Да Ви питам и Вас същото

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Заключено
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми съветите бе слънчо ...
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Marginal39 написа:Ми съветите бе слънчо ...
Ми тя няма нужда от съвети :shock: Гледам,че не е откликнала позитивно на нито един от тях,даже и негативно.Аз мисля,че тя има нужда от събеседници повече, отколкото помощ и съвети :wink:
нещо като "Cry baby,cry" :wink:
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Ми гот, щом така мислиш ...
:beer: :beer: :beer:
danielle

Мнение от danielle »

Sunny-tyyy пак скептичен, както винаги. :? И 100 ник-имена да смениш , все същият ще си останеш.:lol:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

danielle написа:Sunny-tyyy пак скептичен, както винаги. :? И 100 ник-имена да смениш , все същият ще си останеш.:lol:
double-double :lol: Казаха някъде,че си пелтек,ама не чух нищо да си кривоглед :lol:
danielle

Мнение от danielle »

Sunny boy написа:
double-double :lol:
Кво ти дaбъл, направо трипъл...нали имаш тънък изявен афенитет към Тим Хортан-а:lol:

Sunny boy написа: Айде със здраве и кажи ако можеме да ти помогнеме и с нещо друго.
С кво бе, Sunny-tyy...как да смениш памперс ли? или я по-добре и намери некой дедо от вашия 5 милионен "хотел" :lol:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

Ааа,"хотелът" бил този дето ти събирал погледа :lol: Пратих ти адреса на лични ,да минеш да го "инспектираш" :wink: :lol:
danielle

Мнение от danielle »

Sunny boy написа:Пратих ти адреса на лични ,да минеш да го "инспектираш" :wink: :lol:
Ми айде де...още ли ще чакам? къде го адреса? :roll:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

ОК,разбах,Маргаритке той обича ли те ,ти ,че го обичаш стана ясно .
Моето мнение е ,че те обича ,но не иска да прави компромис със себе си.Дошъл е огледъл се е и е преценил ,че няма смисъл за него да се задълбава в лайната в които е попаднал и съм 100% сигурен ,че ти го е казал.Тука пропускам следващите няколко мисли изнесени под формата на изречения от които освен да запълнят пространството няма никаква файда и директно ти забивам въпроса -Ти с него ли искаш да бъдеш или с Канада ,ясно е ,че пича ти го е казал ,че иска да бъде с теб ,а не с Канада и ти не си приела мнението му и те е отсвирил заради избора ти.
Сега ти си на ход да кажеш с кого искаш да бъдеш и моля те не се вслушвай в мнения на изкукали стари имигранти които много уважавам и ценя защото те са психически деформирани макар и с добри намерения коефициента на полезноста им се свежда до най много да ти навредят.
Моето мнение е кажи му за детето,питай го дали причината за раздялата ви е Канада или има друга и ,ако няма стягай си багажа за обратно.
И ако си мислиш ,че в живота си няма да си независима от тъщи ,балдъзи и друг вид паплач жестоко се лъжеш ,но сега е момента да си наредиш пасианса пред говедото за да постигнеш относителната независимост към която се стремиш и да го направиш по отговорен към вас двамата ,естественно ,ако това има значение за него ,ама ние нищо не знаем и не ни интерисува,само се изказваме.
Ама ми се струва ,че си малко вироглава и ,ако не греша използвай го в правилната посока стига да е установен факта ,че се обичате и недей да слушаш сульо и пульо тука дето ти дава акъл,щото аз за не краткия си престой тук ще ти кажа ,че на тия по дълго задържалите се хладилниците им са пълни ,ама душите празни.Чак и аз по някой път се чудя защо. :cry:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

:lol: Ако прочетох вярно 801 който е тука от дълго време :lol: те праща в България където хладилниците са празни,тъщите ,балдъзите и друга паплач ще са повече от "хапи" да те видят отново :lol: чакаща бебе и опитваща се да ги убедиш,че е "тяхно",а не "людско",където душата ти ще бъде пълна/не е ясно с какво,вероятно ламбени шишета/ :wink: :lol: Понеже,пичът ти,те е "отсФирил" веднъж,не се знае дали ще плесне с ръце и ще те прегърне, или ще извади друга сФирка :wink: Ако си обърнала внимание останалата част от името на 801 звучи като "mustard gas"и съветът му ,ако не е отровен ,най малкото мирише :wink: :lol:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Позволих си да дам мнение защото познавам по добре душевноста на съвремениият български младеж или девойка за разлика от изкукалите невъзвръщенци като теб които отдавна са излезли от час и единственните им стойности които запълват безличният им живот са пълният хладилник с пържоли и бистрене на политиката без някой да го интерисува ,демек казано на български да му пука колко са нещастни. :cry:
Аватар
krimon
гугуле
Мнения: 7159
Регистриран на: Вто Юли 29, 2003 9:56 am
Местоположение: GMA

Мнение от krimon »

Бате, да не си учил психология, за да познаваш съвременния психопортрет на младежта :wink:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че вече сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. (KИ, 1881)
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Бате, мойта душа празна ли е бе братчед?
:beer: :beer: :beer:
Sunny boy
Мнения: 1110
Регистриран на: Нед Юли 27, 2008 2:53 pm
Местоположение: White Rock,BC

Мнение от Sunny boy »

CFS 801 написа:Позволих си да дам мнение защото познавам по добре душевноста на съвремениият български младеж или девойка за разлика от изкукалите невъзвръщенци като теб които отдавна са излезли от час и единственните им стойности които запълват безличният им живот са пълният хладилник с пържоли и бистрене на политиката без някой да го интерисува ,демек казано на български да му пука колко са нещастни. :cry:
Щастието казват било процес :wink: хладилникът с пържолите също е част от процеса :wink: Душевността на "съвременния младеж и девойка",ако съдя по това което чета тука и в Българските интернет сайтове се продава за "две за лев" :wink: ,но инфлацията на душевността е повсеместна и няма да се учудя,ако вече е дузината за лев :wink: Тия които отдавна излязохме,освен пържолите преследвахме и други цели.По тия земи му окат FREEDOM :wink:
За невъзвращенци ни обявиха пазителите на родните обори :wink: от "улица Оборище...някакво си сборище" :wink: Тия които вчера излязоха,заедно с тебе са от "партията-за няколко долара повече" :wink: докато се напъват да ме убеждават,че и "не всичко е пари",вероятно са дошле тука да се борят "за Купата на съветската армия" :lol: Още казват,че щастието било да умееш да живееш "в мир със себе си" :wink: Гледам на тебе ти е трудно ,байно,ама всичко ти е трудничко в "Канадската ти авантюра" Време е да смениш вагона с по щастлиФ такъв :wink: :lol:
CFS 801

Мнение от CFS 801 »

Не та познавам лично,ама мнението което съм си извадил е ,че не е ,но сте изкукали много отдавна откато сте се отделили от бъкгарската действителност и мненията ви макар дадени безкористно се четат едва ли не като подигравка.Твоето лично не ,но поради горната причина звучи доста неадвкватно.
За археоложката няма кво да говорим,тя си е кауза пердута и всякакъв коментар си е чисто загубено време. :lol:
Заключено