Концерт на Кичка Бодурова

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.

Бихте ли отишли на концерт на Кичка Бодурова в Канада?

Да
14
27%
Не
37
73%
 
Общо гласове: 51
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

Hullman написа:локуми, локуми ... глупости, глупости ...
и преди концерта и на вратата.:)
и ще съберете със зор 5 човека!

като сте толкова голяма работа защо не дойдете да я вземете от тук, а ще се разменяте по средата ... абе мани, мани ...
тук го организира сам човек, а там имате повече организатори, отколкото ще имате зрители
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

apple написа:apple написа:
Уважаеми, събългари Кичка идва от кич в музикалната му форма, дори тук в БГ вече не върви! За Бога братя, не купувайте! Иначе скоро Азис ще бъде при вас и сред вас и ние няма да искаме вече Канада, а Аляска примерно защото не искаме Азис и Кичка, нито Бисер Киров /ако вече не е умрял/ не щем и Софи Маринова, Слави Трифонов, Кондьо от пандиза с новия му бибилиотекарски имидж и т.н. и нещем ДС и новите му форми ДАНС и т.н. Ако пошлото и чалгарията са в кръвта ви върнете се в родината! Днес Калина, майката на Симеон-Хасан и дъщерята на Симеон Кобурготски в ефир каза ...Ич АЛАААх.... превод ако е рекъл господ догодина Хасан и ние ще живеем в Мароко!?!?!?!??! No comment!


уф, аман от новопоканатчени.
бегай на концерта на Кристина Агилера да се извисиш духовно


[Кичка е пичка! Евала на майкъ ти ашкоолсун на бъщъ ти, Becks-e как живееш без чалгата бе момче? Ако Кичка е пичка ти си некъде около 65 годишен дедка или геронтофил! Истината е там некъде! :? :wink:

По-добре Агилера от Веселин Маринов или Луна, Анелия и те там всичките нескопосани чалгари или поп-фолк певци и певачки.

батето ще излезе прав.Ябълката е доста позагнила.никак не излезе златна :wink: затова и "тримата братя"станаха я чалгаджии я "финансисти" :D
Аватар
anxeli
Мнения: 3805
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 1:36 pm
Местоположение: TO

Мнение от anxeli »

Абе къде е батето, във всички теми го викат, той се загуби.
Тръгнал е вече за Отава, знае той, тая Кичка като вземе едно бузуки и знаеш ли колко мастика отива, всички българки заприличват на Салма Хайек :beer: :lol: ...
Циганите - на Сатурн !
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

anxeli написа:Абе къде е батето, във всички теми го викат, той се загуби.
Тръгнал е вече за Отава, знае той, тая Кичка като вземе едно бузуки и знаеш ли колко мастика отива, всички българки заприличват на Салма Хайек :beer: :lol: ...

Батето след дебелия сняг го е ударил на философски размишления на ум. :D
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

miteto написа:
becks написа:
apple написа:Уважаеми, събългари Кичка идва от кич в музикалната му форма, дори тук в БГ вече не върви! За Бога братя, не купувайте! Иначе скоро Азис ще бъде при вас и сред вас и ние няма да искаме вече Канада, а Аляска примерно защото не искаме Азис и Кичка, нито Бисер Киров /ако вече не е умрял/ не щем и Софи Маринова, Слави Трифонов, Кондьо от пандиза с новия му бибилиотекарски имидж и т.н. и нещем ДС и новите му форми ДАНС и т.н. Ако пошлото и чалгарията са в кръвта ви върнете се в родината! Днес Калина, майката на Симеон-Хасан и дъщерята на Симеон Кобурготски в ефир каза ...Ич АЛАААх.... превод ако е рекъл господ догодина Хасан и ние ще живеем в Мароко!?!?!?!??! No comment! :idea:
уф, аман от новопоканатчени.
бегай на концерта на Кристина Агилера да се извисиш духовно

Кичка е пичка! 8)
Аре стига бе бекси, ти на колко лета си, аз мислех че си некъде около трийсетака... Аз в БГ не съм слушал Бекир Кадиров, Пичка Балдърова, Кондьо и брат му Доко, че тука ли ша започна да ги слушам тия :shock:
Е да, зз съм на 30, ама съм запазен, бирено шкембе още нямам ;)

В трети клас на едно училищно състезание спечелих дългосвиреща плоча на Кичка Бодурова, така че съм запознат с творчеството й ;)
А чалга прослушах истински като пристигнах в Канада. ;)

