"Преди" и "сега" в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от Ttorontoo »

Ако наистина пушенето на трева го изтъквате като плюс, то по-добре човек да си седи в България. Какво е това "ЗАПАДнало" мислене, настроението, мислите, емоциите и чувствата ти да се влиаят от някаква субстанция...
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10122
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от Pavel M »

Ttorontoo написа:Ако наистина пушенето на трева го изтъквате като плюс, то по-добре човек да си седи в България. Какво е това "ЗАПАДнало" мислене, настроението, мислите, емоциите и чувствата ти да се влиаят от някаква субстанция...

това може да е твое мнение,но и не на канадското официално и на юдейското в сянка правителства
които толерират пушенето на трева и употребата на други упойващи субстанции защото им е по лесно и изгодно,свързано е с по малко разходи да държат в подчинение колкото се може по вече зависими от зависимости хора и дрогата е една от тях
никой не си коли за яхния кокошката която му снася златни яйца ,а я отглежда като и подхвърля зрънца
итс дъ канейдиан полиси.не го пише в конституцията им.
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от roumensp »

Ttorontoo написа:Ако наистина пушенето на трева го изтъквате като плюс, то по-добре човек да си седи в България. Какво е това "ЗАПАДнало" мислене, настроението, мислите, емоциите и чувствата ти да се влиаят от някаква субстанция...
Тия дето пушат и пият също си влияят "настроението, мислите, емоциите и чувствата" от една субстанция. Ако не пречат на останалите - няма лошо, ама в БГ почти половината хора пушат и почти навсякъде си смърди на цигари. Мен като бивш пушач не ме дразни, ама питаш ли ги непушачите ...
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от roumensp »

Pavel M написа: това може да е твое мнение,но и не на канадското официално и на юдейското в сянка правителства
които толерират пушенето на трева и употребата на други упойващи субстанции защото им е по лесно и изгодно,свързано е с по малко разходи да държат в подчинение колкото се може по вече зависими от зависимости хора и дрогата е една от тях
никой не си коли за яхния кокошката която му снася златни яйца ,а я отглежда като и подхвърля зрънца
итс дъ канейдиан полиси.не го пише в конституцията им.
Батка, скоро и на теб ше ти се стЕсни, не само грозданка от стафиди, ами и сланина няма да можеш да ядеш:
Бойко Борисов: Който пуши, пие и яде сланина, да си плаща лечението!
Като не можеш да си пиеш грозданката с мезе от сланина и Боро-Ментол за к'во ти е това синджирче ? Яко кеч на балалатома, както казва мухата ... :rofl:
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от pumpy »

Аз си мисля, че който смята
- " себе си за човек по-стока от останалите",
- " жените да си стоят в кухнята или в добрия случай по кафенетата за да радват очите"
- "фитнеса решава всички проблеми"
и т.н и т.н е точно толоква БОКЛУК, колкото и този, който си мисли, че "пушенето на трева решава всички проблеми"

Защо не оставите хорат да си правят каквото ци искат и да не им давате ъкъл дето не ви го искат. Едно, някой нямат достатъчно за себе си, други просто не "могат да разстерлят всички, които не им харесват"
Най-простия съвет е " ако не харесваш някой да пуши трева около теб, просто не ходи на място, където хората го правят". Много по-практично, отколкото да рзстрелваш когото и да било.....
Pavel M
батката - оригиналът
Мнения: 10122
Регистриран на: Нед Сеп 27, 2015 11:18 am

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от Pavel M »

pumpy написа:Аз си мисля, че който смята
- " себе си за човек по-стока от останалите",
- " жените да си стоят в кухнята или в добрия случай по кафенетата за да радват очите"
- "фитнеса решава всички проблеми"
и т.н и т.н е точно толоква БОКЛУК, колкото и този, който си мисли, че "пушенето на трева решава всички проблеми"

Защо не оставите хорат да си правят каквото ци искат и да не им давате ъкъл дето не ви го искат. Едно, някой нямат достатъчно за себе си, други просто не "могат да разстерлят всички, които не им харесват"
Най-простия съвет е " ако не харесваш някой да пуши трева около теб, просто не ходи на място, където хората го правят". Много по-практично, отколкото да рзстрелваш когото и да било.....

