Контра на реконтрата на пропагандата 2

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

BG MONTREAL,
AMI PRI TEBE SHTE PODAVAM DEKLARATZIATA TOGAVA :lol:
NA MOYA FISH PISHE- 1.FEDERAL DANAK 2. EI 3. NESHTO KATO PPS ILI NESHTO TAKOVA. TAKA CHE SA 3 DANATZITE. VAPROSA E DANAK NOMER 4 KADE E? DALI TOVA NE E PROVINZIALEN DETO NAKRAYA NA GODINATA SHTE MI GO VZEMAT I SHTE TRYABVA DA DOPLASHTAM :cry: BAHTI I KOJODERITE :x
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

BG MONTREAL ,
I NE MI STANA YASNO KAK TAKA DA SI PLANIRAM DANAKA? IDVAT MI PARITE PO SMETKA PRIDRUJENI S FISHA? AZ KAKVO MOGA DA NAPRAVYA PRI TOVA POLOJENIE :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
speedy
Мнения: 4160
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:08 am
Местоположение: Ontario, Canada

Мнение от speedy »

sasho71 написа:BG MONTREAL,
AMI PRI TEBE SHTE PODAVAM DEKLARATZIATA TOGAVA :lol:
NA MOYA FISH PISHE- 1.FEDERAL DANAK 2. EI 3. NESHTO KATO PPS ILI NESHTO TAKOVA. TAKA CHE SA 3 DANATZITE. VAPROSA E DANAK NOMER 4 KADE E? DALI TOVA NE E PROVINZIALEN DETO NAKRAYA NA GODINATA SHTE MI GO VZEMAT I SHTE TRYABVA DA DOPLASHTAM :cry: BAHTI I KOJODERITE :x
Точка 1 не е федерален данък, a income tax, които включва ферерален и провинциален данък. EI е осигуровка employment insurance, a CPP e Canada Pension Plan ( в Quebec е нещо друго), така че 2 и 3 не теоретично не са данъци. Те се удържат докато минеш оределен доход (около 40к)за календарната година и след това започват да ти ги взимат наново от 1 януари следващата година. Обикновено ти удържат толкова данък колкото трябва, така че не трябва да даваш нищо като подаваш данъчна декларация.
За оплаквания: Armenian Holy Trinity Church - (416) 431-3001
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

blagodarya Speedy!
edin chovek da mi obyasni normalno, bez da se zaiajda i podigrava.
za tebe se otnasyaaaaa DaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiK. az vse oshte chakam kak da si napravya danaka 15 %, shte si i platya ako tryabva :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Dimitar Kolev

Мнение от Dimitar Kolev »

като новодошъл,не ви искам 50 000,дайте ми на мене парт тайм,може и за 10 000,само да оцелея,ех!няма ли оферти?хич?
A nikoi ne kazva na novodoslite 4e tuk si e darvo i 4e ne triavba da si prodavat imotite v BG zastoto nikoga ne ste mogat da si gi kupiat obratno s tezi kanadski dohodi.
Badesteto e v BG kolkoto i da ne se haresva na pove4eto "Kанадци"
аз мойте не ги продадох,нещо ако се проваля тук,връщам се и съм крупен земевладелец-аз и царя-двамата!то други хора няма да са останали,само завръщащите се от Канада ще са там,е,нали съм добър ще ги подслоня някъде!
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Za mesteneto ot Canada

Мнение от hullboy »

Zdraveite

Iskam da dopalnja che na Todor Kolev, zenata i sina sa ostanali v Ottawa, Canada, kogato toi si e tragnal.

Nego go razbiram, toi prosto ne moze da se prodava tuk, pesni za dalaveri, mercedesi, ne varvjat tuk.
Kato dobavime i slab ezik, ne vizdam mnogo badeste. A i nai vaznoto toi e dosal kato diplomat i e sram za darzavata kojato go e pratila toi da ostane kato refugee, sled kato diplomatite ostavat ne ja hvalete mnogo tazi darzava.

Kolko canadski diplomati poznavate koito sa ostanali, v stranite kadeto sa bili diplomati sled kato im e svarsil mandata , i sa ostanali kato refugee. Az ne znam takiva.

Tuk ima muzikanti zavarsili konservatoria v BG, i posle tuk muzika v Ottawa U., no javno ne sa tolkova dobri i se nalozi da se prekvalifitsirat v drugi profesii. v sastoto vreme ako si dobar, ima hljab v muzikata. ( ima dosta izvestni bandi ot Canada )

Moja savet e ne kritikuvaite horata za tjahnite resenja, vseki si izbira badesteto, az nisto loso ot Canada ne sam vidjal, naprotiv samo hubavi nesta i ste ja zastitavam pred vseki kojto ja napada neargumentirano.

Kakto i da e az bjah pisal vednaz che kapitala i investitora dom njmat, samia az sam gotov da investiram i da se premestja tam kadeto mi predlagat po dobri uslovia za biznes.

I ako njakoi ot nasite saforumnitsi mu se iska da se mesti kadeto i da e bilo ne e nuzno da go uprekvame za negovoto resenie.

A na tezi koito se mestjat pozelavam uspeh i ne e nuzno da objasnjvat kade i zasto. Az lichno taka bih postapil, moze pak da imate genialna ideja za tam kadeto otivate i ne iskate da vi ja otkradnat nali. :)

Uspeh na vsichki

Robert
Botzo

Re: Vrastane v BG

Мнение от Botzo »

Sonny написа:Ia da si kajem istinata za vrastaneto v BG 4e 80% ot horata niamat ili kuraj ili $ da se varnat zastoto sa si prodali vsi4ko ili gi e strah da se varnat zastoto kakvo ste si kajat priatelite v BG iaaa tezi idioti se vrastat.Taka 4e evala na vsi4ki smeli hora 4e se vrastat
Това са пълни глупости. Повече опира до това какъв човек си. А пък обопщението за 80% да не кажа каква супер измислица е. Каде ги намирате тия проценти незнам. Значе 80% от българите по света мизерстват и си траят щото ги е срам така ли? Ми тогава тия 80% са най-големите глупаци в света ........ и аз не се числя към тях.
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

sasho71 написа:BG MONTREAL ,
I NE MI STANA YASNO KAK TAKA DA SI PLANIRAM DANAKA? IDVAT MI PARITE PO SMETKA PRIDRUJENI S FISHA? AZ KAKVO MOGA DA NAPRAVYA PRI TOVA POLOJENIE :lol:
дал съм ти съвет в другия мсг.
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено