Среща в Русе!

Това е форум посветен на процедурата по имиграция в провинция Квебек - документи, интервюта, визи, пътуване.
Публикувай отговор
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Мнение от hadministratora »

Здравейте и от мен.

Аз вероятно също ще дойда. Позволих си да пусна тема във форума за федералната процедура, за да привлека хора и от там - дано има.
tora2007
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 4:04 pm
Местоположение: Русе

среща

Мнение от tora2007 »

Бройте и нас
никога не се отказваме
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Phill »

Приятели, Ninushevi писаха, че нямат възможност за среща на 10.07.2009 (петък). Нека да изместим срещата за 11.07 (събота) от 19:00 часа. Пишете дали ви е удобна датата и часът. Добре е всеки да даде своето потвърждение или отказ. Също чакаме предложения за мястото на срещата. Давайте смело предложения, иначе няма да стане!
Предполагам никой не държи срещите да се провеждат в най-луксозните заведение, а и не това е идеята. Всеки от вас има любимо заведение. Ако вашето заведение може да побере 10 - 12 човека на една маса, кухнята е добра, бирата студена и цените приемливи, то това е вярното предложение. Чакаме го!
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Аватар
hadministratora
Хабсурден
Мнения: 1669
Регистриран на: Пон Фев 16, 2009 11:48 am
Местоположение: Toronto, ON, Canada

Мнение от hadministratora »

Аз пак съм за.
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Мнение от Ninushevi »

Благодарим за разбирането :) Надяваме се и другите двойки да имат възможността на 11.07.(събота) да се присъединят и да не им е проблем . За заведение .... ние знаем едно много приятно тихо и спокойно заведение което със сигурност има студена бира ,нормални цени и много прилично обслужване ,но незнаем дали ще го знаете ,казва се "Приятели"и се намира до клиника "Ескулап".Незнам дали ще ви допадне там и дали ще ви е удобно ,но бихме приели всякакви предложения и оферти.Поздрави!
Аватар
arminad
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 9:41 am

Мнение от arminad »

Ние също нямаме нищо против за 11.07. Този път отстъпваме избора на мястото на някой друг. Важен е заряда на тези срещи. Там сме!!!
marti2008
Мнения: 44
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 6:48 am

Мнение от marti2008 »

Присъединяваме се за 11.07--
а мястото все едно къде-важни са хората!
tora2007
Мнения: 108
Регистриран на: Нед Фев 10, 2008 4:04 pm
Местоположение: Русе

среща

Мнение от tora2007 »

И за нас няма значение датата и мястото само кажете кога и къде и сме там
никога не се отказваме
valentina76
Мнения: 56
Регистриран на: Сря Май 06, 2009 3:19 am

Мнение от valentina76 »

На 11.07 аз съм на работа но ще може евентуално да дойде съпруга ми ако искате малко по ранен час например 17.00ч за мястото няма значение -където и да е.
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Мнение от Ninushevi »

За нас няма проблем ние сме свободни :)
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Phill »

Добрата новина е, че нараства групата - лошата, че организацията става по-трудна. Както знаете пълно щастие няма..... :D
Предлагам да приемем датата 11.07.2009 и мястото - заведение "Приятели" - някъде до клиника ЕСКУЛАП, както предложиха Ninushevi. Нека да уважим и молбата на valentina76 часът на срещата да бъде 17:00. Моля, всички да потвърдят, че часът е удобен.
След като уточним часа, нека Ninushevi да обяснят по-подробно как се стига до това заведение и след това да направят резервация на маса за 15 човека. Добре е с персонала на заведението да се уговори добавянето на още столове при необходимост.
Нека никой не се чувства обиден, че се поставя една или друга дата, един или друг час. Датите и часовете ще бъдат винаги съгласувани, така че да бъдат удобни за възможно по-голям брой хора. Освен това пишете тук във форума, когато почувствате, че има нужда от среща и всички ще се отзоват. Така ако не сте могли да дойдете на тази среща поради лични ангажименти, то при организирането на следващата ще се обърне особено внимание, така щото срещата да е във време, в което задължително да имате възможност за присъствие.
Всички в групата без изключения сме работещи хора и със сигурност винаги ще има някой, който ще е възпрепятстван, но както с процедурата намирате време въпреки другите ангажименти, така ще е и със срещите. Личният контакт е незамение, а и определено хората, които бяха на първата среща си заслужават - по тази причина лично аз ще се опитам да не пропусна нито една среща, но ако пропусна ще влезна веднага във форума ще призова приятелите от групата за нова. Това съветвам да направи и всеки друг, а не да се почувства обиден и да се затвори. Много се радвам, че сте толкова активни и се надявам един ден всеки от нас да си сбъдне мечтите.
Нека да се видим в събота на :beer:
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Аватар
arminad
Мнения: 80
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 9:41 am

Мнение от arminad »

За съжаление ние в 17:00 ч не можем да дойдем, защото работим до 18 часа. Ще можем да се присъединим по късно, към 19 часа.
marti2008
Мнения: 44
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 6:48 am

Мнение от marti2008 »

Ако не ни мине котка път сме там/където и да е това/
Ninushevi
Мнения: 505
Регистриран на: Чет Май 28, 2009 9:46 am
Местоположение: Montreal,Quebec
Обратна връзка:

Мнение от Ninushevi »

Ние ще се заемем с резервацията на местата стига да знам общата бройка ,естествено и тези които ще се присъединят малко по - късно. Самото заведение се намира....като застанете с лице към "Ескулап", поглеждате в ляво и на 50м напред се намира заведението. Ако някой има проблеми с намирането или не му е станало ясно обяснението ми нека пише. Благодаря на всички Ви за разбирането и наистина се надявам да няма сърдити относно промяната на срещата,ще се реванширам през следващите ни срещи.
Phill
Мнения: 177
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:12 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Phill »

Ninushevi приблизителната бройка на присъстващите ще вземем от броя на заявилите участие. Към момента това са:
tora2007 - 2-ма човека
marti2008 - вероятно 2-ма
arminad - 2-ма
valentina76 - вероятно 1 човек
hadministratora - вероятно 1 човек
Ninushevi - вероятно 2-ма
Phill - 2-ма
гости 2-ма
Общ прогнозен брой - 14 човека
Като правите резервацията я направете на определено име, примерно Иван Иванов и го съобщете на цялата група за да може всеки като пристига на уреченото място да бъде упътван от сервитьорите за масата, на която трябва да седне.
Почнах да звуча, като някакъв даскал - така ще направите, иначе ще направите .... :oops:
Вие си знаете аз само се опитвам да помогна... :thumbsup:
Първи урок по френски 18.06.2009
Подадени док. към Виена 29.09.2009
Акюзе 30.10.2009
Писмо TEFAQ 18.01.2010
Публикувай отговор