докторе сеа няма как да ти противореча след като мнението ми съвпада напълно с твоето
сеа ,че някои се вземат по на сериозно,включително и ти по някой път го прескачам и пожелавам здраве и дълголетие на всички съфорумци тука

а иначе тоя форум си и е хубаво нещо поне за мен.на мен поне ми помага да се разтоваря от ежедневните грижи дето някои ги наричат стрес
По силен от СПИНА по страшен от РАКА сега за сега си остава ПРОСТАКА
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от Ttorontoo »

Тотално се отказах от Канада...мислех, че хората там са на доста високо ниво. Все пак има някакво сито. А се оказа обратното.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от roumensp »

Как може човек да се откаже от нещо, за което никога не е имал никакъв шанс ?
Аватар
ivandaman
Мнения: 5245
Регистриран на: Съб Яну 30, 2010 9:09 pm
Местоположение: NOT in 'The Mental Institution Formerly Known as Canada', but in a perfect multiCULTural UTOPIA

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от ivandaman »

roumensp написа:Как може човек да се откаже от нещо, за което никога не е имал никакъв шанс ?
LOL..

Все едно някой от нас да се откаже от тройка с Шакира и Джесика Алба :) ..

Предпочитаме си сегашните половинки..
_________________________________________________
Pro-OPEN BORDERS
Proud GLOBALIST & proponent of DIVERSITY - OUR GREATEST STRENGTH
UNCONDITIONAL support for & ZIONISM
Justin Trudeau's BIGGEST FAN
Аватар
the_coach
Мнения: 3429
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 3:03 am
Местоположение: on the road......

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от the_coach »

Ttorontoo написа:Тотално се отказах от Канада...мислех, че хората там са на доста високо ниво. Все пак има някакво сито. А се оказа обратното.
Хахахахахахахахахахаха, стой си в България и цъкай с език колко са зле канадците.
Ttorontoo
Мнения: 220
Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 8:21 am

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от Ttorontoo »

Бате, то всичко живо в тая Канада ще се окажете, че живеете на зелено.
prace
Мнения: 1617
Регистриран на: Чет Юни 02, 2005 2:17 am
Местоположение: София

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от prace »

Ttorontoo написа:Бате, то всичко живо в тая Канада ще се окажете, че живеете на зелено.

как се живее на зелено? Знам, че се живее на червено, щото на тия цени няма как иначе.
И то на нажежено червено, имайки пред вид цени на имоти и доходи от заплати. Харчи се повече, отколкото се печели.
А новите имигранти да се замислят два пъти и да прочетат форума от началото докрай преди да се запътят насам. Да се замислят какво губят махайки е от България и какво ще спечелят като дойдат тук.
Аватар
optics
Модератор
Мнения: 11764
Регистриран на: Пет Юли 23, 2004 6:39 am
Местоположение: Victoria, BC

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от optics »

Почва да се изяснява защо prace стяга куфарите - нажежили са до червено всичките си кредитни опции и е време да отлетят, оставяйки кредиторите с пръст в уста.
;-)

Както неведнъж съм казвал - всичко зависи в какви среди се движиш. Аз не познавам нито един човек, било кореняк, било българин, който да е нажежил на червено. Това че къщата на някой (или колата) не е изплатена, за който ги няма може да изглежда като че ли се изнасилваш от заеми, но всъщност е принципа на киселото грозде. На практика - ако след като си платиш месечната вноска за въпросния заем, можеш да си позволиш живот от които си доволен (и да остава) - тогава къв е проблема?
Аз нямам нищо против да има научно технически прогрес, но той да е рзумен.
Този матреиализъм не може да продължи, защото планетата е с крайни размери и не може да увеличава размера си и повърхността си.

2 юни 2012, budtel
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от miteto »

Ttorontoo написа:Тотално се отказах от Канада...мислех, че хората там са на доста високо ниво. Все пак има някакво сито. А се оказа обратното.
Няма страшно, Канада все някак си ще преживее тази загуба.
Аватар
roumensp
Мнения: 15285
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 7:38 pm
Местоположение: Далеч от наполеонки и дзифт

Re: "Преди" и "сега" в Канада

Мнение от roumensp »

prace написа:
Ttorontoo написа:Бате, то всичко живо в тая Канада ще се окажете, че живеете на зелено.

как се живее на зелено? Знам, че се живее на червено, щото на тия цени няма как иначе.
И то на нажежено червено, имайки пред вид цени на имоти и доходи от заплати. Харчи се повече, отколкото се печели.
А новите имигранти да се замислят два пъти и да прочетат форума от началото докрай преди да се запътят насам. Да се замислят какво губят махайки е от България и какво ще спечелят като дойдат тук.
Той май има впредвид едно друго зелено - дето се пуши. :D

А как се живее на зелено ? Гледаш от горното зелено в бейсмънта, продаваш го за друго зелено на туристи от южната съседка и пей сърце ... :rock:
Публикувай отговор