Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
Мими Гювенделата
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 12:27 am
Местоположение: Монреал

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от Мими Гювенделата »

Какво стана с теб? Ти ще пътуваш ли за насам?
Пътувам бре, пътувам, още 2 дена останаха
And all the best women are married
All the handsome men are gay
You feel deprived
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от loginn »

Мими Гювенделата написа:
Какво стана с теб? Ти ще пътуваш ли за насам?
Пътувам бре, пътувам, още 2 дена останаха
Ами хайде че О!Шипка чака
Аватар
Мими Гювенделата
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 12:27 am
Местоположение: Монреал

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от Мими Гювенделата »

Ако е на 5 след 16h00, може. Кацам в 14h00 и пътьом бих се отбил, ако не сме много уморени, но не обещавам
And all the best women are married
All the handsome men are gay
You feel deprived
Аватар
loginn
Мнения: 430
Регистриран на: Нед Дек 20, 2009 5:46 am

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от loginn »

Мими Гювенделата, писах ти на лични за да не разводняваме темата.
Аватар
Мими Гювенделата
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Дек 11, 2006 12:27 am
Местоположение: Монреал

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от Мими Гювенделата »

оки токи и аз
And all the best women are married
All the handsome men are gay
You feel deprived
optimist
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 14, 2010 12:00 pm

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от optimist »

това с парите му го казах естествено - показах му и реална оферта за работа за 10$/мес - отговора беше "като можеш да вадиш толкова пари и си сигурен че ще си намериш работа- ами намери си и си вземи семейството да поживее 6м в канада и ще изкарате още 6т хем"....аз тогава някъде и започнах да възприемам упражнението като чиста гавра....а по отношение на обратниа вариант не стига че ми е много труден този френски ами и трябва пак да замина да работя с английски и си е обречена кауза аз да вдигам нива че да печеля точки...то за това и жена ми е водеща- учила го е в училище, а и доставя удоволствие, според мен даже и се отдава. то дето вика един мой приятел невъзможни работи за морския офицер няма, ама идеята е да прелетим океана преди пенсия поне....а синът ми става на 5 и исках да си започне редовно 1 клас с вече научени езици - искам жена и то сега с 2 думи :rofl:
optimist
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 14, 2010 12:00 pm

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от optimist »

А по отношение на стажа - 14г - само че като обърнем спрямо това точките за години и разликата във френскиа и сме в изходна позиция - не излиза сметката. Няма начин да не може да се измисли нещо да я докараме за другата сесия, просто не мога да прочета на френски всички специфики на процедурата да знам кой път да хващам. то затова и ви занимавам с моите си неволи де...
thriller
Изгонен от форума
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Фев 28, 2010 4:42 pm

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от thriller »

optimist

Аз не мога да си го представя това.С две висши си жена ти и тя е вишистка с две деца сте и то под 13 години тоест само отам вземаш 8т с 14 год стаж,още 8т???Кое не рабрах?Хора със съвместно съжителство без деца и фалшиви трудови книжки заминаха бе.Я се стегни и бъди водещ кандидат.Френския не е чак толкова труден.
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от troll »

emili_vn написа::rofl: :rofl: :rofl:
:handshake: troll - и тебе ора - немой да се косиш, оти че ти мине :)
:bow: за разсъжденията по картинка - явно ги можеш тия работи. Що не вземеш да си направиш едно българо-кебекско шоу и да равеселяваш нашенците там????
loginn и demococcus благодаря!
Аз не съм кат Линко! Кат ме фалят благодаря!
emili_vn благодаря!
Ми аз се опитвам да развеселявам нашенците!
Отдава ми се само с тез дет са в БГ! Другите, дет са тук, не намират смешни някой неща!Просто не разбирам какво се променя щото те нещата са си същите. Остава хората да се променят.
А на мен твоето предложение ми звучи като бизнес предложение!
В Монреал единственото устойчиво БГ мероприятие е купона по Коледа в БГ църква. Но той не е по Коледа , а и БГ църква тук няма, но пък е с Кебекарско участие. На Монреалската полиция. Има и некакви други спорадични концерти, но те не са интересни. Даже и полицията не ходи.
Единственото истинско БГ-Монреалско шоу е БГКанада, но сега ще видиш колко ще се наредят тука!
Аз и затуй тук гастролирам.
С което какво искам да кажа!
Ако имаш финансиране, прати парите, при Успелия и чакай резултати! :rofl:
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
Аватар
troll
Мнения: 2056
Регистриран на: Вто Яну 30, 2007 10:26 pm
Местоположение: MTL, QC, CA

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от troll »

А ся нещо пак не по темата, но с практическа насоченост и в духа на форума!
Уважаеми optimist!
Доколкото разбирам жена ти се е зафанала по мъжки за работа за да ви доведе тук!Време е, ти да се зафанеш по женски за работа и да ги доведеш тук! Големата разлика ще е , че като ти се кара жена ти тук, ще можеш да казваш:"Мама му стара! И в Канада те доведох и все същото!"
А и туй оптимистите сме сичките в Канада! :D
Емигрант! Терминатор! Губернатор !
optimist
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 14, 2010 12:00 pm

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от optimist »

