Balgarkite ne mi haresvat

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Canuck
Непукист
Мнения: 1836
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:36 pm
Местоположение: Мадрид

Мнение от Canuck »

Bate, taka lesno nyama da se ottrvesh s nedomlavki! :lol: Pusni, molya te otdelna tema za jivota v V Nunavut s tvoite vpechatleniya i ot eskimoskite i ot vsichko ostanalo. :beer:

Lyucky Man, abe brato, kakav e toya avatar ot tebe be chovek? toya gerb siguren li si, che naistina go iskash za avatar? Ako si se obrkal neshto, shte ti dam nyakoya kartinka s kanadskiya gerb, samo kaji. :lol: Razocharovash me napravo s toya bugarski gerb! Bazikam se, to si e tvoya rabota, no vse pak doydesh li v Ottawa, ako si s toya avatar, gradski edva li shte se naviya da ti pokaja grada.
Per aspera ad astra!
Горд канадски гражданин в Мадрид :)
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

V interes na istinata za Nanavut si beshe shega ,no v Mtl. ima dosta interesni ;eskimoski; ot nay razlichni nacionalnosti,samo deto sam na dieta i se zadvolyavam s prochit na menyuto,stoto kakata e mnogo stroga v tova otnoshenie.
Beverly_Craven
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Ное 04, 2003 2:39 am
Местоположение: Canada

Мнение от Beverly_Craven »

Az si mislia che ima krasivi jeni navsiakude.Vajna e vutreshnata krasota i kogato tia e otsenena, e prekrasno, inache samo vunshnia vid, to e opakovkata......A drugoto e che edna jena se chuvstva krasiva, kogato e obichana......Ot vsichki natsionalnosti ima chudesni jeni, puk to mai nai-vajnoto mai e izluchvaneto, moje i da gresha, zashtoto za vseki e razlichno!
No puk i takova zakluchenie"Bulgarkite ne mi haresvat"-dosta kardinalno zvuchi :?

Az mai se otplesnah :lol:

Chudesen forum, az dnes go otkrih!
naydennaydenov
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:16 am

Мнение от naydennaydenov »

Beverly_Craven написа:Az si mislia che ima krasivi jeni navsiakude.Vajna e vutreshnata krasota i kogato tia e otsenena, e prekrasno, inache samo vunshnia vid, to e opakovkata......A drugoto e che edna jena se chuvstva krasiva, kogato e obichana......Ot vsichki natsionalnosti ima chudesni jeni, puk to mai nai-vajnoto mai e izluchvaneto, moje i da gresha, zashtoto za vseki e razlichno!
No puk i takova zakluchenie"Bulgarkite ne mi haresvat"-dosta kardinalno zvuchi :?

Az mai se otplesnah :lol:

Chudesen forum, az dnes go otkrih!
napulno sum suglasen s tvoito mnenie
nai-vajnoto e da bude obichana....
kakto se pee v niakoi pesni :D

You light up another cigarette
And I pour the wine
It's four o'clock in the morning
And it's starting to get light
Now I'm right where I want to be
Losing track of time
filanki6iata

* STIGA MI 4E SA6TESTVUVA6

Мнение от filanki6iata »

`Ne6to te otajdestviava s tozi,koito si otiva ot teb`-ot tuk i nai-goliamoto ti ot4aianie`
`Ne6to te razdelia ot onzi,koito ostava s teb`- :oops: i tova e ob6toto vi robstvo na tragvaneto-ot tuk i nai-drebnite ti radosti`
Sesar Valieho
naydennaydenov
Мнения: 110
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 8:16 am

Re: * STIGA MI 4E SA6TESTVUVA6

Мнение от naydennaydenov »

filanki6iata написа:`Ne6to te otajdestviava s tozi,koito si otiva ot teb`-ot tuk i nai-goliamoto ti ot4aianie`
`Ne6to te razdelia ot onzi,koito ostava s teb`- :oops: i tova e ob6toto vi robstvo na tragvaneto-ot tuk i nai-drebnite ti radosti`
Sesar Valieho
Ti koi si na tazi snimka, che ne sum siguren?
filanki6iata

Мнение от filanki6iata »

naydennaydenov:- Az sam tozi deto snima
Заключено