8 ãîäèíè â Canada

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
flyfish
Мнения: 348
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 11:36 am

Мнение от flyfish »

Само така ,Батка ...Обясни на AlexAA,че НЕ МОЖЕ ДА Е ЩАСТЛИВ В КАНАДА,камо ли пък в Албърта.... :shock: :shock: :shock:
ПС.Ама, някои хора съвсем откачиха :roll:

Айде наздраве и поздрави от Ванкувър :beer: ...че една хубава пролет се е задала :)
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

bateto написа: аз си спомням как се самогъделичкаше тук на 5тата си година с постиженията си ,после беше прословутата коледна почивка на ривиера маян :D /ний трябваше да цъкаме и да гледаме като телета кво стаа/.сега на 8та си година пак ни напомни за себе си.
бате, глей ся, туй е един разумен срок, за 8 години много неща могат да се направят тука. Всичко е реално и постижимо. Явно и таз професия неговата ще трябва да я сложим към реализуемите в Канада.
А и приветствам човека, че е бил в Мексико, и то на Маян Ривиера, а не на сиромашка "дийлова" почивка в Куба, страната на пурите и Ел Команданте, и лелеяна мечта на току замогналия се емигрант :lol:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
jess
Мнения: 195
Регистриран на: Вто Май 02, 2006 12:15 pm
Местоположение: canada

Мнение от jess »

AlexAA :wave: Най-сетне нещо стойностно,положително и толкова човешко.Успех.
Аватар
Lub0
Мнения: 6899
Регистриран на: Вто Авг 26, 2003 11:42 am
Местоположение: Sunnyvale Trailer Park, Nova Scotia
Обратна връзка:

Мнение от Lub0 »

bateto, стига си завиждал на AlexAA
Lub0 for President!
###############
"Геврек, геврек", викаха децата, без да знаят, че питката е смъртно ранена...
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

Батето ще се спука от завист. :D
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

sasho71 написа: А и приветствам човека, че е бил в Мексико, и то на Маян Ривиера, а не на сиромашка "дийлова" почивка в Куба, страната на пурите и Ел Команданте, и лелеяна мечта на току замогналия се емигрант :lol:
Значи, да взема и аз гордо да се подредя при щастливите и успялите (макар че сега ще ме пратят да си пия хапчетата) - и аз ходих в мексико, и то само на втората година в канада. В куба не съм била
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

iliana написа:
sasho71 написа: А и приветствам човека, че е бил в Мексико, и то на Маян Ривиера, а не на сиромашка "дийлова" почивка в Куба, страната на пурите и Ел Команданте, и лелеяна мечта на току замогналия се емигрант :lol:
Значи, да взема и аз гордо да се подредя при щастливите и успялите (макар че сега ще ме пратят да си пия хапчетата) - и аз ходих в мексико, и то само на втората година в канада. В куба не съм била

е зaтуй та обичам аз теб, отдавна съм те усетил, че си жена-хищник :llove:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
Аватар
iliana
Мнения: 1714
Регистриран на: Нед Юли 27, 2003 5:21 am
Местоположение: Ottawa
Обратна връзка:

Мнение от iliana »

sasho71 написа:
iliana написа:
sasho71 написа: А и приветствам човека, че е бил в Мексико, и то на Маян Ривиера, а не на сиромашка "дийлова" почивка в Куба, страната на пурите и Ел Команданте, и лелеяна мечта на току замогналия се емигрант :lol:
Значи, да взема и аз гордо да се подредя при щастливите и успялите (макар че сега ще ме пратят да си пия хапчетата) - и аз ходих в мексико, и то само на втората година в канада. В куба не съм била

е зaтуй та обичам аз теб, отдавна съм те усетил, че си жена-хищник :llove:
Аз защо си спомням че ти си падаше по китайки?
Защо предпочитат Квебек?
Защото ги е страх от Алберта.
Kоя е Aлберта?
Жената, дето ги пресява на интервюто за Монреал и Торонто
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

abe търпим развитие в момента... :wink:
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
monny
Мнения: 582
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 6:15 am
Местоположение: toronto

