Ванкувър-разходи

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

hullboy написа:...
- Някой познава ли го ? Няма такъв човек от форума, или поне не е писал такъв.
- Какво работи автора? Не се знае. Никога не е писал по този въпрос.
...
Всезнаещи Хълц, много хора го познават, а пък аз лично с него сме добри приятели. Той започна висококвалифицирана работа още втория месец след пристигането, ама това теб едва ли би те спряло да си изплямпаш глупостите.
А, за едно нещо си много прав. Двамата с батката няма кой изобщо да успее да ви надмине по популярност като форумни шутове. :lol: :rotfl:
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Мнение от JoroF »

как пьк сте се сабрали все висококвалифицирани и всезнаешти люде тука .как няма някои прост да си правим компания .
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Мнение от hullboy »

Той започна висококвалифицирана работа още втория месец след пристигането,
Да де и той като теб с висококвалифицирана работа.
Само не разбрах защо караш счупен Нисан за 1800 $ като си толкова високо квалифициран?:) - това за форумните шутове които по добре да кажат на 1/4 от новите имигранти какво ги чака а не като теб да им обещават вискоквлифицирани професии на 2-та седмица във Ванкувър.:)

Сега сериозно.
Кажи сега това което е написал Хълбой за Ванкувър вярно ли е или не е вярно.:)
Може да коментираш също дали шофьорите в Монтреал са по щастливи от тези които са гасарбайтери във Ванкувър.
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

Хълц, нямам навика да обяснявам на радиоточки колко са далече от действителността, включително и по отношение на автомобилите, които карам. :lol: :rotfl: :rotfl:
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Мнение от hullboy »

Добре де ясно че с висококвалифицираната работа може да си позволиш нисан само за 1800 $ а като получиш супер - екстра квалифицираната работа ще смениш нисана.:)

Кажи сега излъгал ли е нещо Хълбой за Ванкувър?
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Мнение от hullboy »

Който не вярва дали това което казва Хълбой е вярно да чете тук от днешния печат.

http://www.theglobeandmail.com/servlet/ ... ional/home
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

хълбот за човек не стъпвал на запад от село Отава (което по някаква причина на малоумен политик пазещ се от САЩ е столица на Канада - то и Карсон Сити е столица на Невада, ама само май аз и голямата мечка знаем че съществува) е направо изумително как всичко знаеш за Калгари, Едмънтън и Ванкувър. Направо да се чуди човек :shock:
Оппппс, сори ти си имаш пътеводител - батето (явяваш се нещо като ревльото на форума, който единствен ти съперничи по живеене в "другия" свят).

Двамата сте си лика, ама лика прилика ;)

Вземи излез от селото с 105К жители в които прословутите дипломати ги изпращат на заточение и дори ги забравят - справка няколко посланника изкарали повече от допустимото време като такива.
Наслаждавай се на живота и не давай акъли за неща които не само че не знаеш, но си чул за тях от брата на гърнето
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Мнение от hullboy »

Досега Мр Геек не каза какво от това което е написал Хълбой не е вярно.
Ето приканвам БгМОнтреал да каже.

Не е нужно да живея във Ванкувър за да знам че вали повече от колкото на други места в Канада, да знам че имотите са скъпи там, да знам че има повече наркомани и леки жени, да знам че Роберт Пиктон който го съдят в момента че е отвлякъл и убил жени които работели във Ванкувър като жрици на любовта.:)

Хълбой не казва най евтините домати са на този или онзи пазар във Ванкувър и не казва ако искате да стигнете от точка А до Б идете с метрото.
Правиш разлика нали БгМОнтреал.
Последно промяна от hullboy на Пон Юни 25, 2007 6:11 pm, променено общо 1 път.
Аватар
AleksandrAI
Мнения: 857
Регистриран на: Вто Авг 12, 2003 4:47 am

Мнение от AleksandrAI »

bgmontreal написа:Оппппс, сори ти си имаш пътеводител - батето (явяваш се нещо като ревльото на форума, който единствен ти съперничи по живеене в "другия" свят).

Двамата сте си лика, ама лика прилика ;)
Което си е истина - истина си е. Няма да си кривим душата. :lol: :lol:

Код за потвърждение: Избери целия код

Една често срещана грешка, която допускат при конструирането на абсолютно глупакоустойчива апаратура, е подценяването на изобретателността на пълните глупаци.
Аватар
hullboy
Изгонен от форума
Мнения: 3315
Регистриран на: Сря Окт 29, 2003 4:17 pm
Местоположение: Ottawa, Canada

Мнение от hullboy »

С Батето сме толкова различни че неможе да бъде повече, доста пъти съм спорил дори с него тук.

Добре тогава нека всички нови имигранти да вярват на Мр Геек че след 2 седмици ще имат висококжалифицирана работа, че ще имат къща на брега на океана за да гледат от нея китове и че няма да работят като шофьори. :)
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

hullboy написа:Досега Мр Геек не каза какво от това което е написал Хълбой не е вярно...
MrGeek се опита, но не успя. Всеки път, когато MrGeek правеше отчаяни опити да отговори на Хлъцбой, това напористо желание постоянно беше възпирано от неистов смях, придружен с разливане на кафе върху клавиатурата, късане на мрежовия кабел и още една камара такива природни бедствия, които засенчват изцяло прословутия ванкувърски дъжд. Хлъцбой, умолявам те, смили се над бедната ми душа. :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Батето е Н 1.Който не го харесва да Ду...,да пита Чичовото,а Патката е мека китка ,постоянно се обеснява като ученичка. :D
Публикувай отговор