Доволни ли сте от живото в Канада

За това какъв е живота в Канада и какъв e смисъла да се имигрира.
Публикувай отговор
Аватар
JoroF
Мнения: 796
Регистриран на: Нед Авг 10, 2003 12:51 pm
Местоположение: TORONTO-CANADA

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от JoroF »

newcomer написа:
Bistra написа:
grozdan написа:Щом Бистра е секс символа на форума ... да ви имам стандартите
Е,не, не съм...Признавам си, че дамите от аграрно-овощната дружинка ме бият по красота.:$ Чрез копане към красота! ...Рум-сървисите са буржоазна отживелица. :D
Бате, какво става с рента-кар бизнеса? Много са ти скъпи колите нещо! Човекът от Софето ми даде доста прилична кола само за 15 лв на ден, а сега е разгара на сезона. Не си конкурентно способен един вид. Не се учудвам, че висиш по Форума без работа. ;)
не се оплаквам.всичките ми коли са бизи.нямам кола в момента даже да прескоча уикенда до морето.имам резервации чак до 15 септември.ако излезе дупка да ми върнат кола за 4=5 дни може да отскоча да накисна кости в солената вода,ако ли не ше си кибича във форума и офиса на климатика и късен септември съм на анталия да си похарча изкараното

тая трошка за 15 кинта шъ ли те закара до морския бряг.мейк атейншън анд би кеърифул
Бате ,ако са ти заети всичките коли ,наеми си кола от някьде и на плажа ,те путараните сега са на плажа ,а ти киснеш в офиса ,края на септември нема никои вече
THE LAST LINE OF DEFENSE
Аватар
tonich
Мнения: 2234
Регистриран на: Чет Окт 11, 2007 6:36 am
Местоположение: New Westminster, BC

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от tonich »

newcomer написа:...не се оплаквам.всичките ми коли са бизи.нямам кола в момента даже да прескоча уикенда до морето.имам резервации чак до 15 септември..
А, то има си хас да си слоу точно август!
Като знаем, че в България туристическия сезон е месец и половина - два. Останалото време е чоплене на семки. Дано да си се запасил с повечко. ;)
"Айнщайн ни учи, че няма значение влака ли се движи спрямо земята или земята спрямо влака. Същото е и с компютъра и Тонич ;-)"

powered by Optics
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от Bistra »

newcomer написа:аз пък си пийвам уискито на хладно в офиса
Aз пък го пих екстремно (на жега) около басейна. Много беше тежко, ама се справих. Утре ще катеря тепета и гледам забележителности....Къде - къде ми е по-спокойно да си дремя в офиса в Канада, ама викат, че човек трябвало да се разнообразява. :rock:
Абе, каква е тая българска система да пускат по-високи цени за уикенда? Баси, това никъде не съм го виждала! Обикновено хората в туристическия сезон правят промоции, за да си напълнят хотелите...В България като дойде петък, гледат да ги изпразнят. :lol:
Хареса ми и това, че нашите хора ги мързи дори разкопки да правят, та идват доброволци от Англия да ни помагат безвъзмездно. Как да не се гордееш! :lol:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от grozdan »

Bistra написа: Абе, каква е тая българска система да пускат по-високи цени за уикенда? Баси, това никъде не съм го виждала! Обикновено хората в туристическия сезон правят промоции, за да си напълнят хотелите...В България като дойде петък, гледат да ги изпразнят. :lol:
Подобни примери мога да дам и от Кебек, и от САЩ. Само ще изчакам да минат няколко дена и да ми се напълни имейла с оферти от Groupon, Tuango и TravelZoo ;)
Нема нужда да се праи'ме на луди и невидели.
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от Bistra »

grozdan написа:Подобни примери мога да дам и от Кебек, и от САЩ. Само ще изчакам да минат няколко дена и да ми се напълни имейла с оферти от Groupon, Tuango и TravelZoo ;)
Нема нужда да се праи'ме на луди и невидели.
Баш да вдигат двойно у петъкО цената??? Чакам да видя!...За мен са си селски номерца, ама аз затова и си смених първиОт хотел....Да не говорим, че при закупуването на ваучер (каква звучна българска дума! Много ме кефи!!! :party: ) за 1 седмица не те предупреждават за тази "тънкост" в програмата...Чак като дойде време да плащаш....Изненада, иес!!! :lol: :rock:
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
Аватар
myhata II
Мнения: 15705
Регистриран на: Чет Яну 18, 2007 5:16 pm
Местоположение: Toronto Ontario