Мнение от monny »

sasho71 написа: бате, глей ся, туй е един разумен срок, за 8 години много неща могат да се направят тука. Всичко е реално и постижимо. Явно и таз професия неговата ще трябва да я сложим към реализуемите в Канада.
тука си почти прав
за 8 години може и да се постигне нещо, ако зачертаеш поне 5 от тях
възниква въпросът: а нужно ли е това и то точно в канада?
и отговорът - за геолозите може би, ако си готов заради професионалната си мания да пропилееш живота си и този на семейството ти, защото Алекс доста преувеличава а за някои неща направо лъже. с това не прави никаква услуга на "новобранците", а ги заблуждава
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

monny написа:защото Алекс доста преувеличава а за някои неща направо лъже.
например : ???
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

съжалявам ,ако съм засегнал с изказването си алекс и му се извинявам ,но пак повтарям гледам от собственната си камбанария ,а не завиждам ,защото тия неща които той изреди като успехи за мен не са достатъчен критерий за да се похваля.по скоро за мен са нещо нормално което може да постигне в рамките на тези години всеки който иска и може да гърби ,дори и един мазен тракаджия и точно по тая причина аз не се чувствам възхитен за да му поднеса бурните си рукоплескания или както има една поговорка човек е токова голям колкото са големи мечтите му.и с риск да се преповторя пак да кажа ,канада е рай за малките хорица ,тук всяка банка отпуска мангизи за барака и ламарина ,а разликата от куба до маян е една хилядарка и решаваща е не дълбочината на джоба ,а широчината на душата. :wink:
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

monny написа:
sasho71 написа: бате, глей ся, туй е един разумен срок, за 8 години много неща могат да се направят тука. Всичко е реално и постижимо. Явно и таз професия неговата ще трябва да я сложим към реализуемите в Канада.
тука си почти прав
за 8 години може и да се постигне нещо, ако зачертаеш поне 5 от тях
възниква въпросът: а нужно ли е това и то точно в канада?
и отговорът - за геолозите може би, ако си готов заради професионалната си мания да пропилееш живота си и този на семейството ти, защото Алекс доста преувеличава а за някои неща направо лъже. с това не прави никаква услуга на "новобранците", а ги заблуждава
Ха ха ха ха ха
Ще се спукам от смях. :lol: :lol: :lol:

Алекс е пич и затова е успял, а ти Мони явно лапаш мухите само. :D
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
Smart Dust
Мнения: 926
Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 6:43 pm
Местоположение: Canada

Мнение от Smart Dust »

bateto написа:съжалявам ,ако съм засегнал с изказването си алекс и му се извинявам ,но пак повтарям гледам от собственната си камбанария ,а не завиждам ,защото тия неща които той изреди като успехи за мен не са достатъчен критерий за да се похваля.по скоро за мен са нещо нормално което може да постигне в рамките на тези години всеки който иска и може да гърби ,дори и един мазен тракаджия и точно по тая причина аз не се чувствам възхитен за да му поднеса бурните си рукоплескания или както има една поговорка човек е токова голям колкото са големи мечтите му.и с риск да се преповторя пак да кажа ,канада е рай за малките хорица ,тук всяка банка отпуска мангизи за барака и ламарина ,а разликата от куба до маян е една хилядарка и решаваща е не дълбочината на джоба ,а широчината на душата. :wink:
Бате винаги съм се чудил, какво искаш от живота?
Да лежиш само и всичко само да си става ли? :D
Или просто и ти не знаеш какво. :D
If SearchFor(shliokavica) then ShowMessage('Пиши на кирилица бе!!'#10#13'Няма да си вадя очите с тая шльокавица!!');
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

ми да скъсаш оковите на робството.например когато влезеш у дома си да кажеш -ето това е моята къща ,а не на банката.като влезеш в новата си кола да кажеш-ето това е моята нова кола ,а не на банката колата.като отидеш на работа първта ти работа да не е да си пънчваш картата ,а да кажеш на подопечените си-господа побързайте да си пънчнете картите защото работното време го пиша аз ,а не вие
ето това искам смарт аз от живота ,а не да съм крепостен селянин като вас до пенсия. :lol:
Заключено