: 94
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 1:48 am
Местоположение: Canada

Мнение от chili »

Estestveno, che slediat foruma. Te da ne padat ot Mars. Predi 10-ti kato biaha zabraneni politicheskite vitzove da ne bi da ne se razkazvaha? Tova, che go slediat prechi li ni da si pomagame? V kraina smetka tova sigurno im e chast ot rabotata.
Naistina smiatam, che ako vseki opishe podrobno interviuto si, moje da se postigne mnogo. Naprime sxs staja po specialnostta. Izliza, che ako niamash takxv izobshto ne triabva da se probvash.
Аватар
DrJack
Мнения: 213
Регистриран на: Пет Фев 20, 2004 7:01 pm
Местоположение: MTL downtown
Обратна връзка:

Мнение от DrJack »

chili написа:Estestveno, che slediat foruma. Te da ne padat ot Mars.
4etat kakvo pishem tyk?????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :P
I am whoever I say I am, If I wasn't then why would I say I am....
Аватар
DukeNukem
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Ное 22, 2003 12:55 pm

Мнение от DukeNukem »

chili написа:Estestveno, che slediat foruma. Te da ne padat ot Mars.
Nyakoi hora mai gledat mnogo filmi. Shte tragne nyakoi da se zanimava s nyakav si forum, te gi marzi po gaza da se pocheshat ta nyakoi shte pochne da sledi koi vliza, kakvi danni dava i tn.
Abe yad me e che horata hvarlyat ne malko pari za BG, da ne govorim za nervite i pritesneniyata po cyalata procedura.
joshua tree
Мнения: 16
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:03 pm

Мнение от joshua tree »

Ясно е че ги мързи, но те си имат служители, които са предоволни на тва дето им се плаща, знаят Български и правят каквото им се каже. Ако им пикаят в устите се усмихват:) --та да се види, че още са им бели зъбите.
От друга страна Канада и най вече Квебек губят много заради големия процент паплач дето минава през "ситото" и затова всяко усилие се преизчислява в спестени$$$ (или затрити).

Единственото което е недостатък за някой добре изпечен мошенник, крадец или друг вариант на нежелан пациент е неговия интелект. Всички останали критерии - документи, пари и т. н. той ще си ги набави и ще е даже по-напред от останалите. Та мисълта ми е че интервюто е най-важно. Ако там не го спрат край... А може би в същото време отгоре ги натискат да пускат опр. количества народ. С други думи имат огромна власт и не по-малка отговорност. - И това че отношението им към нас е едно или друго със сигурност зависи от резултатите от минали сесии.
Интервюиращия служител е не по-глупав от един опитен следовател. Освен това ако одобри некачествена стока му се пише лошо - незнам колко лошо. Ако колегата му от миналия мандат е бил такован изодзадзе поради меката му политика спрямо кандидатите...??::)) :wink: :wink:
И не ми казвайте че нито един от вас не гледа по-същия начин на циганите (като цяло), както тъпите канадци гледат на 90% от населението по света вкл. и на нас!!! Ами -"Жълта измет", "тогава да си вземат някой от Бахрейн или Шриланка".. Няма никаква разлика в основанието им.

Просто това че някой напуска родината си по икономически причини е слабост и в резултат на това играта се започва с много кофти карти в ръката.
Аватар
maria.com
Мнения: 123
Регистриран на: Пет Юли 15, 2005 8:18 am
Местоположение: Toronto / ON

Мнение от maria.com »

RADOSTIN69 написа:ЧЕСТИТО МАРИЯ
кажи какво точно искаш да кажеш,защото наистина се ръководиш от настроение сега:) помисли,ако ти се беше случило обратното?
blagodaria i prav si slu4valo mi se e....ne bih kazala,4e sam ot horata deto ne6tata v jivota im se slu4vat lesno...obiknovenno pri mene prorabotvat trudno....dokolkoto pro4eth vie ste se organizirali niakolko semeistva i rabotite po vaprosa....tova vse pak e niakakvo na4alo...stiskam paltsi i vi jelaia da se preborite s tozi problem...hora razni...razni prepiatstvia....

USPEH!

Veseli praznitsi!
* * *
“Ако искаш да прегърнеш света, купи си глобус.”...
Аватар
RADOSTIN69
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 7:54 pm
Местоположение: sliven-BG
Обратна връзка:

Мнение от RADOSTIN69 »

maria.com написа: blagodaria i prav si slu4valo mi se e....!
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ И НА ТЕБ :P :beer:
- Момчета, имаме ли повод да пием?
- Повод има! Пиене няма!
Заключено