абе аз 4е ша дойда...това въобще от как съм тръгнал несъм си помислял друго ама що пак по по-трудния начин...thriller, този въпрос го дъфчем с всички познати от миналия четвъртък насам и никой не може да разбере, тя дето викаше една позната която е отдавна там "ти кога щеше да ходиш до радисън да си вземаш сертификатите"...да ама не, нещо стана на тоя 27, мисля само 1 семейство са минали- след като е хапнал наобяд - ние излязохме в 2ч и нямаше пуснати дотогава. чета сега за хаитяните, и за проблема с чехските цигани, и за исканията на евросъюза за падане на визите, и какви ли не други дивотии чета ама...а съм 100% сигурен че успях да го убедя, че несъм добре облечен просяк, и че съм доста мотивиран също...накрая обърнах малко на "дай сега да се разберем по мъжки" - казах му че по принцип в живота ми се налага аз да седя на "неговия стол", знам че винаги има и субективен фактор-ако е читав човека все щте намериш с какви +сове да му компенсираш -ите, че даже като толкова не и стига френския на жената ша подпиша декларация че неща социал- аз ще бачкам и за двамата демек...нямала да може бързо да се оправи - добре викам бе човек, тъй и тъй сертификатите си остават в теб - дай и шанс до другата сесия да се яви за сертификат за езика - ако е толкова смотана и не се оправи наистина- никой нищо не губи. да де ама тя и стаж нямала- къде ми е тръгнала от последните 5г 2 майчинства да кара,амаха...а децата са си факт да са ни живи и здрави, то основно за тях и цялата хамалогия де...а иначе жената откакто е завършила тази пуста екология само по специалността си е работила, има си го стажа ама в схемата с последните 5г не уляа и тва е
optimist
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 14, 2010 12:00 pm

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от optimist »

и така де, викам обаче да се върнем там дето ме стяга чепика..аз лично без да съм канадец ако вчера са ми върнали едни документи дето вече съм ги гледал и то с занижени точки, и след две седмици ми цъфнат наново същите документи да ми кандидатстват - ами първото което ще си помисля е "тоз пък къде е хукнал"- ОСВЕН ако няма нещо което да ми даде основание да ги гледам пак. ей за това НЕЩО някой сеща ли се нещо? ако трябват подробности ще давам - разбира се още по-добре на лични. според мен не върви варианта да се завъртим и аз да съм водещ- опитвам се да мисля се едно че наблюдавам отстрани де- и така ги бяхме докарали 60т, "представителя на властта" по принцип дава м/у 3 и 6т а на нас даже ни намали 4- ясно че следващия който му чете писанията първо ще помисли че за никакъв чеп на ставаме ами с това въртене шикалкавим нещо...подчертавам ОПИТВАМ СЕ ДА МИСЛЯ - щото ако можех да го измисля нямаше да се жалвам тука ами вече да съм долу на плажа...а и реално покрай тази канадска история от 5м не съм бачкал и е крайно време да се изстрелям нанякъде, а на кораба е абсурд да постигна каквото и да е ниво френски- още повече за водещ. а като се върна вече ще вали сняг сигурно и ще са започнали трепетите на следващите в тоя форум и аз още ще съм на никъде. пък с тиа периоди на интервюта през 6м....
Как да я издокарам че да мога от тука нататък при наличния негатив от 7т до 1г да се изстрелям (законно-иначе имам хабер) нататък, ако пък някой измисли как да стане още по-бързо давам едно прасе(може и агне ако е арап(ох аман)) давайте смело акъли, даже и ме бъзикайте, 4е времето фърчи а бездействието ме убива. пак мерси предварително
thriller
Изгонен от форума
Мнения: 129
Регистриран на: Нед Фев 28, 2010 4:42 pm

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от thriller »

optimist

Пич залягай над френския и подавай документите с водеща твоята кандидатура.Гаранция събирате над 63т.Погледни методиката за определяне на точките за езика.Мисля,че там не изчисляваш точно.При нива 7-7 по френски за двамата и английски за водещия събирате само за език 18т.За възраст 19т за деца и фин.независимост 9т за твоя стаж 8т за образованието вземаш 12т жена ти за образование ти дава 3т до тук ако не бъркам получаваш 69т.И сега не мога да разбера къде ти е проблема.Дори и да не защитиш нивата на езика и да ти смъкнат 6 точки пак минаваш.Ми седни и го научи тоз френски бе.То без зор не става :@ :rock:
optimist
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 14, 2010 12:00 pm

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от optimist »

:rofl: :rofl: :rofl: аз ако само можех и да си помисля да я докарам до френски 7/7 защо въобще бих писал жената за водеща да се излагаме пред мосю Казабланка според теб? Голям зор са ми езиците, има го в зара, както некои хора цял живот карат кола стиснали кормилото до кръв и с залепен нос на предното стъкло. Чакам военните да разсекретят как им ги набиват на некои по тъндърнайси езика :sweat: дай схеми да мислим и цифри- и с маймуна ше се разбера, ама езици...
optimist
Мнения: 16
Регистриран на: Сря Апр 14, 2010 12:00 pm

Re: Дали можем да се оплачем от изпитващия?

Мнение от optimist »

иначе на зор носим, за съжаление свикнал съм, ама требе и човек да си знае с кво се фаща, че да може да го докара докрая. тъй мисля де. На времето уж 5г учихме англ в морското и 1 година след това като арестуваха кораба в щатите първите 10 дни гледах като пукъл - ни дъ ни мъ
Че отпосле едвам яваш яваш...мъка, а бехме млади...аз и сега ако прецапам до там ща не ща покрай децата ша са попофренча(както и много други мои познати там де) ама за прецапването иде пак реч (без 7/7- пазя си го мойто 2/3 от мосюто 8) )
Публикувай отговор