Какво се случва в България?

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
Kan_Tangra
Мнения: 5866
Регистриран на: Пет Апр 02, 2004 2:40 am
Местоположение: България

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Kan_Tangra »

silvestur написа:Не съм сигурна дали новопоканаТчените българи подивяват от блъсканите с хормони пражоли на сейл, ама Батето беше много готин докато беше тук. Без капка ирония го пиша. Готино чувство за хумор, трезв поглед върху нещата...Сега от толкоз щастие в България явно е попрегрял и, с извинение, плиснал легена...Сори, Павел М, че в трето лице...
Че какво му е на чувството за хумор, на Батето!?
Мисля е все още много готино!
Само дето, като е на нечий гръб има намусени.

Май от толкова щастие нещо канадското чувство за хумор изостава.
От прегряване ли, що ли?
pumpy написа:
В момента на стола имам пациент по джапанки - ако щеш....
Температурата навън е минус 12 и вали сняг


ми той на две линии местния нейтив и по шнорхел може да ти седне на стола
Powered by bateto
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Какво се случва в България?

Мнение от myhata II »

съпругата се обади май, да защити дипломата на съпруга зъболекар
;)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

myhata II написа:съпругата се обади май, да защити дипломата на съпруга зъболекар
;)
:rofl: :rofl: :rofl:
Деня, в който накараш жена ми да отвори бгканада ти давам каквото поискаш....
Аватар
7George
Мнения: 9672
Регистриран на: Съб Яну 21, 2006 12:42 pm
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от 7George »

joro написа: “Работи в чужбина, живей в България“- това е истината.
Това е пълен абсурд. Докато работиш не живееш ли? Постоянно гастарбайтер? В неприемащата ви за постоянни жители Европа...

По-евтини са портокалите и маслините, щото стандарта ви е все още по-нисък от гръцкия, загряваш ли сега?
Embrace your climate change!
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Странджата »

joro написа:Да се върнеш в България е все едно отново да емигрираш- попадаш в напълно нова и непозната обстановка. Особено ако си емигрирал преди повече от 10 години. Един мой познат, отишъл в Америка през 1995 г. наскоро се върна и отвори магазин в Банско. Та тоя същия ме попита в коя групировка да си застрахова магазина, да не му го запалят мутрите. Обяснявам му, че такива неща вече не стават и лепенки на магазините никой вече не слага. Откъде да знае човека, че ВИС 2 и СИК вече ги няма. Така и тия, дето живеят в Канада си мислят, че и сега управляват мутрите, които ходят с бухалки и бият когото срещнат на улицата. И, че няма нормални бизнесмени, а само рекетьори. И управляващите от ГЕРБ са мутри, които крадат, убиват, абе България в 1995 г.
Да бе,старите мутри си пият бирата с Дони и Момчил,а мутресите са членове на Белото братство!
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

joro написа:Да се върнеш в България е все едно отново да емигрираш- попадаш в напълно нова и непозната обстановка. Особено ако си емигрирал преди повече от 10 години. Един мой познат, отишъл в Америка през 1995 г. наскоро се върна и отвори магазин в Банско. Та тоя същия ме попита в коя групировка да си застрахова магазина, да не му го запалят мутрите. Обяснявам му, че такива неща вече не стават и лепенки на магазините никой вече не слага. Откъде да знае човека, че ВИС 2 и СИК вече ги няма. Така и тия, дето живеят в Канада си мислят, че и сега управляват мутрите, които ходят с бухалки и бият когото срещнат на улицата. И, че няма нормални бизнесмени, а само рекетьори. И управляващите от ГЕРБ са мутри, които крадат, убиват, абе България в 1995 г.
Пфф!
Това, че не слагат лепенки не значи, че не стават.

http://offnews.bg/news/Razsledvane_68/1 ... 27865.html"

Сега вече мафиотите са начело на държавата и администрацията и си въртят престъпния бизнес от там

http://btvnovinite.bg/article/bulgaria/ ... pcija.html"
http://www.mediapool.bg/zadarzhanite-s- ... 47368.html"

Да не говорим какво става по пътищата.

