Довиждане Кебек/Канада

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в провинцията.
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

Мистър Хапче ти не си ли на ски тази вечер. :D
Аватар
MrGeek
Путлер Капут
Мнения: 16508
Регистриран на: Вто Мар 01, 2005 4:20 am
Местоположение: The Red Square

Мнение от MrGeek »

bateto написа:Мистър Хапче ти не си ли на ски тази вечер. :D
Батка, тази вечер съм на запивка. Вече опоскахме няколко кашона с пиене във фирмата. Това е защото нощното ски каране още не е открито. :lol:
bateto
Мнения: 4226
Регистриран на: Пет Мар 02, 2018 3:48 pm

Мнение от bateto »

хм,битов алкохолизъм :cry:
bibco
Мнения: 710
Регистриран на: Пон Яну 26, 2004 5:56 am
Местоположение: L`Ile Perrot, QC, Canada
Обратна връзка:

Мнение от bibco »

Пумпи, цитирам вашите думи:

"Част от плана е канадско гражданство, за да мога да работя един ден в Щатите ако искам.
Част от плана е заем от Канада за да уча, който не се дава на нов имигрант, без досие и с заплата от 9,60 на час или на социал.
Част от плана е едно от децата ми да е родено тук.
Част от плана е да познавам местни, които ми стават гаранти по заема за учене.
Част от плана е да си живея живота под наем в приятен град като Монреал.
Част от плана е да се развивам напред"

От всичко това на мен лично ми става ясно, че Канада за вас е средство, а не цел и живеенеето в приятния Монреал е само пейзаж.
Всичките пожелания да успеете в САЩ от съфорумците ги тълкувам като като човешка добрина, но не и съпричастност , ЗАЩОТО повечето от нас ще си останем тук, в Канада!
ronni
Мнения: 810
Регистриран на: Пон Сеп 20, 2004 11:04 am
Местоположение: back to small apple
Обратна връзка:

Мнение от ronni »

Бибцо недей да завиждаш на хората
:beer:
"Chance favors the prepared mind" /"Le hasard ne favorise que des esprits préparés"
L. Pasteur, 1854
Аватар
bgmontreal
Мнения: 5866
Регистриран на: Пон Фев 02, 2004 5:55 pm
Местоположение: blog.danielkatev.com
Обратна връзка:

Мнение от bgmontreal »

bateto написа:а това ,че Денвър е на високо е най голямата смешка.можеш лесно да се информираш за месторазположението му и надморската му височина.има много източници.виж планините около него са височки и дишането може да е по затруднено,но там се карат ски ,а не се копа. :wink:
batка друг път като си решил да се излагаш за пореден път не ме избирай мен за "жертва". Аз обичам да помагам и обучавам по-"така" другарчетата като теб и женския, ама ми писнахте :twisted:

Монтреал е на 36 метра височина, а Денвър на 1656. Мексико е на 2238 и се води, че е в небето едва ли не.

Всички които играят про спортове на открито (НФЛ и МЛБ) се оплакват от това, ама ти едва ли си го усетил, а може и да говориш за Денвър, ама в Kентъки, на бутилка еФтин алкохол едва ли си разбрал разликата

по 880 ли стигна от точка А до Денвър или по 580 :idea:
http://www.facebook.com/dkatev" onclick="window.open(this.href);return false;
http://blog.danielkatev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bgmontreal.biz" onclick="window.open(this.href);return false;
Nonika

Мнение от Nonika »

Ужас!!!
Как може една тема да се ИЗТЪПИ толкова?!?
pumpy
Мнения: 10244
Регистриран на: Съб Юли 26, 2003 2:47 pm

Мнение от pumpy »

bibco написа:
От всичко това на мен лично ми става ясно, че Канада за вас е средство, а не цел и живеенеето в приятния Монреал е само пейзаж.
Всичките пожелания да успеете в САЩ от съфорумците ги тълкувам като като човешка добрина, но не и съпричастност , ЗАЩОТО повечето от нас ще си останем тук, в Канада!
да за мен един град, една държава, една къща, една работа не може да са цел. Те са само средство да осигуря на семейството си по-добър живот, повече свободно време, повече време заедно. Нима хората оставащи в Канада нямат право да си поставят тези цели и да са съпричастни. За вен милите думи значат, че съм бил полезен на някого с нещо и това е направило впечатление на някой. Аз самия пиша, че сигурно ще се върнем някой ден, но то не е заради прекрасния пейзаж, който се открива от планината в Монреал, а защото тук бих могъл да постигна част от горните цели.....
Странджата
Мнения: 3606
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 10:00 pm
Местоположение: Хъшия

Мнение от Странджата »

Умен човек е Иво ! И позитивно разсъждава , браво! Успехи и здраве!
Публикувай отговор