Eдни малки пласмасови неща...

Конкретни въпроси и проблеми от житието-битието в останалите провинции (без Квебек)
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от mortigur »

Време беше да се усетиш, по добре късно отколкото никога..... :@
Taxation is theft.
IFF
Мнения: 2495
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 9:30 am
Местоположение: Montreal

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от IFF »

Що закачате човека, с първите си 2-3 мнения ви обади че не го интересува услугата, и че не я намира удачна! После го емнахте да го убеждавате, а накрая го изкарахте селандур, кретен и прочее :n: Върнете се и прочетете темата отначало, за да видите как ескалират нещата. Има хиляди благотворителни организации, оставете хората сами да си решават ще дават ли и на кого.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от John Smith »

Нямам нищо против да ги изхвърли. Имам против определението му за неща, които са му предоставени безплатно и без никакви задължения от негова страна от една добре позната благотворителна организация, която подпомага деца с ампутации. Като не го интересува нещо, по-добре да си трае, вместо да се прави на глупак. :!:
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Аватар
mortigur
Мнения: 1050
Регистриран на: Чет Апр 07, 2011 11:32 am
Местоположение: Jazan, Jazan Governorate, Saudi Arabia
Обратна връзка:

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от mortigur »

John Smith написа:Нямам нищо против да ги изхвърли. Имам против определението му за неща, които са му предоставени безплатно и без никакви задължения от негова страна от една добре позната благотворителна организация, която подпомага деца с ампутации. Като не го интересува нещо, по-добре да си трае, вместо да се прави на глупак. :!:
Аз се опитах да си затрая, но ти ме нарече кретен и идиот........и продължаваш де...
Taxation is theft.
Аватар
John Smith
Мнения: 911
Регистриран на: Съб Окт 16, 2010 9:19 am
Местоположение: GTA

Re: Eдни малки пласмасови неща...

Мнение от John Smith »

Напротив, ти беше този, който нарече таговете "боклуци" без да имаш представа за какво става дума. Следващият път мисли повече и бъди по-въздържан, особено когато се отнася за подобен тип организации, подпомагащи хората в нещастие. Това не е бизнес инициатива. Дали са ти да ползваш нещо безплатно с идеята да помогнеш, ако имаш възможност и смяташ за правилно. Повече нищо не се иска от теб. Освен поговорката за впрегатния добитък и реката има и друга, която казва "Каквото повикало, такова се обадило".
Wise men don't need advice. Fools won't take it.
Заключено