Лани пътувах за София и около Витиня в участък където пътя беше в ремонт, ограничен в една лента в посока и ограничение на 50 км/ч една мутра с черно БМВ издивя зад мен, че карам с 55 и не го пускам да мине, След като успя да ме изпревари се опита да ме изтика от пътя. В Канада или в САЩ бих набрал 911 и куките щяха да го приберат до 10 мин. Пробвай в България. :puke:
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

joro написа:
pumpy написа: Чакай бе, батката разправя, че зъболекарите в България ги диплели милионите, а то се оказва, че тези милиони "по-евтини отколкото в Гърция и Македония " Нещо не разбирам :rofl: :rofl: :rofl:
Да зарязвам ли практиката в БК и да се прибирам или не ? Разберете се нещо каква точно линия да поддържате ?
В България и гръцките маслини и портокали са по-евтини, отколкото в Гърция. И аз не го разбирам. “Работи в чужбина, живей в България“- това е истината.
Нещо не си разбрал.

Работата не е в цената на портокалите и маслините.

Добро място за живеене е мястото, където е добре да отгледаш деца.

И определено Канада е едно от най-добрите места в света, а България най-лошото в ЕС.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
joro
Мнения: 6478
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Лани пътувах за София и около Витиня в участък където пътя беше в ремонт, ограничен в една лента в посока и ограничение на 50 км/ч една мутра с черно БМВ издивя зад мен, че карам с 55 и не го пускам да мине, След като успя да ме изпревари се опита да ме изтика от пътя. В Канада или в САЩ бих набрал 911 и куките щяха да го приберат до 10 мин. Пробвай в България. :puke:
А аз ходих в Шотландия и видях Лох-Неското чудовище :D :D :D На Витиня по време на ремонтите стана такова задръстване, че колите вървяха с 5км, не с 50 км в час.
Как става така, че всички, дето се връщат в България все нещо им се случва- чантите им крадяли в Била, БМВ-та ги гонели, а ние в България за такива неща не сме чували. И как нашите крадливи мафиоти като ни взимат 10% данък докарват бюджета до излишъци и намаляват външния дълг, а в другите държави с 20% до 40% данъци не могат да си вържат финансите?
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Какво се случва в България?

Мнение от MrGeek »

joro написа:И как нашите крадливи мафиоти като ни взимат 10% данък докарват бюджета до излишъци и намаляват външния дълг, а в другите държави с 20% до 40% данъци не могат да си вържат финансите?
Жоро, елементарна математика, която дори заслепен гербаджия би трябвало да може да я схване - мизерен бюджет (мизерни пенсии, мизерни разходи за всичко), ерго може да се (пре)изпълнява с ниски данъци. Колко е средната пенсия в България, знаеш ли? Бюджетният излишък в тази ситуация е признак на идиотско управление. Да се хвалиш, че трупаш милиарди излишък, при положение, че има толкова проблеми за решаване и толкова мизерстващи слоеве в обществото е признак на вопиющо лицемерие.
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
Ivan1007
Мнения: 12490
Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 2:01 am
Местоположение: Calgary

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ivan1007 »

joro написа:
Ivan1007 написа: Лани пътувах за София и около Витиня в участък където пътя беше в ремонт, ограничен в една лента в посока и ограничение на 50 км/ч една мутра с черно БМВ издивя зад мен, че карам с 55 и не го пускам да мине, След като успя да ме изпревари се опита да ме изтика от пътя. В Канада или в САЩ бих набрал 911 и куките щяха да го приберат до 10 мин. Пробвай в България. :puke:
А аз ходих в Шотландия и видях Лох-Неското чудовище :D :D :D На Витиня по време на ремонтите стана такова задръстване, че колите вървяха с 5км, не с 50 км в час.
Как става така, че всички, дето се връщат в България все нещо им се случва- чантите им крадяли в Била, БМВ-та ги гонели, а ние в България за такива неща не сме чували. И как нашите крадливи мафиоти като ни взимат 10% данък докарват бюджета до излишъци и намаляват външния дълг, а в другите държави с 20% до 40% данъци не могат да си вържат финансите?
Не ме е гонило, защото дори и да исках със Сузуки Кросовър не бих му избягал.

Дори си нямаш и представа каква лудница са българските пътища и шофьори - виж в това отношение сте по-добре от Албания, но от никой друг в Европа. :D

За съжаление по загинали на пътя сте на първо място в Европа, а аз и досега не разбирам как оцелявате изобщо там.

Бюджета го връзвате, за сметка на мизерията.
Тясната съветизация в широкия смисъл на думата води до широка идиотизация в тесния смисъл на думата.

Be careful when you follow the Masses! Sometimes M is silent.
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: Какво се случва в България?

