Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

За всичко, което се случва и ни интересува за Родината
Публикувай отговор
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от valioiko »

myhata II написа:Колкото и да ти е мъчно Бистра,България е зависила и ще зависи от Русия
Не може след 45 години изведнъж да се спре,порови се малко и виж кой ни извозва отпадъчното ядрено гориво и кой ни дава същото такова най изгодно..
Да ,България е малка страна и няма природни богатства, и се крепи точно на ядрената енергетика 8)
Май не Бистра трябва да се рови, ами ти. Те руснаците за без пари ни го извозват, така ли мислиш....? И на всчкото отгоре, не се знае дали ще ни го върнат преработеното. А ти след преработката знаеш ли какво се получава??? Пак се изявяваш с недочетени приказки от тип "чалгата ми е в кръвта".

Я виж това: http://e-vestnik.bg/12193

Какво излиза сега? Не даваме на руснаците радиоактивен материал даром, ами даже им плащаме да си го вземат. Аз предпочитам да си даваме плутония на някоя западноевропейска страна или Америка, отколкото на бандата пияни нехранимайковци наизток.
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от myhata II »

Валентине,много си заблуден братчед,в напъните ти за запада и хамерика направо си ослепял и оглушал
Ето сега хамериканците имат шанс да построят 2ри самовар ,ти на какво мнение си ,ако са те ? 8)
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от valioiko »

Къде го чете това, че американците ще строят самовар???

Напъните ми не са за американците и запада, а против руснаците. Ти чий държиш там в лошата западна държава като толкова роптаеш против тях? Що не идеш в Русия (са сила)? Не ти стиска, или си държанка в Канада..., или може би и двете..?

Не че очаквам да дадеш отговор на някой от въпросите... :rofl: Отговорите всички ги знаем...
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от Странджата »

myhata II написа:Валентине,много си заблуден братчед,в напъните ти за запада и хамерика направо си ослепял и оглушал
Ето сега хамериканците имат шанс да построят 2ри самовар ,ти на какво мнение си ,ако са те ? 8)
Ako строят хамериканците,то няма да е самовар ,Мухаша! :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от myhata II »

Ако не беше АЕЦ "Козлудуй",щеше да е "Фукушима" или там каквото си щете
Няма да забравя колко ни завиждаха турците и ги беше страх от руснаците,та дори и сега в момента купуват ток от нас ,ама а де,забравяте ги тея неща нещо,що ли ?
А Валентин да седне малко да почете последните изявления на хамериканския посланник в България и ще спре да се излага,а бе там в Англия вестници няма ли ? :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от valioiko »

Износът ни на ток към Турция е толкова пренебрежително малко, че дори не се заслужава да се споменава, но ти това няма как да го знаеш от жълтата преса, която четеш, myhata II.

Да, тук има вестници, но аз не ги чета, предпочитам да отделям времето си да чета учебници, нещо, което е крайно непонятно за теб и подобните ти... :rofl:
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от myhata II »

Е щом така ще ми отговаряш Валентин ,нема смисъл да водим диалог,научи се да уважаваш опонента си първо,а че четеш учебника,мога да ти кажа едно голямо браво,ама дали влиза нещо в главата ти си знаеш,аз мисля че в България имаше достатъчно време да четеш,наместо да ми се дъндуркаш с изгнилото БМВ с газовата уредба и да ми се праиш на началник от комунистическия завод където работише,май си забравил вече а ?
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
valioiko
Модератор
Мнения: 1947
Регистриран на: Пон Юни 23, 2008 5:48 am
Местоположение: London, UK
Обратна връзка:

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от valioiko »

Айде пак почна да подскачаш като ощипана мома, а хем ти започна:

"Валентине,много си заблуден братчед,в напъните ти за запада и хамерика направо си ослепял и оглушал" - това са твои думи. Ти като започнеш да уважаваш себе си, тогава и другите ще започнат да те уважават :rofl:
"До 9. ІХ. 1944 г., тази паметна дата, българският народ се намираше на ръба на една бездънна пропаст! След девети той направи съдбоносната крачка напред!" - Тодор Живков
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от MrGeek »

Плащаме реактора за Белене на Русия, ще опитаме да го сложим в Козлодуй, обяви премиерът

Когато ти обаждам някои неща, мухЪ, да слушаш. И така, големият червен г*з на Рапона лъсна в целия си блясък. :D
Теллъс -единственния доставчик на нет в Канада.
Казармата дава много и взима много,същото като имиграцията
богатите хора използват КЕШ или Дебит ,кредитните карти са за цървули

__ Powered by мухЪтЪ.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Колкото до науката, ми вярвам и даже прекалено и вярвам, но не вярвам толкова на хората.
__ Powered by Kpetrov
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от myhata II »

MrGeek написа:Плащаме реактора за Белене на Русия, ще опитаме да го сложим в Козлодуй, обяви премиерът

Когато ти обаждам някои неща, мухЪ, да слушаш. И така, големият червен г*з на Рапона лъсна в целия си блясък. :D
Припомняме, че тази сутрин пред БНР премиерът Бойко Борисов обяви, че ще предложи на президента Росен Плевнелиев да бъде насрочен референдум за добива на шистов газ и строителството на АЕЦ „Белене".

"До този момент в проекта АЕЦ "Белене" са похарчени 1 380 000 000 живи български левчета. След като сме дали толкова пари, възложих на Симеон Дянков и Трайчо Трайков да отидат в Москва, да кажат, че ще си го платим целия, ще го вземем и ще се мъчим да си го правим в Козлодуй. И без това пети и шести реактор са руски. Това ще бъде седмият. Това решение за подобен проект обаче може да се вземе само след обществен дебат", обясни министър-председателят пред националната телевизия.
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
budtel
Мнения: 534
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2011 8:00 pm

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от budtel »

Русия вече изтегля своя персонал от строителната площадка на АЕЦ ”Белене”

http://dnes.dir.bg/news/rusia-aetz-bele ... 72390?nt=9"

И едно мнение след статията:

Краен ( нерегистриран )
19.03.2012 09:57 Всичко е ясно. Има големи американски интереси в тоя сектор. То не беше Клинтън, то не беше Уоруик да ни убеждават колко лошо е да сме с руснаците а не с тях. И понеже явно проекта не е чак толкова в ущърб за България щом дразни американците и някои министри го виждат и ги уволняват по простата причина, че ББ е американска подлога. В това се убедихме вече. Още повече след като цигани безчинстват по нашите територии а тоя Уоруик навсякъде разправя как те са бъдещето на България какво повече да искаме от това ...

Ясно ли е вече кой командва България и защо е на това дередже?
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от roumensp »

budtel написа:Русия вече изтегля своя персонал от строителната площадка на АЕЦ ”Белене”

http://dnes.dir.bg/news/rusia-aetz-bele ... 72390?nt=9"
Сигурно си съкрушен, ще плачеш ли ? :rofl:
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от myhata II »

Румба,твоя приятел Гикса се покри нещо,самовар и бла бла излетяха някъде в небето :lol:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от roumensp »

Чак ми стана жал за Рапона, всеки го набеждава за агент на някой си. Kакво ли не го изкараха - с "голям червен г*з", "американска подлога" и т.н. :D
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Да ви е честит АЕЦ "Белене"!

Мнение от myhata II »

Рапона е супер ама за пожарната,който иска да сяда на 2 стола пада на земята 8)
Аз съм 100% сигурен че ще има АЕЦ Белене и че ще е руска,това е политически ход с цел даване на по добра цена от руснаците
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
Публикувай отговор