Бивш имигрант написа книга

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Заключено
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

Аз мислех че си резнячка ...
:beer: :beer: :beer:
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

mi misli si
ne sam
jiviala sam sred tiah i ne sajaliavam
po-4itavi sa ot balgariata po sveta
s po-4ista du6a nai-malko
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

Gonzo#1 написа:Ami s kvoto sam iskala sam si napalnila du6ata ovreme. kato sam na rabota ili u4ili6te do 9h , ne mie do simfonii, ni do operi. slu6am si gi v ka6ti, kogato mi e priatno. a i ne smiatam, 4e za zvanieto kulturen triabva da se gar4a. vazpitavam si decata, haresva mi gospel, pretestantka sam i ne se sramuvam, i namiram ob6t ezik s vseki, a materialnoto me valnuva opredeleno, ne 4e sislagam zadnika na 2 stola...
kak uspqwash da si protestantka i tolkowa da se walnuwash ot materialnoto?
towa e po4ti sashtata zagadka kato towa kak se razmnojawa kanadskoto naselenie bez da prawi sex, tuk ne broq imigrantite koito osnowno towa prawqt;) kam na4aloto na citata - towa mi prili4a na Bay Ganyo deto kazal che na mladini e hodil po evropata i widql kulturnite obekti tam
точно така мисля по въпроса:)
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

a ti deto si pozvoliava6 da me sadi6, mandja iade6 li ili na duhovnoto deiani6?
canat
Мнения: 1346
Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 8:12 pm
Местоположение: B-more

Мнение от canat »

peter_pan написа:towa e po4ti sashtata zagadka kato towa kak se razmnojawa kanadskoto naselenie bez da prawi sex
ami liubov praviat, peter_pan!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

canat написа:
peter_pan написа:towa e po4ti sashtata zagadka kato towa kak se razmnojawa kanadskoto naselenie bez da prawi sex
ami liubov praviat, peter_pan!
С внасяне на имигранти.
:beer: :beer: :beer:
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Мнение от miteto »

peter_pan написа:towa e po4ti sashtata zagadka kato towa kak se razmnojawa kanadskoto naselenie bez da prawi sex
Хаха, да бе, тебе те чакаха да им обясниш и да ги научиш :lol: Ти да не си им светил че знаеш кво правят и кво не :shock:
Аватар
sasho71
Зомби 2004
Зомби 2004
Мнения: 4882
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 8:28 am
Местоположение: отнороТ

Мнение от sasho71 »

miteto написа:
peter_pan написа:towa e po4ti sashtata zagadka kato towa kak se razmnojawa kanadskoto naselenie bez da prawi sex
Хаха, да бе, тебе те чакаха да им обясниш и да ги научиш :lol: Ти да не си им светил че знаеш кво правят и кво не :shock:
правят само в събота вечер :)
Кир по врат0 е стилът ми, брат0!
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

spored edno prou4wane frenskoto naselenie tuk postawq praweneto na sex kato nomer 10 ot 12 izbroeni jelaniq/dejnosti; bez da im swetq moga da se obzaloja che sex se prawi samo w publi4nite domowe ili sabota we4er moje bi; towa prawi 4 pati mese4no nqkade; zatowa pak se warshi strashno mnogo bezmislena dejnost po cql den nezawisimo kade raboti chowek; treskav i bezmislen trud - towa ponqtie ima palniq si smisal tuk
точно така мисля по въпроса:)
peter_pan
Мнения: 883
Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 3:45 am
Местоположение: България/ Европа
Обратна връзка:

Мнение от peter_pan »

Gonzo#1 написа:a ti deto si pozvoliava6 da me sadi6, mandja iade6 li ili na duhovnoto deiani6?
I'm living on a prayer kakto kazwa Monsieur John Bon Jovi i e mnogo polezno daje - smakwat se izlishni kilogrami; oswen towa sam se podstrigal kato britney spears - nula nomer i sam izcqlo w duhowniq swqt bez da sam prostestant - moje bi trqbwa da stana
точно така мисля по въпроса:)
Аватар
Gonzo#1
Мнения: 971
Регистриран на: Вто Ное 14, 2006 9:46 am

Мнение от Gonzo#1 »

Ami stavai kvot iska6, vseki e svoboden!
Marginal39

Мнение от Marginal39 »

sasho71 написа:
miteto написа:
peter_pan написа:towa e po4ti sashtata zagadka kato towa kak se razmnojawa kanadskoto naselenie bez da prawi sex
Хаха, да бе, тебе те чакаха да им обясниш и да ги научиш :lol: Ти да не си им светил че знаеш кво правят и кво не :shock:
правят само в събота вечер :)
Обаче само ако благоволи да им даде жена им, иначе и тогава не правят.
:beer: :beer: :beer:
Заключено