ПОКУПКА НА КЪЩА КОЙ АГЕНТ ДА ИЗБЕРА?

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
tanyatais
Мнения: 1349
Регистриран на: Пон Ное 28, 2011 5:29 pm

Re: ПОКУПКА НА КЪЩА КОЙ АГЕНТ ДА ИЗБЕРА?

Мнение от tanyatais »

grozdan написа:По мое скромно мнение гледайте агента да е специализиран или поне с над средните познания за търсения район.
..
Да ,бих посъветвала същото.
Ако може не само е реалтор ,а и mortgage broker /associate, който да ви свърши всичко накуп.

Ние гледахме над 30 къщи ,и с него ,и с друг както и всеки уикенд на няколко open houses .
На нас ни отне над 6 месеца ,защото търсехме само в малък определен район на града ,в близост до най-доброто у-ще в провинцията,в което учи детето ни ,с определена квадратура и цена. Там къщите са малко опод милион долара ,но ние намерихме това ,което желаем на цената на която бяхме готови да платим именно поради следенето на пазара и навременното бързо реагиране на агента ни с оферта и коунтър оферта .

Успех с къщата!
"Защо пък не? – В мечтите няма цензура,
мечтите греят с синкава прозрачност.
А по-добре е да подгониш вятъра,
отколкото да седнеш и да плачеш."

Никола Вапцаров
Аватар
Guinness
Мнения: 1643
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 10:54 pm
Местоположение: Edinburgh,Scotland

Re: ПОКУПКА НА КЪЩА КОЙ АГЕНТ ДА ИЗБЕРА?

Мнение от Guinness »

tanyatais написа: Там къщите са малко опод милион долара!
Таня,Таня затова ли избяга от Лондон за да дадеш 1М долара за талашитена къща в забутаната краварска провинция! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: ПОКУПКА НА КЪЩА КОЙ АГЕНТ ДА ИЗБЕРА?

Мнение от newcomer »

tanyatais написа:
grozdan написа:По мое скромно мнение гледайте агента да е специализиран или поне с над средните познания за търсения район.
..
Да ,бих посъветвала същото.
Ако може не само е реалтор ,а и mortgage broker /associate, който да ви свърши всичко накуп.

Ние гледахме над 30 къщи ,и с него ,и с друг както и всеки уикенд на няколко open houses .
На нас ни отне над 6 месеца ,защото търсехме само в малък определен район на града ,в близост до най-доброто у-ще в провинцията,в което учи детето ни ,с определена квадратура и цена. Там къщите са малко опод милион долара ,но ние намерихме това ,което желаем на цената на която бяхме готови да платим именно поради следенето на пазара и навременното бързо реагиране на агента ни с оферта и коунтър оферта .

Успех с къщата!
танче,танче,къде останаха мечтите за малка прогимназия с няколко акра в покрайнините на ванкувър
ама щом имаш мерак да плащаш 1 милион за бунгало в най забутаното канадско село никой не може да те спре
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
IMPERATORA
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Яну 20, 2015 8:22 pm

Re: ПОКУПКА НА КЪЩА КОЙ АГЕНТ ДА ИЗБЕРА?

Мнение от IMPERATORA »

Българки и Българи можете ли да ми дадете конкретни имена на агенти с разбира се коментар за всеки един от агентите това е важно не кой обича България или кой не ?Благодаря!
kaka_dora_Luk4o
Мнения: 343
Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 6:02 am
Местоположение: Plovdiv-Montreal

Re: ПОКУПКА НА КЪЩА КОЙ АГЕНТ ДА ИЗБЕРА?

Мнение от kaka_dora_Luk4o »

IMPERATORA написа:Българки и Българи можете ли да ми дадете конкретни имена на агенти с разбира се коментар за всеки един от агентите това е важно не кой обича България или кой не ?Благодаря!
Императоре, бг агентите в Монреал не са 100ици:
Стефан Цончев (ние купихме мин. година с него в Лавал, доволна съм, ако искаш повече инфо на лични)
Мариана Михова
Емилия Ангелова


Има и други, но в момента тези имена ми изскачат в главата. За двете дами не мога да коментирам, защото не съм работила с тях.
Изображение
Публикувай отговор