наздраве :beer:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

becks написа:В трети клас на едно училищно състезание спечелих дългосвиреща плоча на Кичка Бодурова, така че съм запознат с творчеството й ;)
bre, а какво беше това дългосвиреща плоча? значи е имало и късосвиреща ли ? :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
becks
Мнения: 2014
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:50 am
Местоположение: Toronto

Мнение от becks »

sasho71 написа:
becks написа:В трети клас на едно училищно състезание спечелих дългосвиреща плоча на Кичка Бодурова, така че съм запознат с творчеството й ;)
bre, а какво беше това дългосвиреща плоча? значи е имало и късосвиреща ли ? :)
:D :D ха ха , наистина звучи смешно сега. На дъгосвирещата плоча сега й казваме "албум", а на другата късосвиреща "сингъл"
apple
Мнения: 1460
Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 2:41 pm

Мнение от apple »

Имаше едно време една приказка "Сливи за смет", що ли ми звучи актуално? :nenam: Сушени сливи, стафиди и дребни ядки, пардон муа сладки не са ми коректив, нито фактор, който ще ми промени самооценката.
Предлагам на заинтересованите бирени шкембета и петмез да поканят Милко Калайджиев да им попее приседнал на краченце "...баровец, баровец съм аз....." :haplio: , а те да друснат по един Метро кючек по канадски :beer:

http://pop-folk.mp3-bg.com/Milko%20Kalaidjiev-48.html
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

becks написа:Е да, зз съм на 30, ама съм запазен, бирено шкембе още нямам ;)

В трети клас на едно училищно състезание спечелих дългосвиреща плоча на Кичка Бодурова, така че съм запознат с творчеството й ;)
А чалга прослушах истински като пристигнах в Канада. ;)

наздраве :beer:
хаха, ти си един сбъркан rebel :D Едно време хората са слушали тайно Бийтълс и Дийп Пърпъл като форма на протест срещу комунистическия режим и ти сега слушаш чалга като протест срещу канадския режим :rotfl:
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

apple написа:Имаше едно време една приказка "Сливи за смет", що ли ми звучи актуално? :nenam: Сушени сливи, стафиди и дребни ядки, пардон муа сладки не са ми коректив, нито фактор, който ще ми промени самооценката.
Предлагам на заинтересованите бирени шкембета и петмез да поканят Милко Калайджиев да им попее приседнал на краченце "...баровец, баровец съм аз....." :haplio: , а те да друснат по един Метро кючек по канадски :beer:

http://pop-folk.mp3-bg.com/Milko%20Kalaidjiev-48.html

Xa,xa, "Wish you were here" :lol: :lol: :lol:
Sugarplum

Мнение от Sugarplum »

becks написа:
sasho71 написа:
becks написа:В трети клас на едно училищно състезание спечелих дългосвиреща плоча на Кичка Бодурова, така че съм запознат с творчеството й ;)
bre, а какво беше това дългосвиреща плоча? значи е имало и късосвиреща ли ? :)
:D :D ха ха , наистина звучи смешно сега. На дъгосвирещата плоча сега й казваме "албум", а на другата късосвиреща "сингъл"

Дългосвирещата не е задължително да бъде албум.Single&LP/long play/ :wink:
dartcherniat
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 10:45 pm
Местоположение: Acer

Мнение от dartcherniat »

Айде на ви да видите съвремен репертоар.

http://www.youtube.com/watch?v=_tExjB7g ... re=related

Иначе като човек изглежда симпатична ,ама като си отвори устата е мале мале ...
"О, картофът е злочест зад желязната завеса.
Вадят го с ръка до днес враговете на прогреса.
А в нашия лагер го вадим с багер! " AT
ninka83
Мнения: 920
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 11:22 pm

Мнение от ninka83 »

dartcherniat написа:Айде на ви да видите съвремен репертоар.

http://www.youtube.com/watch?v=_tExjB7g ... re=related

Иначе като човек изглежда симпатична ,ама като си отвори устата е мале мале ...
:shock: :shock: :shock:

кичка има страхотен глас и въобще си е супер :beer:
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Черният , погледни по-бяло , ако можеш гледай клипа на тази песен , аз лично настръхвам като го гледам/слушам.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Аз съм естет и като такъв много би ми паднал рейтинга ,ако посетя концерт от ранага на изпълнител като Кичка.Ако поканите обаче оная девойка дето отваря бирените бутилки не само с поглед и нейните приятелки и колежки още от сега резервирам първия ред в салона.мога да отстъпя половината места единственно на Бекс,щото явно и той е единственният разбирач на истинското изкуство. :D
Публикувай отговор