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от myhata II »

А бе щом си на ваканция и си тръгнал да си правиш сметката си ми ясен ! :D :rofl:
„Робите лъжат, свободният човек казва истината.“
"Ако двама души мислят еднакво - единият е излишен."
Стефан Цанев
grozdan
Мнения: 1324
Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 10:58 am
Местоположение: Монреал

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от grozdan »

Bistra написа: Баш да вдигат двойно у петъкО цената??? Чакам да видя!...За мен са си селски номерца, ама аз затова и си смених първиОт хотел....Да не говорим, че при закупуването на ваучер (каква звучна българска дума! Много ме кефи!!! :party: ) за 1 седмица не те предупреждават за тази "тънкост" в програмата...Чак като дойде време да плащаш....Изненада, иес!!! :lol: :rock:
'тЕ да видиш: оферта №1 - $40 surcharge за петък и събота, което се връзва на горе-долу 40% отгоре на промоцията (199/2 ~ 100 на вечер), оферта №2 - важИ от неделя до четвъртък, допълнителни $25 за петък и събота, оферта №3 - Вермонт - $129 за нощ неделя-четвъртък, $359/2 = $180 на нощ петък-събота, горе-долу 40% нагоре.

Верно, не е двойно, но принципа е подобен.

За ваучера - м-да, бизнес по български му се вика. Става много интересно ако решиш да говориш с "шефа" ;)
Танграта рече и отсече: Един влог за 1% лихва вади повече дивиденти от префърцунените им инвестиции.
Аватар
Bistra
Напуснал форума
Мнения: 8801
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 12:19 pm
Местоположение: Rive-Sud de Montréal

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от Bistra »

Е, не, не е същото, колкото и да се опитваш да го изкараш! :D Гусин Мравояд, това е предварително обявено. Вие не четете какво ви пиша, очевидно. Офертата в Интернет (в български вариант) излиза само с по-ниската цена. По-високата цена се обявява само след изрично запитване по телефон....А, ако не се сетиш да попиташ?
Иначе нямам нищо против всеки да си определя ценовата политика, но да е
ЧЕСТЕН с клиента.
Мухи, днеска отрезАх една твоя съграждАнка с 6 клиента, щото ми се стори недостатъчно лИбезна спрямо моята персона. Била от 30 години в бизнеса...Е, не беше се много изпедепсала, де...за такъв период от време. ;) :D
Аз не съм странен, шантав, откачен или луд. Просто моята реалност е различна от твоята. ("Алиса в Страната на чудесата") :)
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от newcomer »

tonich написа:
newcomer написа:...не се оплаквам.всичките ми коли са бизи.нямам кола в момента даже да прескоча уикенда до морето.имам резервации чак до 15 септември..
А, то има си хас да си слоу точно август!
Като знаем, че в България туристическия сезон е месец и половина - два. Останалото време е чоплене на семки. Дано да си се запасил с повечко. ;)
на мен туристическия ми сезон е ъп 4 мес в годината ,още 2,3 месеца е соу соу и останалите 5 предимно зимните нотинг,ама тогава пък pawn shop_a ми е в разцвет когато дойдат високите сметки за парно и ток,така че много време за семки не остава
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от miteto »

newcomer написа: на мен туристическия ми сезон е ъп 4 мес в годината ,още 2,3 месеца е соу соу и останалите 5 предимно зимните нотинг,ама тогава пък pawn shop_a ми е в разцвет когато дойдат високите сметки за парно и ток,така че много време за семки не остава
Кви високи сметки бе, нали преди време ми разпъваше колко било евтино парното и тока в България?
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от newcomer »