Мнение от Ttorontoo »

joro написа:Да се върнеш в България е все едно отново да емигрираш- попадаш в напълно нова и непозната обстановка. Особено ако си емигрирал преди повече от 10 години. Един мой познат, отишъл в Америка през 1995 г. наскоро се върна и отвори магазин в Банско. Та тоя същия ме попита в коя групировка да си застрахова магазина, да не му го запалят мутрите. Обяснявам му, че такива неща вече не стават и лепенки на магазините никой вече не слага. Откъде да знае човека, че ВИС 2 и СИК вече ги няма. Така и тия, дето живеят в Канада си мислят, че и сега управляват мутрите, които ходят с бухалки и бият когото срещнат на улицата. И, че няма нормални бизнесмени, а само рекетьори. И управляващите от ГЕРБ са мутри, които крадат, убиват, абе България в 1995 г.
Хаха, сега слагат лепенки по колите. :D
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

joro написа:
Ivan1007 написа: Лани пътувах за София и около Витиня в участък където пътя беше в ремонт, ограничен в една лента в посока и ограничение на 50 км/ч една мутра с черно БМВ издивя зад мен, че карам с 55 и не го пускам да мине, След като успя да ме изпревари се опита да ме изтика от пътя. В Канада или в САЩ бих набрал 911 и куките щяха да го приберат до 10 мин. Пробвай в България. :puke:
А аз ходих в Шотландия и видях Лох-Неското чудовище :D :D :D На Витиня по време на ремонтите стана такова задръстване, че колите вървяха с 5км, не с 50 км в час.
Как става така, че всички, дето се връщат в България все нещо им се случва- чантите им крадяли в Била, БМВ-та ги гонели, а ние в България за такива неща не сме чували. И как нашите крадливи мафиоти като ни взимат 10% данък докарват бюджета до излишъци и намаляват външния дълг, а в другите държави с 20% до 40% данъци не могат да си вържат финансите?
Ти Жорко къде живееш бе майна ?
Преди време на околовръстното биха едно семейство - няколко са в ареста.
Онзи ден една жена беше бита пред някакъв магазин, че засекла някой си.
Сега не ми казвайте какво се случва в Канада и как в САЩ си бият негрите - това го ЗНАМ

Ето ти от днес: нима това трябва да е НОВИНА ???
Защо нормалното поведение се превръща в новина ? Защо в 4-5 дни в годината, по време на поредната "акция" нещата са нормални, а през останалото време всеки си прави каквото си иска ?
joro
Мнения: 6478
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

pumpy написа: Онзи ден една жена беше бита пред някакъв магазин, че засекла някой си.
Сега не ми казвайте какво се случва в Канада и как в САЩ си бият негрите - това го ЗНАМ
А вчера в N-ската детска градина Иванчо ритнал Петърчо, щото го нарекъл “глупак“. Представете си каква трагедия? Атентатите в другите държави с по 20 убити и застреляните 15 ученици от двама психопати в Америка просто бледнеят :D :D :D
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
joro
Мнения: 6478
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 11:04 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Какво се случва в България?

Мнение от joro »

Ivan1007 написа: Бюджета го връзвате, за сметка на мизерията.
Ами намалете си и вие плюскането и ще си вържете бюджета. Иначе децата ви ще плащат като 700 euros Generation.
http://www.policy-network.net/pno_detai ... 0+euros%3f"
"Което не става с кубатура, става с обороти"- девиз на японската фирма Кавазаки
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: Какво се случва в България?

Мнение от pumpy »

joro написа:
pumpy написа: Онзи ден една жена беше бита пред някакъв магазин, че засекла някой си.
Сега не ми казвайте какво се случва в Канада и как в САЩ си бият негрите - това го ЗНАМ
А вчера в N-ската детска градина Иванчо ритнал Петърчо, щото го нарекъл “глупак“. Представете си каква трагедия? Атентатите в другите държави с по 20 убити и застреляните 15 ученици от двама психопати в Америка просто бледнеят :D :D :D
Само дето моя стандарт на живот не се определя от това, какво се случва на луната, а около мен и моята среда. И колкото и да е интересно за 28 години в България и 12 години в Северна Америка, аз има по-неприятни изживявания в Бг. И ако трбява да съм честен, трябва да изключим първите 24 години в Бг, защото тогава бях ученик и под "крилата" на родителите ми. Тоест трябва да сравянвам 4 години в България към 12 години в Северна Америка. Е може да съм платил четвърт милион за образование тук, за разлика от беплатното ми такова в Бг, но 4 години след дипломирането и на двете места съм "лоанфрий". Така, че това не е фактор. Все още околната среда и качеството на живот е по-голям фактор за избора ми за място за живеене....
Публикувай отговор