JoroF написа:
newcomer написа:
Bistra написа:
grozdan написа:Щом Бистра е секс символа на форума ... да ви имам стандартите
Е,не, не съм...Признавам си, че дамите от аграрно-овощната дружинка ме бият по красота.:$ Чрез копане към красота! ...Рум-сървисите са буржоазна отживелица. :D
Бате, какво става с рента-кар бизнеса? Много са ти скъпи колите нещо! Човекът от Софето ми даде доста прилична кола само за 15 лв на ден, а сега е разгара на сезона. Не си конкурентно способен един вид. Не се учудвам, че висиш по Форума без работа. ;)
не се оплаквам.всичките ми коли са бизи.нямам кола в момента даже да прескоча уикенда до морето.имам резервации чак до 15 септември.ако излезе дупка да ми върнат кола за 4=5 дни може да отскоча да накисна кости в солената вода,ако ли не ше си кибича във форума и офиса на климатика и късен септември съм на анталия да си похарча изкараното

тая трошка за 15 кинта шъ ли те закара до морския бряг.мейк атейншън анд би кеърифул
Бате ,ако са ти заети всичките коли ,наеми си кола от някьде и на плажа ,те путараните сега са на плажа ,а ти киснеш в офиса ,края на септември нема никои вече
няма как жорж,на стен бай съм някой ако изреве на другия край на страната да ходя да го прибирам с депанажа.освен да отида на златните с камионетката и от там да си стенд байвам :D
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от newcomer »

miteto написа:
newcomer написа: на мен туристическия ми сезон е ъп 4 мес в годината ,още 2,3 месеца е соу соу и останалите 5 предимно зимните нотинг,ама тогава пък pawn shop_a ми е в разцвет когато дойдат високите сметки за парно и ток,така че много време за семки не остава
Кви високи сметки бе, нали преди време ми разпъваше колко било евтино парното и тока в България?
то беше преди,сега цените ги вдигнаха
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Аватар
ablood
Мнения: 10496
Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 2:51 pm
Местоположение: Montreal
Обратна връзка:

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от ablood »

На мен най-любимата ми изцепка на Батето е колко било хубаво лятото в България, докато той се криел на хладно в офиса.

То на мен и -20 ми харесват ако съм на топло, в колата, или добре облечен.
Ако нямате аргументи срещу мнението ми, моля не подхващайте личността ми.
miteto
Модератор
Мнения: 11161
Регистриран на: Пон Юли 28, 2003 3:26 am
Местоположение: Toronto

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от miteto »

newcomer написа:
miteto написа:
newcomer написа: на мен туристическия ми сезон е ъп 4 мес в годината ,още 2,3 месеца е соу соу и останалите 5 предимно зимните нотинг,ама тогава пък pawn shop_a ми е в разцвет когато дойдат високите сметки за парно и ток,така че много време за семки не остава
Кви високи сметки бе, нали преди време ми разпъваше колко било евтино парното и тока в България?
то беше преди,сега цените ги вдигнаха
:rofl: Ми те от 20 години цените не са спирали да се вдигат бе, аз на 3-4 месеца отварям онлайн български вестник и винаги виждам: "От следващия месец парното се вдига с 20 ст.", "Отново повишиха тока" и т.н.
Или под "преди" ти имаш предвид по комунистическо :D
newcomer
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 9:48 am

Re: Доволни ли сте от живото в Канада

Мнение от newcomer »

miteto написа:
newcomer написа:
miteto написа:
newcomer написа: на мен туристическия ми сезон е ъп 4 мес в годината ,още 2,3 месеца е соу соу и останалите 5 предимно зимните нотинг,ама тогава пък pawn shop_a ми е в разцвет когато дойдат високите сметки за парно и ток,така че много време за семки не остава
Кви високи сметки бе, нали преди време ми разпъваше колко било евтино парното и тока в България?
то беше преди,сега цените ги вдигнаха
:rofl: Ми те от 20 години цените не са спирали да се вдигат бе, аз на 3-4 месеца отварям онлайн български вестник и винаги виждам: "От следващия месец парното се вдига с 20 ст.", "Отново повишиха тока" и т.н.
Или под "преди" ти имаш предвид по комунистическо :D
те цените не са високи,а заплатите са ниски.моята обаче не е ,докарвам я до средна канадска заради това ми се струва евтино в българия като срванявам тука цените със същите в канада
Черната Бистра от Биг Форум БГканада и A-блъд от Лавал.
Рядка порода голи охлюви обитавща зелената тревна маса на северния и южния бряг.

От кога охлювите дават наклон на ястребите струва ли си да се лети?
Публикувай отговор